دانلود ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 73 - ویژه نامه

  • ناشر: ماهنامه چوک
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 73 - ویژه نامه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 73 - ویژه نامه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 73 - ویژه نامه

این ویژه نامه به مناسبت یازدهمین سال فعالیت کانون فرهنگی چوک منتشر شده است.

ماهنامه ادبیات داستانی چوک اولین ماهنامه الکترونیک (پی‌دی‌اف) ادبیات داستانی ایران است که به سردبیری‌ مهدی رضایی، اولین شماره آن در شهریور سال 89 منتشر شد و همچنان ادامه دارد. این ماهنامه هر ماه برای 100.000 نفر فارسی زبان در سراسر دنیا ارسال می‌شود. کانون فرهنگی چوک، متعلق به هیچ سازمان و نهاد خاصی نیست و برخاسته از همت عده‌ای جوان دوست‌دار ادبیات است که قصد دارند در جهت ارتقای فرهنگ و ادبیات ایرانی در حوزه داستان تلاش کنند.

 ۱۴۹ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 73 - ویژه نامه

برای دانلود ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 73 - ویژه نامه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 73 - ویژه نامه

نظرات ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 73 - ویژه نامه

AhmadShah Ahrary
۱۳۹۵/۶/۱۲
ضمن سلام وخسته نباشید به همه شماکه برای ارتقاع و پیشرفت این فرهنگ چند هزار ساله بدون چشم داشتی روز به روز در حال پیشرفت هستید وامیدواریم همچنان شاهد موفقیّت روز افزون شما عزیزان باشیم. انشأالله.
ناصر شیروانی
۱۳۹۵/۶/۹
ازتلاش ومساعی شما سپاسگزارم
مشاهد همه نظرات (۲)