دانلود کتاب آموزش گام‌ به‌ گام برنامه نویسی گرافیک در پایتون‌‫


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام‌ به‌ گام برنامه نویسی گرافیک در پایتون‌‫ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش گام‌ به‌ گام برنامه نویسی گرافیک در پایتون‌‫

کتاب آموزش گام‌ به‌ گام برنامه نویسی گرافیک در پایتون‌‫ نوشته رمضان عباس نژادورزی، به بررسی سیستم‌های گرافیکی و کاربردهای آن و انواع مختلف ماژول‌ها برای رسم نموارها و اشکال گرافیکی و نمایش تصاویر، می‌پردازد.

زبان برنامه‌نویسی پایتون استفاده‌های گوناگونی دارد. به وسیله این زبان برنامه‌های تحت کنسول، برنامه‌های تحت ویندوز (دسک‌تاپی)، برنامه‌های تحت وب، برنامه‌های کار با بانک اطلاعاتی، برنامه‌های تحت شبکه و غیره را می‌توانید اجرا کنید. پایتون برای به اجرا درآوردن این برنامه‌ها از کتابخانه‌های گوناگونی استفاده می‌کند. در کتاب آموزش گام‌ به‌ گام برنامه نویسی گرافیک در پایتون‌،‫ به بررسی و تحلیل این کتاب‌خانه‌ها و طرز استفاده از آن‌ها در برنامه‌نویسی گرافیک می‌پردازیم. قبل از مطالعه این کتاب باید مقدمات برنامه‌نویسی پایتون را یاد بگیرید. برای این منظور می‌توانید دو کتاب به نام‌های آموزش گام‌به‌گام برنامه ‌نویسی پایتون و حل مسائل پایتون را مطالعه کنید. این کتاب شامل 6 فصل و یک پیوست الکترونیکی است.

فصل نخست، آشنایی با گرافیک رایانه‌ای و کاربردهای آن را توصیف می‌کند. فصل دوم، به تحلیل سیستم‌های گرافیکی پرداخته. فصل سوم، ماژول Turtle را برای انجام نقاشی مورد تحلیل قرار می‌‌دهد. فصل چهارم، مباحث ماژول Canvas (برای رسم اشکال گرافیکی گوناگون و نمایش تصویرها) را یاد می‌‌دهد. فصل پنجم، ماژول Graphices (برای رسم اشکال گرافیکی گوناگون و نمایش تصاویر) را به طور کامل تحلیل می‌‌کند. فصل ششم، ماژول matplotlib (برای رسم نموارهای گوناگون و نمایش تصاویر) را به شیوه کامل بررسی می‌‌کند.

 ۲۳۷ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7272-34-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۸۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با گرافیک رایانه‌ای و کاربردهای آن
فصل دوم: سیستم‌های گرافیکی
فصل سوم: بسته Turtle
فصل چهارم: ماژول Canvas
فصل پنجم: ماژول Graphics
فصل ششم: کتابخانه matplotlib و رسم نمودارها
منابع

راهنمای دانلود کتاب آموزش گام‌ به‌ گام برنامه نویسی گرافیک در پایتون‌‫

برای دانلود کتاب آموزش گام‌ به‌ گام برنامه نویسی گرافیک در پایتون‌‫ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش گام‌ به‌ گام برنامه نویسی گرافیک در پایتون‌‫