دانلود کتاب ارتباط موثر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارتباط موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارتباط موثر

کتاب ارتباط موثر نوشته‌ی رابرت هلر، به شما کمک می‌کند تا ارتباط خود را با کارکنانتان بهبود بخشید و از این طریق بهره‌وری سازمان خود را ارتقا دهید.

هنر انتقال اثربخش پیام، یکی از مهم‌ترین شرایط لازم برای مدیر موفق بودن است. خواه درصدد ارائه سخنرانی با اعتماد به نفس کامل باشید یا بخواهید به راحتی به مذاکره بپردازید، در هر صورت مطالعه کتاب ارتباط موثر (Communicate Clearly) شما را در بهبود مهارت‌های ارتباطی یاری خواهد کرد.

رابرت هلر کلیه ابعاد مختلف ارتباطات شغلی، از درک تن گفتار گرفته تا نوشتن گزارش‌ها و طرح‌های پیشنهادی را به روشنی در این کتاب توضیح داده است. همچنین یک سری توصیه‌های کاربردی در مورد نحوه بهره‌برداری از روابط عمومی، تبلیغات، تکنولوژی اطلاعات و تکنیک‌های رسانه‌ای را ارائه می‌دهد.

رابرت هلر (Robert Heller) در قسمت‌های مختلف کتاب، در قالب 101 نکته کلیدی پراکنده، اطلاعات ضروری و مهمی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در بخش پایانی، یک خودآزمایی ارائه شده است که به کمک آن می‌توانید توانایی‌ها و مهارت‌های ارتباطی خود را ارزیابی کنید. هم‌زمان با تلاش در جهت برقراری مؤثرتر ارتباط، کتاب حاضر شما را در ترکیب و پایه‌گذاری مهارت‌های جدید یاری می‌دهد.

ارتباط مؤثر مستلزم مهارت در برقراری صحیح ارتباط با دیگران، آشنایی با نحوه استفاده بهینه از انواع وسایل ارتباطی از قبیل تلفن، مکاتبات درون و برون سازمانی، تکنولوژی اطلاعات و غیره، توانایی حصول اطمینان از درک درست پیام‌های ارسالی توسط گیرنده پبام و ... است.

در بخشی از کتاب ارتباط موثر می‌خوانیم:

هنگتم انتقال پیام باید در مورد رسانه انتخابی به دقت فکر کنید. برای بسیاری از افراد این انتخاب اغلب به کلام نوشتاری و گفتاری محدود می‌شود. اگر فکر می‌کنید سرعت و سهولت انتقال پیام برایتان مهم است، صحبت کردن بهترین شکل برقراری ارتباط خواهد بود. گاهی اوقات هم ممکن است چیزی ماندگارتر و منظم‌تر (مثلاً سند تایپ شده) لازم باشد تا بتوانید پاسخ سنجیده‌تری دریافت کنید. رسانه‌های الکترونیکی امکانات بیشتری را از طریق پیوند گفتار و نوشتار به وجود آورده‌اند، به طوری که مثلاً پست الکترونیک هم مانند تماس تلفنی از سرعت و حالت غیررسمی برخوردار است و هم به شکل نامه است و می‌توان آن را بایگانی کردو هدف پیام تعیین‌کننده روش انتقال آن است. ابتدا در مورد پیام موردنظر تصمیم بگیرید و سپس بهترین رو ش انتقال آن را (به شرط تسلط بر تکنیک استفاده از آن) انتخاب کنید.

 ۷۳ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5890-34-9 

چاپ ۱۳۸۳: ۵۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

یادگیری مقدمات
تبادل اطلاعات
کسب مهارت‌های بیشتر
ارتباط با هدف کسب نتیجه

راهنمای دانلود کتاب ارتباط موثر

برای دانلود کتاب ارتباط موثر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارتباط موثر
elham sadat fatemi
۱۳۹۹/۸/۲۳
ارتباط موثر خیلی خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)