دانلود کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده

  • از: شبنم امیرجاوید
  • ناشر: انتشارات پشتیبان
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده

کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده، با طبقه‌بندی سیستم‌های AI آغاز می‌شود و شما را به درک عمیق‌تری از هوش مصنوعی هدایت می‌کند تا بتوانید یک تحلیل عینی از مسیر توسعه و اشتغال AI انجام دهید.

کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده (Future warfare: cultivating emerging technologies) به موضوع اصلی «مذاکره عدم اطمینان» می‌پردازد که در موقعیت‌هایی که AI در آن کار می‌کند، تأثیر می‌گذارد و فضای جنگی حاصل از هوش مصنوعی را در این زمینه تجزیه‌ و تحلیل می‌کند.

در این کتاب بخش «نکات خارق‌العاده»، ماهیت مختل کننده این فناوری را نشان می‌دهد. رشد و تکثیر آینده هوش مصنوعی در بخش «مظاهر آینده» مورد بحث قرار می‌گیرد. این بخش همچنین موضوعات مختلف مرتبط با هوش مصنوعی را برجسته می‌کند. در بخش "AI Powered Warfare"، تلاش برای به دست آوردن هوش مصنوعی، سیستم‌های نظامی را درگیر می‌کند.

بخش بعدی «چالش‌های» مرتبط با اشتغال نظامی سیستم‌های مستقر در هوش مصنوعی را تحلیل می‌کند. بخش مربوط به «نژاد رهبری جهانی» بر روند جهانی در استفاده نظامی از AI است که به تجزیه‌ و تحلیل از «موقعیت هند» می‌پردازد و برخی از توصیه‌هایش برای سیاست‌گذاران هندی است.

در بخشی از کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده می‌خوانیم:

یک دهه احتمالاً مدت زمان تحمیل عمده در کل است. محاسبات کوانتومی، فناوری نانو و هوش مصنوعی به‌ عنوان فناوری‌های همزیستی و هم‌افزایی برای بازآفرینی آینده بشر شناخته شده‌اند.

اتصال «اینترنت اشیاء» بالغ در آینده نزدیک، هوش مصنوعی را با اشیاء قبلاً بی‌اثر سازه‌ها، موتورها یا وسایل ادغام می‌کند، که احتمالاً باعث موازی حامی انسان می‌شود. پیش‌بینی می‌شود که رباتیک و دستگاه‌های خودکار عملکرد خوبی در جوامع پیشرفته داشته باشند. دولت چین به‌صراحت می‌گوید، هوش مصنوعی مکانیسم کنترل بسیاری از دستگاه‌ها و ابزارهای آینده خواهد بود. هوش مصنوعی به کانون جدیدی از رقابت بین‌المللی تبدیل شده است. هوش مصنوعی یک فناوری استراتژیک است که منجر به آینده می‌شود. کشورهای بزرگ توسعه‌یافته جهان توسعه هوش مصنوعی را یک استراتژی اساسی برای تقویت رقابت ملی و حفظ امنیت ملی، تقویت برنامه‌ریزی و سیاست‌ها و تقویت استقرار در اطراف فن‌آوری‌های اصلی، استعدادهای برتر و استانداردها می‌دانند.

آنچه بار دیگر برای تبدیل‌شدن به یک نقطه عطف آینده به‌ دست آمده است، هوش عمومی مصنوعی (AGI) یا طراحی دستگاه‌هایی با هوش انسانی و عقل سلیم است. این‌گونه است که هوش مصنوعی در ابتدا مفهوم‌سازی شد.

در فوریه سال 2018، پاول آلن، بنیان‌گذار مایکروسافت اعلام کرد که برای تأمین بودجه پروژه الکساندریا، برای تدریس ماشین‌آلات «عقل سلیم»، طی سه سال آینده 125 میلیون دلار در موسسه هوش مصنوعی آلن سرمایه‌گذاری کرده است و یا ده‌ها سال کار، فن‌آوری‌های مدرن ساخت این نوع سیستم را آسان‌تر می‌کند.

احتمالاً هیچ مسئله‌ای، علمی یا ذهنی یا سحابی، خارج از دیدگاه هوش مصنوعی باقی نماند. در صورت بالغ شدن AI، می‌تواند به تکامل خود کمک کند و سرعت تکامل را بیشتر کند.

 ۴۹ صفحه، ۳۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6598-89-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
طبقه‌بندی سیستم‌های AI
موارد خارق‌العاده
رشد و تجلیات آینده
AI Powered Warfare
اثر چند برابر نیرو
ساختمان در سناریو
توانمندساز کلیدی برای چند دامنه محیط‌ زیست
افزایش اشباع
سلاح‌های خودمختار
ضرورت غیرقابل‌اجتناب
رسیدگی به عدم اطمینان و جنگ‌های آینده
چالش‌های اضافی
بودجه و مسائل سازمانی
اعتمادسازی
سخت‌افزار و چالش‌های طراحی
مسابقه جهانی رهبری
ایالات‌متحده
روسیه
چین
دیگران
موقعیت هند
توصیه‌ها
نتیجه

راهنمای دانلود کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده

برای دانلود کتاب آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آینده جنگ و هوش مصنوعی: مسیر قابل مشاهده
Fatemeh Dabiran
۱۳۹۹/۹/۱۳
آبروی خودتون رو با این کتاب نبرید. برش دارید. این خانم مترجم مدرک از کدوم دانشگاه گرفته؟ اصلا حرف زدن بلده؟ این پولا خوردن نداره
فاطمه ع
۱۳۹۹/۸/۸
ترجمه بسیار تا بسیار بد!
S Zehtab
۱۳۹۹/۹/۲۲
واقعا از خریدش پشیمونم!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)