دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره چهل؛ دی 98

  • ناشر: ماهنامه تخصصی محیط زیست
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره چهل؛ دی 98 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره چهل؛ دی 98 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره چهل؛ دی 98

ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره چهل؛ دی 98، منتشر شد. روش‌های روشن کردن آتش در شرایط سخت، بررسی سلامت و ایمنی در پروژه موردی برج سپند نیاوران و مکان‌یابی عرصه‌های مناسب تغذیه مصنوعی دشت گزیر به روش انتروپی شانون، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از ماهنامه می‌خوانید.

فن‌آوری‌های پیشرفته، برداشته شدن مرزهای موجود میان بازارهای داخلی و جهانی، دگرگون شدن خواسته‌ها و انتظارات مشتریان که اینک امکان انتخاب بس گسترده‌ی یافته‌اند، دست بدست هم داده و هدف‌ها، روش‌ها، و اصول نخستین سازماندهی سنتی شرکت‌ها را به طرز اسفباری ناکارآ کرده‌اند. نوسازی توان رقابتی این شرکت‌ها از راه وادار ساختن کارکنان به سخت کوشی بیشتر، بلکه بایستی بیاموزند تا روش کار را به کلی دگرگون کنند. این بدان معنی است که شرکت‌ها و کارکنانش باید بخش عمده‌ای از اصول و روش‌هایی را که در گذشته مایه پیروزی و پیشرفت‌شان بود، به فراموشی بسپارند.

مهندسی مجدد فرآیند‌ها به شرح حال مدل تازه اداره کسب و کار و روش‌های اجرائی وابسته به آن می‌پردازد و مدیران ما ناچارند تا برای پیروزی در دنیای پر رقابت امروز شرکت‌های خود را بر پایه این مدل دوباره کشف و سازماندهی نمایند. برای دستیابی به چنین هدفی، مدیران بایستی اندیشه‌های موجود خود در زمینه ساختار و روش اداره کسب و کار را به دور بریزند. آن‌ها باید اصول کنونی سازماندهی و بهره‌بردای و روش‌های اجرائی آن‌ها را کنار گذاشته و جانشین‌های کاملا تازه‌ای برای آن‌ها بیافرینند.

 ۱۳۰ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مهندسی فرآیند (مطالعه موردی: شرکت فن آوا کارت)
روش‌های روشن کردن آتش در شرایط سخت
بررسی سلامت و ایمنی در پروژه موردی برج سپند نیاوران
مکان‌یابی عرصه‌های مناسب تغذیه مصنوعی دشت گزیر به روش انتروپی شانون
بهبود ایمنی برق با مدیریت ریسک و تصمیم‌گیری در بحران
آب شیرین‌کن‌ها و تجمع صنایع بزرگ در حاشیه خلیج فارس
تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر شدت حوادث شغلی (استان تهران طی سال‌های 1390 الى 1395)
گیاهان آپارتمانی مقاوم به سرما
مسیریابی خطوط لوله در سیستم‌های انتقال آب (از سد طالقان تا شهر جدید هشتگرد) با کاربرد و مقایسه روش‌های تحلیل سلسله مراتبی
در مورد زندگی گرگ‌ها بیشتر بدانید
بررسی استانداردسازی دستگاه‌های تصفیه فاضلاب پیش‌ساخته بتنی در فرآیند بی‌هوازی
بررسی تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری CRM بر موفقیت سازمانی با استفاده از معادلات ساختاری (تحقیق در شرکت‌های دانش بنیان شهرستان یزد)
جهان برای مدیریت زباله چه می‌کند

راهنمای دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره چهل؛ دی 98

برای دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره چهل؛ دی 98 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره چهل؛ دی 98