دانلود کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی پایتون


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی پایتون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی پایتون

کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی پایتون اثر جواد وحیدی و رمضان عباس نژاد ورزی به بررسی و آموزش زبان برنامه‌نویسی پایتون که یک زبان همه منظوره است، می‌پردازد. (فایل کتاب در تاریخ 29 آبان 1397 به روز رسانی شده است.)

پایتون یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، سطح بالا، شیءگرا و مفسر است که توسط خودو فان روسوم در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد. فلسفه ایجاد آن تأکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های‌ نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است. کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند.

عصر حاضر از نظر بسیاری از روشنفکران انقلاب ارتباطات و اطلاعات نام گرفته است. در واقع کلیه کارهای روزمره‌ی انسان با سیستم‌های ارتباطی نوین و فناوری اطلاعات گره خورده است. لذا اهمیت علم کامپیوتر به عنوان نمود اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات بر کسی پوشیده نیست. در دنیای مدرن امروز تسلط و آشنایی با نحوه کار با سیستم‌های کامپیوتری به عنوان یک سطح سواد مطلوب در جامعه شناخته می‌شود که اگر کسی آن را نداشته باشد باید بهای عدم آشنایی با دنیای کامپیوتر در زندگی روزمره خویش را با مراجعه به کافی نت‌ها، درخواست‌های الکترونیکی و موارد دیگر بپردازد.

بدون شک، برنامه‌نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها نیز به شکل ضروری، مورد نیاز است. هر ساله، بر تعداد موقعیت‌های شغلی که مرتبط با برنامه‌نویسی هستند و یا پیش نیاز اصلی آن‌ها برنامه‌نویسی است، افزوده می‌شود. از طرفی، بخشی جدا نشدنی از فرآیند تحقیق و پژوهش در اکثر رشته‌های دانشگاهی امروزی، کار با کامپیوتر و توانایی پیاده‌سازی ایده‌ها الگوریتم‌ها در قالب برنامه‌های کامپیوتری است.

قطعا در این مسیر، دانشجویان نیازمند یادگیری و کسب مهارت‌های برنامه‌نویسی هستند.

 ۳۸۳ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7272-07-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۵۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با زبان پایتون
فصل دوم: ساختار تصمیم و تکرار
فصل سوم: توابع
فصل چهارم: آرایه‌ها و بسته
فصل پنجم: رشته ها
فصل ششم: لیست‌ها، چندتایی‌ها، دیکشنری‌ها و مجموعه‌ها
فصل هفتم: کلاس‌ها و وراثت
فصل هشتم: فایل ها
پیوست: مسائل تکمیلی
منابع

راهنمای دانلود کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی پایتون

برای دانلود کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی پایتون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی پایتون

نظرات کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی پایتون

Mike Wezovski
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
اول از هر چیز باید یه خدا قوت و زنده باد به پدیدآورنده‌ی این کتاب گفت. کتاب فوقالعاده است. متن کاملا روان و قابل فهم. از ویژگی‌های دیگر این کتاب مثال هایش هستن. مثال‌ها سطحشون تقریبا به ترتیب از آسان به سخت هست. البته بنده خودم کتاب دیگر همین مولف به نام رو برای تمرین گرفتم که این کتاب رو هم برای اون کسایی که لازم میدونن سوال‌های بیشتری حل بکنن پیشنهاد میکنم.
ali lavajoo
۱۳۹۷/۵/۲۱
باعرض سلام بنده دو سه تا کتاب مطالعه کردم ولی این کتاب از نظر گفتن جزییات و مورد بعدی اینکه همراه با شکل داره توضیح میده و واقعا گام به گام داره جلو میره بسیار خوبه و استفاده از کتابخونه مفید numpy که تو این کتاب گفته شده کاربردی بودن این کتاب دو چندان کرده ممنون از مولفین
هادی مصری
۱۳۹۸/۷/۱۱
کتاب فوق العاده ایه.. این کتاب فقط برا راهنمایی و راه اندازی ما برنامه نویسها است.. باقی دیگه به خودمون مربوطه که اگر استفاده کنیم عالی میشه برامون اما اگر نخونیم معلومه که دیدگاهمون بهش بده دا
مشاهد همه نظرات (۳۹)