دانلود ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398

  • ناشر: انتشارات سروش
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398

ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398، منتشر شد. کلبه‌ی چوبی ما، شُر شُر... خِش خِش، عملیات نجات ماجرای علی و زهرا و باغچه‌ی گل‌های قرمز و زرد، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

برای داشتن جامعه‌ای سالم، باید مفاهیم اساسی زندگی را به خردسالان آموزش داد. والدین و مربیان می‌توانند در این دوران، خردسالان را با مفاهیم ارزشمندی چون صلح و دوستی آشنا کنند و انسان‌هایی صلح جو پرورش دهند.

اگر در رفتار پدر و مادر این صلح‌طلبی دیده شود، مهم‌ترین اصل برای آموزش این مفهوم به خردسالان شکل گرفته است. خردسال از والدین خود می‌آموزد که با دیگران زندگی مسالمت‌آمیز داشته باشد و نشاط و شادابی را به خود، خانواده و جامعه‌اش هدیه دهد.

 ۳۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

با هم بخوانیم
کلبه‌ی چوبی ما!
شُر شُر... خِش خِش
عملیات نجات
ماجرای علی و زهرا
باغچه‌ی گل‌های قرمز و زرد
بالا بلندیو
نقاشی
کمین‌گاه پرنده
حوض نقاشی

راهنمای دانلود ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398

برای دانلود ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398

نظرات ماهنامه سروش خردسالان - شماره 92 - بهمن 1398

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.