دانلود کتاب مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی

  • از: پدرام حکیم زاده
  • ناشر: انتشارات شهر پدرام
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی

کتاب مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی نوشتۀ پدرام حکیم زاده، به موضوع هنر و ادبیات در شعر فارسی می‌پردازد.

کمبود منابع نظری برای رشته‌های هنری به ویژه رشته‌های هنرهای تجسمی مورد توافق همه اساتید این رشته می‌باشد. با توجه به وسعت و گسترش پدیدارهای بصری و ابعاد مختلف تکنولوژی آن موضوع "مبانی هنرهای تجسمی" موضوعی پیچیده و چند وجهی شده است که برای شناخت ابعاد مختلف باید از زوایای گوناگون آن را مورد بررسی قرار داد. در این کتاب به موضوع مبانی هنرهای تجسمی از دید شاعران ایرانی که سرچشمه آگاهی خود را از حقیقت فرهنگ ازلی - ابدی عرفان اسلامی - ایرانی می‌گیرند و در آثار خود به ذات مفاهیم و حقیقت معانی توجه داشته اند، پرداخته شده است. اگر دانشجویی مبحث مبانی هنرهای تجسمی را به خوبی درک کند به راحتی می‌تواند در همه عرصه‌های آن وارد و هنر خود را به زیباترین وجه به نمایش بگذارد.

در بخشی از کتاب مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی (Basic design in Iranian's poets) می‌خوانید:

هر شیء و یا هر شکل، دارای ظاهر خاصی است که به آن بافت می‌گویند. درک کردن بافت از یک طرف به کمک حس لامسه و از طرف دیگر توسط احساس بصری میسر می‌شود و البته گاهی این دو به طور مشترک برای درک کامل‌تر بافت تأثیر گذار هستند. انسان معمولا از طریق لمس کردن اشیاء به خصوصیات آن‌ها از نظر سختی و لطافت، زبری و صافی و هموار بودن و ناهموار بودن‌شان پی می‌برد.

 ۲۱۲ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7811-57-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
نقطه
خط
سطح
حجم
شکل (فرم)
بافت
فضا
ریتم (ضرب - آهنگ)
انواع کنتراست یا (تضاد)
فهرست منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی

برای دانلود کتاب مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مبانی هنرهای تجسمی در آثار شاعران ایرانی