دانلود کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند

کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند رمان تصویری اثر آرون بلیبی، درباره گروهی چهار نفره به نام بچه مثبت‌هاست که قبلا به عنوان حیوان‌هایی ترسناک و خطرناک شناخته می‌شدند اما آن‌ها می‌خواهند به همه ثابت کنند که تصورشان اشتباه بوده است.

موضوع کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند چیست؟

آقای مار، آقای گرگ، آقای کوسه و آقای پیرانا این بار برای اینکه به همه ثابت کنند می‌توانند کارهای خوب انجام دهند و دیگر بدجنس و ترسناک نیستند، به همراه رتیلی به نام لنگ دراز دست به کارها و ماموریت‌های عجیبی می‌زنند. آن‌ها ماموریت قبلیشان که نجات مرغ و جوجه‌های مرغداری سانی ساید بود را با موفقیت و رضایت مرغ‌ها به پایان رساندند. این بار قرار است برای نجات حیوانات جنگل دست به کار شوند اما قبل از شروع در دام یک خوکچه هندی به نام دکتر مربا، دانشمند دیوانه میلیاردی می‌افتند. ماموریت جدید آن‌ها نجات از دست این موجود بدجنس و خطرناک است.

کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند (The Bad Guys in The Furball Strikes Back) سومین جلد از «مجموعه‌ی اراذل و اوباش» است و متن ساده و روانی دارد، لحن طنز کتاب به همراه تصاویر بامزه و جذاب آن بسیار سرگرم کننده می‌باشد و شما را با خود همراه می‌کند.

درباره مجموعه‌ی اراذل و اوباش:

مجموعه کتاب‌های اراذل و اوباش از جمله پرفروش‌ترین رمان‌های تصویری کودکان است که جلد اول آن در سال 2015 منتشر شد. داستان‌های این مجموعه درباره چهار دوست است که ترسناک و خشن به نظر می‌رسند، آقای گرگ، آقای مار، آقای کوسه و آقای پیرانا. آن‌ها می‌خواهند با انجام دادن کارهای خوب به همه ثابت کنند که درموردشان اشتباه می‌کنند اما درگیر اتفاقات بامزه و دردسرهای عجیبی می‌شوند. مجموعه‌ی اراذل و اوباش در سال 2019 در رتبه نخست لیست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز در شاخه کتاب‌های مجموعه‌ای کودکان قرار گرفت.

با آرون بلیبی بیشتر آشنا شویم:

آرون بلیبی (Aaron Blabey) متولد 1974 در استرالیا است. او تا سال 2005 علاوه بر نویسندگی و تصویرگری کتاب‌های کودکان و نوجوانان، بازیگر هم بود و در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی متعددی حضور داشت. بعد از خداحافظی از دنیای بازیگری، تمام وقت تمرکزش را بر روی کتاب‌های کودک و نوجوان و کار در آژانس تبلیغاتی گذاشته است. بلیبی برای بازی در سریال هاروی مک هوگ برنده جازه آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی استرالیا شد.

کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به همه کودکان 7 تا 12 سال که به داستان‌های طنز علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند می‌خوانیم:

- آهای گوگوری، می‌توانی یه کم یواش تر برانی؟ حالم زیاد خوب نیست...
- نخیر نمی‌توانم آقای پیرانا. وقتی برای تلف کردن ندلریم! لنگ‌دراز چقدر مانده برسیم؟
- نزدیکیم گرگی. این طور که امواج ماهواره‌ی من می‌گویند، هر لحظه ممکن است بوولدوزرها را ببینیم...
- ای‌ول! خب بیایید یک بار دیگر نقشه را مرور کنیم.
- اگر یک بار دیگر نقشه را مرور کنی، نیش می‌زنم توی زبانت. ما نقشه را حفظیم!
- نچ! سخت نگیر آقای مار. موضوع مهمی است. خلاصه... یک نفر ناشناس به من زنگ زد و خبر داد که توی جنگل کلی بولدوزر جمع شده‌اند تا خانه یک عالمه موجود بامزه و پشمالو را له و لورده کنند و الان ما اینجا هستیم تا نگذاریم همچین اتفاقی بیفتد.

این کتاب جهت مطالعه در رایانه بهینه‌سازی نشده است.

 ۱۵۳ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-079-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند

برای دانلود کتاب اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اراذل و اوباش 3: گوگولی‌ها انتقام می‌گیرند
داستان کودک، مجموعه اراذل و اوباش، پرفروش ترین مجموعه کتاب، ارن بلیبی، کتاب تصویری کودکان، داستان تصویری کودکان، داستان حیوانات، آشنایی با حیوانات، داستان و رمان طنز، دانلود کتاب طنز، مجموعه داستان طنز، دانلود کتاب داستان طنز، داستان طنز خنده دار، داستان مصور کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، گروه سنی ب، گروه سنی ج، داستان تخیلی کودکانه، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، تصویر سازی کودکان، کتاب تخیلی کودکان، تقویت قدرت تخیل کودکان، کتاب داستان بچه ها، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، رمان تصویری، The Bad Guys، Aaron Blabey، The Bad Guys Episode 3، The Bad Guys in The Furball Strikes Back، دانلود کتاب اراذل و اوباش گوگولی ها انتقام می گیرند، دانلود pdf اراذل و اوباش گوگولی ها انتقام می گیرند، دانلود pdf کتاب اراذل و اوباش گوگولی ها انتقام می گیرند، دانلود کتاب اراذل و اوباش جلد 3، کتاب اراذل و اوباش جلد 3 گوگولی ها انتقام می گیرند، دانلود pdf کتاب گوگولی ها انتقام می گیرند جلد 3، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز