لیست بهترین کتاب آموزش صفر تا صد jQuery

در طول ده سال گذشته جی کوئری به طور اساسی چهره‌ی توسعه‌ی frontend را تغییر داده است. مطالعه‌ی کتاب‌ jQuery، بهترین روش برای فراگیری این اطلاعات است و از اصول اولیه تا تکنیک‌های پیشرفته‌تر را پوشش می‌دهد.

کتاب‌های مقدماتی بسیاری برای اصول طراحی وب و آموزش کامل jQuery برای مبتدیان نوشته شده‌اند. این کتاب‌های jQuery  از تمرین‌های دقیق گرفته تا سبک نوشتاری واضح را دربرمی‌گیرند. اگر مبتدی هستید و حتی دانش اولیه‌ی JS را ندارید، کتاب آموزش صفر تا صد jQuery می‌تواند شما را به دوردست‌ها برساند.

این درس‌ها از طریق یک رویکرد گام‌به‌گام، تمام اصول جی کوئری را آموزش می‌دهند و برخی از پیچیدگی‌های jQuery را به زبان ساده بیان می‌کنند. خرید کتاب jQuery مقدماتی و مطالعه‌ی آن می‌تواند شما را از یک مبتدی به یک طراح وب‌سایت حرفه‌ای با دانش در همه‌ی زمینه‌ها برساند.

اغلب کتاب‌های آموزشی jQuery مقدماتی، شما را به سطح حرفه‌ای نمی‌رسانند، اما به کمک آن‌ها می‌توانید از مرحله‌ی مبتدی عبور کنید.

کتاب‌‌های آموزش کامل jQuery تنها برای مبتدیان طراحی نشده‌اند. برخی از طراحان وب‌سایت باتجربه نیز به دنبال یک راهنمای همه کاره برای برنامه‌نویسی در جی کوئری هستند. کتاب jQuery تمام الگوهای طراحی رایج برای جاوا اسکریپت و jQuery UI  را شامل می‌شود و بهترین انتخاب برای افزایش مهارت طراحان وب‌سایت است.

اگر قصد دارید کلیه‌ی اطلاعات در مورد جی کوئری را سریع و به صورت فشرده یاد بگیرید، ما دانلود کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب آموزش jQuery PDF در لیست کتابراه موجود است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را تهیه کنند.

کتاب‌های جامع آموزش jQuery غالبا به موضوعات بسیار دقیق وارد نمی‌شوند؛ بلکه به بررسی رایج‌ترین مشکلات و راه‌حل‌های چگونگی برطرف کردن آن‌ها می‌پردازند. در این کتاب‌ها همچنین اصول اولیه‌ی برنامه‌ی جاوا اسکریپت، نحوه‌ی اجرای چندین عملکرد در یک صفحه و نحوه‌ی مدیریت رویدادهای کاربر را خواهید آموخت و به هسته‌ی jQuery منتقل خواهید شد.

با مطالعه‌ی کتاب‌هایی نظیر «مرجع کامل jQuery» به عنوان کتاب jQuery پیشرفته، می‌توانید به هر فصلی از آن گذر کنید و اطلاعاتی را که نیاز دارید به دست آورید. البته اگر به دنبال مقدمه‌ای عمیق برای جی کوئری هستید، این کتاب jQuery نیازهای شما را برآورده نخواهد کرد. محتوا به سرعت حرکت می‌کند و بر اساس نیازهای مشکلات رایج وب، به موضوعات مختلف می‌پردازد.

در کتابراه، لیستی از پرفروش‌ترین و بهترین کتاب‌های jQuery را فراهم کرده‌ایم. با آموزش کامل jQuery توسط این کتاب‌ها می‌توانید به سطح دانش مورد نظر در زمینه‌ی طراحی وب‌سایت برسید. در فهرست کتاب‌ آموزش jQuery PDF، به کمک مطالب کاربردی و تمرین‌ها، قادر خواهید بود قدم‌به‌قدم به تمامی مباحث مرتبط در این زمینه، از قبیل JavaScript مسلط شوید و این زبان برنامه‌نویسی را به خوبی یاد بگیرید.

کافی است به لیست بهترین کتاب‌های jQuery نگاهی بیندازید و مناسب‌ترین آن را بر اساس سطح دانش خود انتخاب و تهیه کنید.

کتاب PDF آموزش جامع JavaScript and jQuery

معرفی و دانلود کتاب PDF آموزش جامع JavaScript and jQuery مسعود قدیمی در کتاب آموزش جامع JavaScript and jQuery، تمامی مباحث و موضوعات مربوط به زبان‌های برنامه‌نویسی JavaScript و jQuery را گام به گام از سطوح پایه تا پیشرفته شرح می‌هد. کتاب حاضر با مثال‌هایی ساده و توضیحات روان این زبان‌های برنامه‌نویسی را معرفی کرده، به طوری که شما با تمرین و مرور این کدها با دنیای زیبای JavaScript و jQuery آشنا خواهید شد. JavaScript یک زبان برنامه‌نویسی در سطح وب است.... ادامه

کتاب طراحی‌های خلاقانه رابط کاربری وب سایت (HTML - CSS - jQuery)

معرفی و دانلود کتاب طراحی‌های خلاقانه رابط کاربری وب سایت (HTML - CSS - jQuery) کتاب طراحی‌های خلاقانه رابط کاربری وب سایت (HTML - CSS - jQuery) تالیف محمود خاوریان، روش‌هایی برای ساختن ده نوع رابط کاربری را آموزش می‌دهد. شما به صورت عملی از تگ‌های HTML و خصوصیات CSS استفاده می‌کنید و گام به گام درس‌ها و پروژه‌های گفته شده در کتاب را طراحی می‌کنید. دلیل استفاده از کلمه خلاقانه در نام کتاب این است که به طور معمول برای آموزش انواع رابط کاربری در کتاب‌های آموزشی، ساده‌ترین... ادامه

کتاب مدرسه ی طراحی وب - جلد دوم: JQuery ،Javascript و PHP

معرفی و دانلود کتاب مدرسه ی طراحی وب - جلد دوم: JQuery ،Javascript و PHP در کتاب پیش رو، از مطالب آموزشی سایت مفید و معتبر در زمینه طراحی صفحات وب، www.w3schools.com و نیز تجربیات مولف/مترجم کتاب استفاده شده است. کتاب حاضر، دومین جلد از سلسله کتب مدرسه‌ی طراحی وب است که به آموزش مباحث Javascript، JQuery و PHP اختصاص یافته است. جاوا اسکریپت یک زبان اسکریپت نویسی است که بیشتر با کد هایHTML در ارتباط است و دقیقاً همانند کدهای HTML روی پلتفرم‌های مختلف اجرا می‌شود. جی... ادامه

کتاب PDF مرجع کامل jQuery

معرفی و دانلود کتاب PDF مرجع کامل jQuery jQuery یک نوع جدید از کتابخانه های جاوا اسکریپت است. jQuery کتابخانه ای سریع و سبک که با قدرت تمام پیمایش اسناد HTML، مدیریت رخدادها، انیمیشن کردن عناصر، آمایش داده ها و تعامل با AJAX را ارائه می کند. بصورت کلی jQuery برای تغییر در شیوه اسکریپت نویسی جاوا اسکریپت طراحی شده است. ادامه

۱