دانلود کتاب آموزش گام به گام SPSS 22


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام به گام SPSS 22 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش گام به گام SPSS 22

امروزه در بیشتر علوم، استفاده نرم‌افزارهای رایانه‌ای امری بدیهی به نظر می‌رسد. در علوم آماری و رشته‌های وابسته به آن نیز استفاده از نرم‌افزارهای آماری روز به روز گسترده‌تر شده و برای انجام محاسبات پیچیده آماری از این گونه ابزارها بهره برده می‌شود.
نرم‌افزار کاربردی SPSS یکی از نرم‌افزارهای آماری است که امروزه بیشترین کاربرد را در بررسی و تحقیقات علوم اجتماعی دارد. با توجه به سادگی و دقت و سرعت در انجام محاسبات آماری در این کتاب به بررسی این نرم‌افزار پرداخته‌ایم.
البته نرم‌افزارهای آماری تخصصی دیگری مانند S-Plus، SAS، Minitab و R نیز از جمله نرم‌افزارهای آماری محسوب می‌شوند که هر کدام در زمینه‌ای خاص قدرت بیشتری دارند.
از ابتدای تولید نرم‌افزار SPSS هر روز شاهد تغییرات و بهبودهایی وسیعی در آن بوده‌ایم. اکنون نسخه 22 این نرم‌افزار IBM SPSS Statistics 22نسخه نهایی تلقی شده که به تازگی توسط شرکت IBM به بازار نرم‌افزارها کاربردی معرفی شده است. با توجه تصاحب شرکت SPSS توسط IBM تغییرات زیادی در ظاهر و باطن نرم‌افزار بوجود آمده است.
تغییر در انجام محاسبات با روش الگوریتم‌های سریع‌تر، امکان استفاده از روش Bootstrap در انجام محاسبات، امکان استفاده از پشتیبانی شرکت IBM و … همه از مواردی است که کاربران را به استفاده از این نرم‌افزار ترغیب می‌کند.

 ۳۳۷ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6235-45-5 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آشنایی با داده ها و متغیرها
فصل 2: اعتبار بخشی
فصل 3: دستورات آمار توصیفی
فصل 4: رسم نمودار
فصل 5: ایجاد متغیرهای جدید
فصل 6: پنجره خروجی SPSS statistics viewer
فصل 7: آزمون آماری و مقایسه میانگین
فصل 8: همبستگی و معادله خط برگشت coreration and regession
فصل 9: آزمون ها نا پارامتری
فصل 10: تنظیمات پیش فرض option
پیوست 1: سبک جدول - table style
پیوست 2: بوت استرپ bootstrapping
پیوست 3: نصب نرم افزار

راهنمای دانلود کتاب آموزش گام به گام SPSS 22

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام SPSS 22 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش گام به گام SPSS 22

نظرات کتاب آموزش گام به گام SPSS 22

زهرا صافی
۱۳۹۷/۶/۲
حیف پنج تومن، من برا بوت استرپ خریدش کردم ولی هیچ چیز مفیدی در رابطه با اجرا و تحلیل نتایج اون ننوشته، بقیه چیزا که از همه سایت‌ها رایگان و بدون اپلیکیشن قابل دانلود هست، این همه حجم نت حروم شد!!!
میم عبدالله نژاد
۱۳۹۶/۱/۱۳
دوستانی که خوندن میشه لطفا بگید کتاب خوبیه؟کامل هست؟؟
زهرا میرکازهی
۱۳۹۸/۹/۱
سلام.. بسیااااااار عالی.. ممنونم از خدمات ارزندتون. میبوسمتون
مشاهد همه نظرات (۸)