دانلود کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery

  • از: مسعود قدیمی
  • ناشر: انتشارات ارشدان
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery

مسعود قدیمی در کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery، تمامی مباحث و موضوعات مربوط به زبان‌های برنامه‌نویسی JavaScript و jQuery را گام به گام از سطوح پایه تا پیشرفته شرح می‌هد.

کتاب حاضر با مثال‌هایی ساده و توضیحات روان این زبان‌های برنامه‌نویسی را معرفی کرده، به طوری که شما با تمرین و مرور این کدها با دنیای زیبای JavaScript و jQuery آشنا خواهید شد.

JavaScript یک زبان برنامه‌نویسی در سطح وب است. بیشتر سایت‌های قدرتمند و مدرن از این زبان برنامه‌نویسی برای پیشبرد اهدافشان استفاده می‌کنند و تمام مرورگر‌های مدرن (در کامپیوتر‌های خانگی، تبلت‌ها، تلفن‌های هوشمند و...) مفسر‌های جاوا اسکریپت را دارا هستند. همین موضوع باعث شده تا این زبان، به یک زبان برنامه‌نویسی همه جا حاضر در تاریخ تبدیل شود.

اگر شما با دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی نیز کار کرده باشید، متوجه خواهید شد زبان جاوا اسکریپت یک زبان سطح بالا، پویا، شی‌گرا و مفسری است.

 ۴۶۳ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-251-590-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۹۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: JavaScript
بخش دوم: jQuery
سخن پایانی
منابع

راهنمای دانلود کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery

برای دانلود کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش جامع JavaScript and jQuery
آرمان امیدی
۱۳۹۹/۶/۲
از لحاظ محتوایی خیلی عالیه و مطالب به طور پیوسته گفته شده و کتاب بسیار کامل و جامعیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)