دانلود کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم

کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم نوشته محمدرضا تقدمی، به شما راهکارهای مفیدی در جهت بهبود مهارت سخنوری، تقویت فنون بیان و روابط اجتماعی ارائه می‌کند.

امروزه در کشورهای پیشرفته جهان، هنر خوب سخن گفتن، نخستین عامل رشد و پیشرفت به شمار می‌آید. سخن گفتن باعث پیوستگی بین انسان‌ها می‌شود که از زمان‌های قدیم تاکنون دگرگونی‌هایی زیادی در این پدیده شکل گرفته است و برخورداری از آن به زیباترین شکل ممکن همواره ویژه کسانی است که یا استعدادی مادرزاد داشته‌اند و یا با بهره‌گیری از دانش سخنوری کارآزموده شده‌اند و برتری چشمگیری نسبت به دیگران کسب کرده‌اند.

همیشه کسانی در اجتماع موفق‌تر هستند که قدرت بیان بهتری دارند و تنها سلاح آنان زبان خوش و صریح آن‌هاست، زیبا سخن گفتن مهارتی است که با آن می‌توان خیلی از کارها را آسان کرد، ابزاری خدادادی است که با کمی تمرین شکوفا می‌شود، یکی از بهترین راه‌های محبوبیت و نفوذ در بین افراد داشتن زبان خوش و زیباست.

فن بیان در ساده‌ترین مفهوم به معنای توانایی حرف زدن است. توانایی شما در صحبت کردن هر چه زیادتر باشد یعنی فن بیان‌تان بهتر است. برای بهره‌مندی از فن بیان باید توانایی این را داشته باشید که خوب، با اعتماد به نفس و واضح صحبت کنید. کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم به بررسی، آموزش و تمرین شیوه‌ها و راهکارهایی می‌پردازد که هر کس در هر شرایطی بتواند به سادگی از آن سود جوید و در زمانی اندک به زیبایی سخن و کلام خود که آن را در اندرون ناخودآگاه خویش جای داده بیفزاید و بیاراید تا از شکوفایی آن برای خوشبختی و نشاط خود و دیگران بهره فراوان برد.

این کتاب صوتی از بخش‌های بسیار مختلف علمی و عملی تشکیل شده است و دانسته‌های روانی، اخلاقی، اجتماعی، بهداشتی، تاریخی و نیز تمرینات انفرادی در جهت گویایی و زیبایی سخن را دربردارد.

 ۱ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
فصل اول - دانسته‌‌های روانی
۳۱ دقیقه
فصل دوم - مطالب ویژه و تمرین
۲۳ دقیقه
فصل سوم - گفتارهای زنجیره‌ای همراه با تمرین

راهنمای دانلود کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم

برای دانلود کتاب صوتی چگونه زیبا سخن بگوییم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چگونه زیبا سخن بگوییم
Ashaa B
۱۳۹۸/۳/۵
سلام
برای کتابها و نویسنده‌هایی که کمتر شناخته شده هستند تخفیف یا فروش فوق العاده بگذارید
Arman Ahmadi
۱۳۹۹/۱/۲۶
خسته کننده، گیج کننده و بدون مطلب گیرا به نظرم وقت و مولتون رو واسش تلف نکنید
Mas Sem
۱۳۹۸/۹/۱۴
کتاب خوبیه امااخرش یکدفعه تموم میشه!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)