دانلود کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما

کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما نوشتۀ محمدرضا شایگان اصل، کمک می‌کند به پردرآمدترین مشاور املاک در منطقه خود تبدیل شوید! این اثر بدون حاشیه‌پردازی اصول و ترفندها را از ابتدای کار املاک تا پای میز قرارداد شرح می‌دهد. (فایل کتاب در تاریخ 17 تیر 1398 به روز رسانی شده است.)

در این کتاب سریع‌ترین ترفندهای موثر و کاربردی اجرا شده در معاملات املاک براساس تجربیات واقعی یکصد و هشت نفر از بهترین مدیران و مشاوران املاک تهران، شمیران و چند شهر بزرگ ایران را می‌آموزید. این کتاب خودآموز، مناسب مشاورین املاک مبتدی تا حرفه‌ای و کارآفرینانی است که به دنبال شغل دوم با درآمدی بیشتر از شغل اصلی خود هستند. همچنین به مدیران املاک کمک می‌کند تا مشاوران خود را قوی‌تر و باهوش‌تر رهبری کنند.

فرض کنید شما در دفتر املاک‌تان چندین مشاور دارید. اما برای یکی از اعضای خانواده‌تان، یک اتفاق ناگوار افتاده و شما مجبور می‌شوید دو سه هفته به آژانس املاک نروید. چه اتفاقی می‌افتد؟ شما به اجبار باید در خانه بمانید و هیچ چاره دیگری ندارید. پس باید بدون توجه به عواقب نبودن‌تان در دفتر املاک، به کارهای خانواده رسیدگی ‌کنید.

اگر از قبل هیچ کاری برای سیستم‌سازی و تیم‌سازی نکرده باشید، قراردادها به شکل دلخواه شما پیش نمی‌رود و اغلب‌شان به مشکل بر می‌خورند.

چگونه مشاوران می‌توانند نشست‌های معاملات املاک را مثل شما برگزار کنند؟ اگر نهایت تلاش خود را هم بکنند، باز هم نمی‌توانند قراردادها را آنطور که خودتان تبحر دارید، جمع کنند. چون تا حالا برای این کار آموزش ندیده‌اند! آن‌ها از نکات حقوقی اسناد و قوانین املاک، اطلاع کافی ندارند. شاید اصول مذاکره و مدیریت اتاق قرارداد را بلد نباشند!

چطور می‌توانند با مالکین و سازندگانی ارتباط برقرار کنند که فقط به شماره موبایل شما پاسخ می‌دهند؟ چطور به مشتریانی که فقط به اعتبار و آشنایی با شما، برای خرید یا اجاره ملک به دفترتان مراجعه می‌کنند، سرویس بدهند؟ شما چگونه می‌خواهید مشکل را حل کنید!؟

معمای سفر با کشتی کروز

اصلا چرا اتفاق بد!؟ فکر کنید یک اتفاق خیلی خوب افتاده! مثلا بهترین سفر تفریحی تمام عمرتان که خودتان هم خبر ندارید، در پیش است! یکی از دوستان قدیمی و صمیمی‌تان که در خارج زندگی می‌کند و با او خیلی راحت هستید، تلفن می‌زند و شما را برای هفته آینده، به یک سفر یک ماهه با کشتی کروز به زیباترین سواحل و جزیره‌های دنیا با یک آفر ویژه دعوت می‌کند. شما کلا باید یک پنجم هزینه این سفر لذتبخش و تکرار نشدنی را بپردازید!

حالا چه کار می‌کنید؟

اغلب صاحبین جواز و مدیران املاک معمولی در چنین شرایطی دچار اضطراب شدیدی می‌شوند و در نهایت قید این سفر را می‌زنند. اگر این پیشنهاد را به شما بدهند، چه کار می‌کنید؟ آیا آمادگی دارید که بدون نگرانی، آژانس املاک‌تان را یک ماه رها کنید و به سفر بروید؟ آیا می‌توانید با جیب پر پول و با خیال راحت در بهترین جزیره‌های توریستی دنیا صفا کنید؟ و بدون دغدغه و نگرانی از عملکرد منشی و مشاورین، از سفرتان لذت ببرید؟ مثل روزهایی که خودتان در دفترتان حضور دارید به طور مرتب پول‌های کلان به حساب‌تان واریز شود؟

قطعا می‌شود

نویسنده در این باره بیان می‌کند: همین الان به تعداد زیادی از صاحبین جواز و مدیران املاک مشاوره می‌دهم که حداقل پنج مشاور یا بیشتر دارند. دو نفر از آن‌ها که بیشترین تعداد مشاوران را دارند صاحب گروه املاک هستند که یکی از آن‌ها بیش از 200 و دیگری بیش از 300 کارمند، مدیر داخلی و مشاور املاک دارند. این مدیران چندین ویلا و خانه در کشورهای مختلف دارند و بخشی از سال را اصلا در ایران نیستند و نکته جالب اینجاست که درآمد آژانس املاک‌شان به حضور آن‌ها در دفترشان بستگی ندارد. یعنی خودشان به هیچ عنوان مهره کلیدی کسب‌وکارشان محسوب نمی‌شوند و تمام کارها را واگذار کرده‌اند. فقط کافی است با استفاده از تجهیزات و روش‌هایی از راه دور، بر نتایج فعالیت‌های انجام شده در آژانس املاک‌شان نظارت داشته باشند.

