دانلود کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش

  • از: کمال الدین عامری
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش

شاید تا به حال برای شما این اتفاق افتاده باشد که ای کاش می توانستید در هنگام کار با نرم افزار بتوانید از صفحه نمایش خود عکس بگیرید تا بتوانید از آن استفاده نمایید. برای مثال: از این طریق در زمانی که با مشکل برخوردید آن را به دیگران برای رفع مشکل نشان دهید یا این که در کلاس درس بخواهید برای به خاطر سپردن بهتر مفاهیم از کارهای اجرایی درون کلاس در کار با نرم افزار، عکسی را از صفحه دسکتاپ خود بگیرید. خیلی از افراد نیز می خواهند از این طریق (گرفتن عکس از صفحه نمایش) دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهند و می خواهند با استفاده از تصاویر به آموزش و رفع اشکال برای دیگران بپردازند. خلاصه هر فردی که با کامپیوتر کار می کند روزی بنا به هر دلیلی نیاز پیدا خواهد کرد که بتواند از صفحه نمایش خود تصویر بگیرد.
پس این که نیاز ما به تصویر برداری از صفحه نمایش چی باشد؟ می توان گفت که بنا به سطح علمی و کار ما می تواند نیازهای بی شمار و متفاوتی را به همراه داشته باشد. ما در این آموزش قصد داریم شما را با نحوه تصویر گرفتن از صفحه نمایش به صورت کامل و حرفه ای آشنا کنیم.

در این کتاب از نسخه 11.2 نرم افزار Snagit استفاده شده است و همچنین از نسخه های 8.0 و 8.4 نرم افزار Camtasia استفاده شده است.

 ۵۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

بخش یک: عکسبرداری

مقدمه

Print screen

اسکرین شات ها در word

Snagit

آشنایی با محیط برنامه

پالت Quick Launch و ابزار One Click

محیط Pro files و Pro file stettings

منوبار

Snagit Editor

بخش دوم: فیلمبرداری

مقدمه

camtasia recorder

camtasia studio

راهنمای دانلود کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش

برای دانلود کتاب آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش حرفه ای تهیه عکس و فیلم از صفحه نمایش