دانلود کتاب آموزش هنر کاشی شکسته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش هنر کاشی شکسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش هنر کاشی شکسته

فرانک قربانی در کتاب آموزش هنر کاشی شکسته، تجربیات خود را در زمینه‌ی یکی از کارهای دستی ارزنده ارائه نموده است.

«کاشی شکسته» تکنیکی است که با کنار هم قرار دادن واحدهای مجزای کاشی، موزاییک، شیشه، سنگ و... در کنار هم یک هارمونی زیبا ایجاد می‌نماید؛ در نتیجه یک اثر هنری خلق می‌شود. این هنر از دیرباز در یونان رواج داشته و ظاهراً خاستگاه این تکنیک محسوب می‌شود.

یکی از اهداف نگارش این کتاب، یادآوری توانایی‌های شما خواننده‌ی با ذوق و هنرمند است. باور کنید که هر کدام از شما عزیزان می‌توانید با وسایل در دسترس و با صرف هزینه‌ی کم، اثری هنری و زیبا خلق کنید که ماندگار باشد و همیشه از دیدن آن بر خود ببالید و بدانید اگر بخواهید، می‌توانید.

در هنر و کارهای دستی همیشه این سلیقه‌ی شخصی شماست که در اولویت است و باعث می‌شود کار شما زیباتر شود. می‌دانید که هنر و کار با دست همیشه لذت‌بخش است و جذابیت خاص خود را دارد و معمولاً اینگونه کارها شبیه هم نمی‌شوند و این از ویژگی و زیبایی‌های کارهای هنری است.

مطالعه‌ی این اثر و کار با کاشی‌های شکسته علاقه‌ی شما را برمی‌انگیزاند تا مهارت‌هایتان را بیشتر محک بزنید و باور کنید که می‌توانید از خودتان اثری بر جای بگذارید. پس اندکی از زمان استراحت و اوقات فراغت خود را برای خلق یک اثر زیبا صرف کنید تا هم خودتان لذت ببرید و هم دیگران.

در بخشی از کتاب آموزش هنر کاشی شکسته می‌خوانیم:

کار ترکیبی: منظور طرح‌هایی است که نیمی از کار را نقاشی و بقیه کاشی می‌شود یا می‌توانیم از متر‌یال‌های دیگر استفاده کنیم. در کار ترکیبی ابتدا طرح‌ را روی MDF، سفال، چوب، شیشه و یا غیره با دقت و تمیز می‌کشیم و مشخص می‌کنیم که چه رنگ‌هایی در کدام قسمت استفاده می‌شود.

مانند چوب برای تنه‌ی درختان و... ترکیب، هم می‌تواند در طرح باشد هم در نوع چینش سرامیک‌های ترکیب طرح‌ها که استفاده از متریال‌های مختلف در کار است. مانند استفاده از چوب به عنوان متر‌یال در، کنار کاشی‌ها یا استفاده از سنگ که بستگی به خلاقیت خودمان دارد. ترکیب در نوع چینش نیز می‌تواند انجام شود.

 ۴۴ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-23-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آشنایی با هنر کاشی شکسته
ابزار و وسایل مورد نیاز
کارهای ترکیبی و ساده
طرح ماه‌های تولد روی سفال
درست کردن ملات بندکشی
طرز تهیۀ ملات
نمونه طرح‌های
مرداب
گل بنفشه
ماهی
بشقاب
طاووس روی گلدان
دارای الگوی پشتورو
دُم طاووس
حوض ماهی
پرنده
میز وسط یا میز عسلی
آینه
جا شمعی
کارهای ترکیبی
وسایل مورد نیاز برای کار ترکیبی
نمونه طرح‌های ترکیبی
درخت کریسمس
پروانه
تخم مرغ
آسمان
ساعت
تزئین کار با خرده شیشه
کار ترکیبی
جغد
برکه
گلدان راه راه
گلدان ترمه
سخنی با خوانندگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش هنر کاشی شکسته

برای دانلود کتاب آموزش هنر کاشی شکسته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش هنر کاشی شکسته