دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 23


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 23 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 23

نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 23، منتشر شد. ظرفیت نو شبکه‌های اجتماعی مجازی در گفتمان‌سازی ایمان به وعده‌های الهی و تأثیر بیش اطمینانی مدیریت بر میزان هزینه‌های پژوهش و توسعه شرکت‌ها، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

در راستاى گسترش چشمگیر فضاى مجازى در کلیه وجوه زندگى بشر، تولید شبکه‌های انسانى نیز عامل مهم دیگرى در افزایش تعاملات مجازى بین افراد گردید. شبکه‌های اجتماعى مجازى، نسل جدیدى از وبسایت‌ها هستند که این روزها کانون توجه کاربران شبکه جهانى (اینترنت) قرار گرفته است.

یکی از کارکردها و ظرفیت‌های این رسانه‌های نوظهور مجازی ایجاد تعامل و گفتمان سازی می‌باشد. با توجه به رشد فضای مجازی و ورود جنبه‌های مختلفی از دین و شکل‌گیری مذهب در فضای مجازی، گفتمان‌های گوناگونی از مفاهیم قرآنی و معارف دینی می‌تواند شکل بگیرد. یکی از آن مفاهیم که کمتر به آن پرداخته شده و لازم است بیشتر به آن توجه شود موضوع ایمان به وعده‌های الهی می‌باشد.

مراحل گفتمان سازی عبارت‌اند از آگاه‌سازی، آرمان سازی و هدایت‌گری که با وجود ظرفیت‌های نوشبکه‌های اجتماعی می‌توان در مرحله آگاه‌سازی مخاطب نسبت به مفهوم وعده‌های الهی، اقسام آن و در کل به نقاط ضعف و قوت گروه‌ها در این موضوع آگاهی یافت و در مرحله آرمان سازی نیز می‌توان با تعریف نقاط آرمانی به خصوص وعده‌های مرتبط با مسائل آخرالزمان و حکومت مهدوی برای ایجاد انگیزش در راستای حرکت جمعی به مقصد دست یافت و پس از این دو مرحله مقدماتی که متناظر با کلیت موضوع وعده‌های الهی است؛ گفتمان سازی وارد مرحله هدایت‌گری خواهد شد.

هدف از انجام این پژوهش بررسی ظرفیت نوشبکه‌های مجازی در گفتمان سازی ایمان به وعده‌های الهی می‌باشد. روش تحقیق در این پژوهش، روش تحلیلی، استنباطی است و از لحاظ هدف کاربردی می‌باشد. همچنین نحوۀ گردآوری اطلاعات، روش اسنادی به روش فیش برداری می‌باشد.

 ۸۸ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2538-6298 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

ظرفیت نو شبکه‌های اجتماعی مجازی در گفتمان‌سازی ایمان به وعده‌های الهی
تأثیر بیش اطمینانی مدیریت بر میزان هزینه‌های پژوهش و توسعه شرکت‌ها
تحلیل پوسترهای استفان زاگ مستر از منظر فلسفه هنر نیچه
مطالعه تطبیقی حامیان هنری دوره‌های ایلخانی و تیموری
جغرافیای تاریخی خراسان در ادوار تاریخ
تعیین بهترین کانسپت طراحی پلان خانه‌های مسکونی اقلیم گرم و خشک بر اساس فرم‌های معماری سنتی شهر سمنان
از نارسایی تعریف اختلاس تا ناکارآمدی شروط تحقق آن
بررسی مؤلفه‌های تربیت اخلاقی در کتاب‌های تفکر و سبک زندگی دوره اول متوسطه

راهنمای دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 23

برای دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 23 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 23