دانلود کتاب آموزش MySQL به زبان ساده (آزمایشگاه MySQL)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش MySQL به زبان ساده (آزمایشگاه MySQL) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش MySQL به زبان ساده (آزمایشگاه MySQL)

کتاب آموزش MySQL به زبان ساده (آزمایشگاه MySQL) با استفاده از سال‌ها تجربه‌ی رمضان عباس نژادورزی به مبحث پایگاه داده می‌پردازد. از خصوصیات برجسته و مثبت این کتاب، بیان مثال‌های کاربردی گوناگون و حل مرحله به مرحله آن‌ها همراه با توضیحات کامل است.

MySQL، مدیریت پایگاه داده رابطه‌ای است که به شما اجازه نگهداری داده‌ها، جست‌ و جو، بازیابی اطلاعات و ... را می‌دهد. خدمات‌رسان MySQL برای چندین کاربر امکان بهره‌گیری هم زمان از داده‌ها را میسر ساخته و دسترسی افراد معتبر را به داده‌ها آسان می‌کند. پس MySQL یک سرویس دهنده چند کاربره و چند نخه است.

MySQL مزایای بالایی نظیر: کم هزینه بودن، پیکربندی، یادگیری آسان و ... دارد. کتاب پیش‌ رو شامل 6 فصل است. فصل اول، تعریف سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی، دلایل استفاده از بانک اطلاعاتی، مراحل طراحی بانک اطلاعاتی و مدل‌های داده‌ای متداول را آموزش می‌دهد. فصل دوم به بحث در مورد ویژگی‌های بانک اطلاعاتی MySQL، ایجاد بانک اطلاعاتی و جداول اختصاص دارد.

فصل سوم، دستورات INSERT ،UPDATE و DELETE را بررسی می‌کند. فصل چهارم SELECT به همراه پارامترهای آن، پیوند بین جداول و دستور TABLE را می‌آموزد. فصل پنجم، دیدها، دستورات SQL، رویه‌های ذخیره‌شده، تریگرها، کرسرها، چگونگی ایجاد و استفاده از آن‌ها را آموزش می‌دهد. در نهایت فصل ششم، به توابع کتابخانه‌ای و چگونگی ایجاد توابع جدید توسط کاربر می‌پردازد.

 ۲۸۲ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7272-42-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۹۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مروری بر بانک اطلاعاتی
فصل دوم: ایجاد بانک اطلاعاتی و جداول آن
فصل سوم: ورود، ویرایش و حذف اطلاعات
فصل چهارم: بازیابی اطلاعات با دستور SELECT
فصل پنجم: دیدها، رویه‌های ذخیره شده، تریگرها و کرسرها
فصل ششم: توابع

راهنمای دانلود کتاب آموزش MySQL به زبان ساده (آزمایشگاه MySQL)

برای دانلود کتاب آموزش MySQL به زبان ساده (آزمایشگاه MySQL) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش MySQL به زبان ساده (آزمایشگاه MySQL)
جواد سجادی
۱۳۹۹/۲/۲۰
کتاب فوق العادە‌ایی است مخصوصا برای کسانی که اولین باره سراغ یادگیری پایگاه داده می‌روند. ممنون.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)