آن‌ها هر وقت اراده کنند چمدان‌های‌ خود را می‌بندند و به سفر می‌روند. اگر در محل کار باشند نیز فقط به کارهای مورد علاقه‌شان می‌پردازند. یکی از آن‌ها با اجاره یک دفتر اداری و دیگری از اجاره یک بنگاه‌ کفی شروع به کار مشاوره املاک کرده‌اند. این مطلب را در ذهن داشته باشید. تا آخر کتاب به شما خواهم گفت که با تفکر به شیوه شزوما چطور باید عمل کنید تا به این مرحله از رشد و پیشرفت دست پیدا کنید؟

این کتاب پر از نکات کلیدی مشاوره املاک و اصول استدلال کردن به تفکر ساده است. توصیه می‌کنم آن را یکی دو بار با ذهن باز بخوانید. حتی اگر کتاب را برای بار دوم بخوانید، باز نکات جدید بسیاری خواهید یافت، سعی کنید بیش از یک بار بخوانید. همچنین در اختیار مباشر خودتان و مدیران داخلی، سرپرستان و مشاوران رنج‌های مختلف قرار دهید تا با اصول کلیدی مشاوره املاک آشنا شوند.

اما توضیح تمام استراتژی‌های کلان مدیریتی مشاوره املاک، در قالب کتاب سخت است و نیاز به آموزش‌های مکمل دارد. کسب مهارت در ایجاد سیستم فروش اینترنتی ملک، مدیریت مشاوران املاک و اداره جلسات مذاکره قراردادها را در ویدیوهایی که به عنوان هدیه مکمل این کتاب قرار دادم را دانلود کنید. «توضیح در صفحه آخر فصل هفتم این کتاب» این ویدیوها چشم‌تان را از تعجب باز خواهد کرد که چرا تا حالا کسی آن‌ها را به شما نگفته است!

در بخشی از کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما می‌خوانیم:

اگر آژانس املاکی که قصد دارید در آن فعالیت کنید خوش‌نام باشد، به کسب اعتبار شما کمک شایانی خواهد کرد و اگر هر روز با پشتکار، فکر و تلاش به مطالعه و مشاوره بپردازید، مسیر پیشرفت را طی خواهید کرد.

ولی اگر دفتر املاک، یک آژانس بدنام باشد که شما از روی کم‌تجربگی برای فعالیت در آن مشغول به کار شوید، نه‌ تنها رشدی نخواهید کرد، بلکه سقوط هم می‌کنید. معمولا در این بنگاه‌ها، نه‌ تنها به مراجعین سرویس‌ مناسبی نمی‌دهند، بلکه مطالبه حق کمیسیون بیشتری نیز می‌کنند. اگر از روی نا آگاهی کارتان را در این آژانس‌ها شروع کنید، دقیقا مانند این است که با چتر نجات در جایی مثل باتلاق فرود بیایید و هرچه دست‌وپا بزنید، بیشتر در آن فرو می‌روید.

حالا که به اهمیت این موضوع واقف شدید، در انتخاب دفتر املاک با وسواس بیشتری عمل کنید. اگر لازم است یک ماه در آژانس‌های مختلف که به نظر عالی می‌رسند رفت‌وآمد کنید. حتی به‌ عنوان متقاضی به آن‌ها مراجعه کنید و با دقت همه‌چیز را زیر نظر بگیرید. با این روش با نوع پذیرش، آداب برخورد و سطح اطلاعات مشاورین آن‌ها آشنا می‌شوید. با بررسی تمام جوانب، نسبت به انتخاب حرفه‌ای‌ترین آژانس املاک منطقه مورد نظر اقدام کنید. برای پرواز به اوج باید در جایی باشید که اطرافتان پر از عقاب باشد. برای شروع فعالیت، در انتخاب آژانس املاک اگر معیارهای لازم از درجه خوب تا عالی را نداشت، در اولین فرصت بدون درنگ، آن‌جا را ترک کنید.

فهرست مطالب

پیشگفتار جناب آقای مصطفی قلی‌خسروی
مقدمه محمدرضا شایگان
فصل اول: شزوما
فصل دوم: پرش ‌ با چترنجات
فصل سوم: زدن هدف
فصل چهارم: ارتباط جادویی
فصل پنجم: کلیدهای طلایی
فصل ششم: رگبار مسلسل
فصل هفتم: ذره‌بین دکتر ملک
فصل هشتم: شاه‌کلید املاک
فصل نهم: بیلبورد املاک
فصل دهم: کشف معمای متقاضی
فصل یازدهم: لیدر باهوش
فصل دوازدهم: فروش‌کار حرفه‌ای
فصل سیزدهم: هفت‌خوان وصل

 ۱۴۴ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-274-103-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما

برای دانلود کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما
سیروان محمدی
۱۳۹۷/۷/۱۹
براے پرواز بہ اوج باید در جایی باشید کہ اطرافتان پر از عقاب باشد
Kamran Hasankhani
۱۳۹۷/۶/۱۶
با سلام خدمت همه ی دوستان کتاب خوان این دوست بی ریا.
تشکر ویژه دارم از مجموعه بی نظیر کتابراه که راه رو از بیراه برای ما مشخص کردن، کتاب‌های متعددی از همین مجموعه خریداری کردم اکثراً هم در حوزه و و بیشتر...
Benyamin Ghayori
۱۳۹۸/۳/۳
کتاب حاضر فقط برای افزایش انگیزه است و هیچ کلیدی جهت موفقیت برای فروش بیشتر در کار املاک ارائه نمیدهد. صرفا جنبه تبلیغاتی برای نویسنده را دارد تا خواننده را مجاب کند که بدون شرکت در دوره های من موفق بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۹)