دانلود کتاب آلمانی سریع - Rapid German


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب آلمانی سریع - Rapid German و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آلمانی سریع - Rapid German

نحوه آموزش کتاب آلمانی سریع بر پایه موزیک است. این روش، روشی جدید در آموزش زبان‌های خارجی است. در این کتاب علاوه بر زبان آلمانی می‌توانید زبان انگلیسی خود را هم تقویت کنید. امید است با استفاده از این روش دانشجویان و افراد مشتاق بتوانند به راحتی زبان‌های خارجی را بیاموزند. تلفظ کلمات هم در زیر جملات آلمانی آمده است. آلمانی سریع، لغات و عباراتی را که نه فقط در نوک زبان بلکه در انتقال به حافظه طولانی مدت شما که به آن نیاز دارید را به شما تحویل می‌دهد. با گوش دادن به این ملودی‌ها و با تکرارهای انگلیسی، الگوی صداها وارد قشر شنوایی شما می ‌شوند.

کتاب آلمانی سریع شما را به تمام لغاتی که خارج از مرزها به آن نیاز دارید آشنا می‌کند. تاکسی گرفتن، در هتل یا یک تقاضا، پیدا کردن راه، مواجهه با مشکلات و غیره. در جلد 2 درباره خودتان و دیگران، دوست داشتن، تنفرها، آینده و مکالمات عمومی صحبت می کنید. این موضوعات مطابق با چارچوب‌ های آموزشی زبان‌های اروپایی است. این روش قدرت زبانی شما را امتحان می‌کند و بر موفقیت زبان آموز تاکید دارد.

کتاب آلمانی سریع دوزبانه است. همچنین در پایان کتاب آدرس دانلود فایل‌های صوتی قرار گرفته است.

 ۵۵ صفحه، ۳۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6554-81-5 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب آلمانی سریع - Rapid German

برای دانلود کتاب آلمانی سریع - Rapid German و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آلمانی سریع - Rapid German
soran mostafazade
۱۳۹۴/۳/۵
جالب نیست
خسروپرویز مشعوفی
۱۳۹۴/۹/۳
در حد آشنایی ابتدایی و برای شروع جالب و مناسب است
مریم حسینپور
۱۳۹۹/۱/۱۷
واقعا کتاب فوق العاده ایه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)