دانلود کتاب آفریدگار رویاها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آفریدگار رویاها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آفریدگار رویاها

سال‌ها تجربیات شخصی فرشاد میرشکاری، در کتاب آفریدگار رویاها، جمع‌آوری شده و بهترین و مؤثرترین روش‌های غلبه بر کابوس‌ها و کنترل عالم رؤیاها را به شما می‌آموزد. بدین معنی که با یادگیری این توانایی‌ها، قادر خواهید بود کنترل کامل ذهن ناخودآگاه را به دست گرفته و پادشاه عالم رؤیاهای خویش باشید!

کتاب آفریدگار رویاها راهنما و محافظ شما (در عالم رؤیاها) است و در کشف اصول و پیچیدگی‌های بنیادین آن عالم، شما را یاری می‌نماید، همچنین در آن از روش «برنامه‌ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه» استفاده شده است. در این کتاب، به تحلیل و واکاوی رؤیاهای ناشی از فعل‌ و انفعالات ذهن ناخودآگاه انسان پرداخته شده که بیش از ۹۹ درصد رؤیاهای ما را شامل می‌شوند؛ و چون حدود یک‌ سوم از سال‌های حیات ما در عالم رؤیاها می‌گذرد! پس بدین سبب، موضوع «خواب» از اهمیت ویژه و حیاتی برخوردار است! کاملاً منطقی است که بخشی اندک از وقت و سرمایه‌ی خود را در راه یادگیری «اصول و مبانی کنترل خواب» و نحوه‌ی لذت بردن از رؤیاها هزینه نماییم. 

بدون شک، در طول تاریخ، اساسی‌ترین کاوش بشر، تلاش برای شناخت واقعیت خویش بوده است. حتی می‌توان پیشرفت علوم مختلف روان‌شناسی و سایر علوم دیگر را نتیجه‌ی مستقیم یا غیر مستقیم این واکاوی ‌پایان‌ناپذیر دانست. عده‌ای انسان را آزاد، مختار و تغییرپذیر می‌دانند؛ و گروهی دیگر او را مجبور، تغییر ناپذیر و تابع سرنوشت از پیش تعیین شده می‌دانند. در مجموع هر تلاشی برای کشف اسرار واقعیت انسان، در واقع دسترسی به ذره‌ای بسیار کوچک از وسعت بی‌نهایت اوست. قطره‌ای ناچیز که از دور، دریایی بی‌کران می‌نماید!

رؤیابینی آگاهانه یا Lucid Dreaming به معنی به دست آوردن «خودآگاهی» خویش، در عالم رؤیاها است. و تنها مقدمه‌ای برای شروع «کنترل عالم رؤیاها» است. این در حالی است که توانایی کنترل عالم رؤیاها، هزاران بار ارزشمندتر از رؤیابینی آگاهانه است. برخی افراد به‌ صورت ذاتی، این استعداد را دارا هستند.

اهداف کلی کتاب آفریدگار رویاها به ترتیب زیر است:

1- از بین بردن ترس‌ها، کابوس‌ها و بختک‌ها و داشتن خواب راحت. 
2- آشنایی با واقعیت عالم رؤیاها؛ و اینکه تمامی این عالم خیالی (از یک قطره تا یک دریا) فقط حاصل تصورات و افکار خود ماست. 
3- آموزش آسیب‌ناپذیری، فناناپذیری و شجاعت در برابر کابوس‌ها. 
4- به شکار کابوس‌ها خواهیم رفت! لشکریان ترس را در هم خواهیم شکست؛ و تمامی آن‌ها را تار و مار خواهیم ‌ساخت!
5- در پایان تمامی نیروهای عالم رؤیاها را به کنترل خویش درآورده و پادشاه آن عالم خواهیم بود. 

آموزش‌های کتاب آفریدگار رویاها شامل آزمون‌های پله به پله است و این تمرینات به نحوی طراحی گردیده‌اند که به شما اجازه می‌دهند تا بهترین وضعیت خودآگاهی خویش را بیابید و دست شما را کاملاً باز گذاشته‌ایم تا نیروهای عالم رؤیاها را آن‌گونه که دوست دارید و می‌پسندید، کنترل نمایید. 

هرگز فراموش نکنید که طبق قانون علیت، هر معلولی، علتی دارد. پس حتی بزرگ‌ترین آرزوهای ما نیز بی‌علت نیستند؛ کافی است علت را بیابیم و آرزوهای خود را باید به‌ واقعیت مبدل سازیم! نه اینکه به خاطر ترس از شکست، آن‌ها را به دست فراموشی بسپاریم. 

با اتمام این دوره‌ی آموزشی که بیش از یک سال به طول می‌انجامد؛ شما قادر خواهید بود تا پادشاه دنیای شخصی خودتان باشید و از آن‌ پس دیگر هیچ ترس و کابوسی در کار نخواهد بود. باید بدانید که بهترین بخش از یک رؤیا، زمانی است که کابوس‌ها به ناتوانی خویش و توانمندی شما اعتراف می‌کنند!

 ۲۶۸ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8041-87-1 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۹۹۰۰ ت - 9.49€
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: رؤیا چیست؟
فصل دوم: اصول بنیادی عالم ‌رؤیاها
فصل سوم: بازنویسی قوانین عالم‌ رؤیاها
فصل چهارم: بی‌وزنی و پرواز
فصل پنجم: چگونه قدرتمند باشیم؟
فصل ششم: توانایی‌های ویژه
فصل هفتم: کنترل چهار عنصر آتش، آب، باد و خاک
فصل هشتم: فراخواندن کابوس‌ها
فصل نهم: راز تبدیل کابوس به رؤیای طلایی
حرف آخر

راهنمای دانلود کتاب آفریدگار رویاها

برای دانلود کتاب آفریدگار رویاها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آفریدگار رویاها
null null
۱۳۹۷/۶/۱۵
کتاب خیلی مفیدیه
reihaneh Rajaeian
۱۳۹۸/۲/۱۴
در تصحیح دیدگاه قبلیم در باره این کتاب باید بگم که من به نویسنده کتاب پیام دادم و ابهامات که توی کتاب موجود نیست رفع کردن و بابت این ازشون تشکر میکنم
Darya Mousavi
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
کتاب خیلی خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)