دانلود کتاب صوتی مادمازل کتی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادمازل کتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مادمازل کتی

کتاب صوتی مادمازل کتی اثر میترا الیاتی، دربردانده‌ی 7 داستان کوتاه درباره‌ی مسائل اجتماعی و زندگی روزمره است که با صدای زیبا و دل‌نشین آرمان سلطان‌زاده روایت می‌شود. این اثر در سال 1380 موفق به دریافت جایزه هوشنگ گلشیری شد.

داستان اول با عنوان "مادمازل کتی" زندگی پسری به اسم هادی که در خانواده‌ای ثروتمند اما سنتی رشد کرده است را روایت می‌کند او می‌خواهد برای ادامه تحصیل به کشور ایتالیا سفر کند. در داستان "ماه منیر" با دختر جوانی برخورد می‌کنیم که در یک خانه قدیمی از پیرمردی بیمار پرستاری می‌کند و به مرور زمان داستان‌هایی بین آن‌ها اتفاق می‌افتد. در داستان "پناهنده" با جوانی روبه‌رو می‌شوید که تمام هستی خود را می‌گذارد تا از ایران مهاجرت کرده و در کشور دیگری پناهنده شود. وی بعد از تلاش‌های بسیار موفق می‌شود اما...

در داستان "مثل همیشه" به شرح حال زندگی دختر جوانی به اسم لیلا می‌پردازد که دست سرنوشت مسیر زندگی او را عوض می‌کند. داستان "شمعدانی‌ها" زندگی زوج جوانی را روایت می‌کند که برای خرید یک واحد آپارتمان به اطراف شهر می‌روند و...

داستان "می‌مانیم توی تاریکی" از زبان مردی شرح داده می‌شود که پیش خانواده‌اش زندگی نمی‌کند، مدتی است که از آن‌ها دور است و حالا متوجه شده است که همسرش دوباره ازدواج کرده است. داستان آخر با عنوان "یوسف پلنگ‌کش" به صورت موازی به روایت زندگی دایی و خواهرزاده‌ای می‌پردازد که عشق، داستان زندگی آن‌ها را تغییر می‌دهد.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی مادمازل کتی می‌شنویم:

«می‌نشینم روی تخت. نامه‌هایم پخش و پلا شده وسط اتاق. نگاهم می‌کند: دویست و هفتاد تا نامه نوشتی، تمبر زدی و پستشون نکردی. می‌خوام بدونم چرا بی‌خودی پول حروم می‌کنی. مگه من سر گنج نشستم؟
- اون نامه‌ها خصوصی بود. شما حق نداشتید بازشون کنید.
- چه غلط‌ها! کی داره از حق واسه من حرف می‌زنه! فضولی موقوف! تا وقتی نون‌خور منی خفه! چه مزخرفاتی توش نوشتی... چرا لال‌مونی گرفتی...»

«دلت که گرفته باشد، غروب یکشنبه هم که باشد، بوم و سه پایه و کوله پشتی‌ات را برمی‌داری، به خودت می‌گویی گور پدر مشتری. تا آن سمت میدان می‌دوی. طوری که انگار دلت لک زده باشد برای قهوه ترک مادمازل کتی. مسافر زیادی ندارد. دوروبرش هتل‌های لوکسی ساخته‌اند. می‌ترسیدم مهمان خانه را بفروشد و برگردد مسکو. به فنجان قهوه‌ام خیره شد.
- می‌بینم که یه مسافر داری.
- پدرم که نیست؟
خندید
- شاید یه روز دلش هوات را کرد و خواست برگردی...
نگاش را از روز فنجان برداشت.
- می‌بینم که یه نامه داری.
- عاشقانه‌س؟»

 ۲ ساعت و ۳ دقیقه، ۱۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
مادمازل کتی - قسمت اول
۳۰ دقیقه
مادمازل کتی - قسمت دوم
۷ دقیقه
ماه‌منیر
۹ دقیقه
پناهنده
۶ دقیقه
شمعدانی‌ها
۷ دقیقه
مثل همیشه
۴ دقیقه
می‌مانیم توی تاریکی
۲۱ دقیقه
یوسف پلنگ‌کش

راهنمای دانلود کتاب صوتی مادمازل کتی

برای دانلود کتاب صوتی مادمازل کتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مادمازل کتی
منیره هاشمی
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
این کتاب شامل ۷ تا داستانه. محتوا و موضوعات داستان‌ها منو خیلی یاد کتابهای خانم ترقی میندازه. علاوه بر اون یک سبک روایی خیلی خاص و منحصر به فرد کتاب هم توی اغلب داستان‌ها دیده میشه.
در کل به نظرم با بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)