دانلود کتاب آموزش مقدماتی نرم‌افزار آتو پلی مدیا استودیو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مقدماتی نرم‌افزار آتو پلی مدیا استودیو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مقدماتی نرم‌افزار آتو پلی مدیا استودیو

کتاب آموزش مقدماتی نرم‌افزار آتو پلی مدیا استودیو نوشته‌ی حدید قهرمانی تولابی شما را با یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای تولید محتوا آشنا کرده و این امکان را فراهم می‌کند که از تمام امکانات و ترفندهای برنامه به راحتی استفاده کنید.

از گذشته‌های دور، از زمان پیدایش اولین انسان‌ها بر روی زمین، تاکنون می‌توان نشان از تغییرات و پیشرفت‌های زیادی را در آثار مختلف مشاهده کرد. خیلی از این تغییرات، زندگی انسان‌ها را به صورت غیر قابل وصفی تحت تاثیر قرار داده‌اند. در طول همه‌ی این تغییرات زندگی نوع بشر گاه پستی‌هایی به عمق جهنم و بلندی‌هایی به بلندای آسمان را تجربه کرده است. بی‌شک می‌توان از جمله این بلندی‌ها به اختراع رایانه‌ها اشاره کرد. رایانه‌هایی که به کمک ما آمدند تا زندگی را برای ما راحت‌تر کنند و در خدمت انسان و انسانیت قرار گیرند. با اختراع رایانه توجه همه برای استفاده از این امکان جذب شد و پس از همه گیر شدن رایانه‌ها، نرم‌افزار‌های متعددی برای استفاده عموم تولید شدند. در این بین نرم‌افزار‌هایی هم تهیه شدند تا اموری مانند آموزش، تبلیغات و... را دگرگون سازند. از جمله این نرم‌افزار‌ها می‌توان به نرم‌افزار‌های تولید چند رسانه‌ای همچون Auto play Media Studio اشاره کرد.

این برنامه نرم‌افزاری بسیار قدرتمند و کاربردی برای کاربران مبتدی تا پیشرفته است که می‌توانند با توجه به نیاز و توانایی خود از آن بهره ببرند. Autoplay Media Studio قابلیت مدیریت و تهیه پروژه‌های سنگین تا چندین هزار صفحه و پروژه‌های سبک تا چند صفحه را به کاربر می‌دهد. با توجه به محیط ساده و قابل تغییر و شخصی‌سازی نرم‌افزار، کاربران می‌توانند به راحتی اقدام به یادگیری و تهیه پروژه‌های خود نمایند. در این نرم افزار کاربر می‌تواند با توجه به نیاز خود اشیا مختلف از جمله: فیلم، عکس، فلش، متن، دکمه و... را به برنامه وارد کند. علاوه بر این، برنامه اجازه مدیریت فایل‌هایی را که به برنامه وارد می‌شود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند به صورت هر چه کارآمدتر و بهتر هدف خود را برآورده سازند.

نرم‌افزار Autoplay Media Studio با توجه به قابلیت‌هایی که دارد از جمله نرم‌افزار‌های محبوب در زمینه تولید محتوا است. در این کتاب سعی شده تا مجموعه‌ای از آموزش‌هایی که برای استفاده از نرم افزار در سطح مقدماتی لازم است، در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

 ۷۸ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6538-46-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: آشنایی با محیط کاربری نرم افزار
فصل دوم: آشنایی با منوی نرم افزار
فصل سوم: آشنایی با ابزار‌ها در نرم افزار
فصل چهارم: آشنایی با برخی تنظیمات نرم افزار
فصل پنجم: خروجی گرفتن از نرم افزار

راهنمای دانلود کتاب آموزش مقدماتی نرم‌افزار آتو پلی مدیا استودیو

برای دانلود کتاب آموزش مقدماتی نرم‌افزار آتو پلی مدیا استودیو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش مقدماتی نرم‌افزار آتو پلی مدیا استودیو

نظرات کتاب آموزش مقدماتی نرم‌افزار آتو پلی مدیا استودیو

بهنام اسدی
۱۳۹۸/۹/۱۸
سلام این کتاب اموزش مقدماتی بود و مطالب ان در حد مقدماتی بیانگر مطالب بود
دخترِ بهاری د.خ
۱۳۹۸/۹/۱۷
انتظار داشتم مطالب بیشتر و مفصل‌تری داشته باشه.
مشاهد همه نظرات (۲)