دانلود کتاب آرمیتا

  • از: مهسا زرگر
  • ناشر: انتشارات رسول
  • ۸۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آرمیتا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آرمیتا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آرمیتا

در کتاب آرمیتا، تالیف مهسا زرگر، داستان پلیس زنی را می‌خوانیم که در گیر و دار با گروه مافیایی گلوله خورده و به کما می‌رود. وقتی از کما بیرون می‌آید با اتفاقات عجیب و هیجان‌انگیزی مواجه می‌شود...

در بخشی از کتاب آرمیتا می‌خوانیم:

روز جمعه بود. شهر از هر روز دیگر خلوت‌تر بود. هیچ‌کس در خیابان‌ها نبود. انگار شهر را تخلیه کرده باشند. هیچ انسانی دیده نمی‌شد. وقتی به چهارراه رسید چراغ قرمز شد. آرمیتا پشت چراغ ایستاد، اما هیچ ماشینی در خیابان تردد نمی‌کرد. اما او هم حس رد شدن از چراغ قرمز یک چهار راه خلوت را نداشت و همین طور به خیابان خالی چشم دوخته بود که ناگهان کرمی را دید که بسیار بزرگ بود و شبیه پنگوئن روی زمین می‌خزید.

آرمیتا با تعجب سر خود را نزدیک شیشه آورد. کرم، صورتی رنگ مایل به گلبهی داشت و مانند بالش باد کرده بود و روی زمین می‌لغزید. او همان طور که می‌رفت خود را درون گودال فاضلابی که درش باز بود انداخت و از چشم آرمیتا دور شد. آرمیتا سریع از ماشین پیاده شد و اسلحه‌اش را در حالت شلیک قرار داد و سریع به طرف گودال فاضلاب دوید. ردی لزش مانند کرم، روی زمین باقی مانده بود.

آرمیتا نور چراغ قوه خود را داخل گودال انداخت. اما اثری از آن کرم عظیم‌الجثه نبود. در همان حال مردی که سر تا پا چرم، صورمه‌ای پوشیده بود، جلوی او ظاهر شد. آرمیتا که ترسیده بود عقب‌تر رفت. اما اسلحه‌اش، رو به مرد بود گفت: شما؟ مرد گفت: دنبال چیزی می‌گردید. آرمیتا گفت: نه، فقط، فقط، هیچ چیز نیست. آرمیتا به رد کرم نگاهی کرد، اما این بار رد پاک شده بود و هیچ اثری نبود. مرد دوباره پرسید: می‌توانم کمک‌تان کنم.

آرمیتا اسلحه‌اش را زیر مانتواش کرد و گفت: نه نه معذرت می‌خواهم. شما بروید. چیزی نیست. احساس کردم چیز غیر طبیعی دیده‌ام و سریع به سمت ماشینش دوید و سوار شد و سریع از آنجا دور شد. احساس می‌کرد در توهمی عجیب دست و پا می‌زند. انگار بعد از اصابت گلوله او به دنیای دیگری تبعید شده بود.

 ۶۵ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-88-860-06 

چاپ ۱۳۹۶: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آرمیتا

برای دانلود کتاب آرمیتا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آرمیتا
شراره محمدی
۱۳۹۷/۱/۶
خیلی فیلم هندی بود دیگه، بعد یه پلیس چادری و اعتقاد به شهادت، همون اول کاری دست یک غریبه رو نمیگیره! لامصبم هرجا میرفت یاشار بود! اطلاعاتی که یاشار از موقعیت ممانی اینا داشت، عمرا اگه اف بی‌ای داشت: ) ) )
sepideh moshayedi
۱۳۹۷/۱/۱۰
مزخرف بود 😒
احمد زاهری
۱۳۹۶/۱۲/۱۵
خیلی بد بود متاسفانه ساختار درستی نداشت. آدم رو در فضای داستان قرار نمیداد. یک جغرافیای بسیار ضغیف در داستان بود از دریای جنوب به مرز ترکیه و جنگل مرز میرفت. از واقیت و باور خیلی دور بود. متاسفانه تا پایان کتاب رو خوندم چون خیلی وقت بود کتاب نخونده بودم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۷)