دانلود کتاب ارز دیجیتال: راهنمای جامع چگونگی داد و ستد با بیت کوین‌ها و آلت کوین‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارز دیجیتال: راهنمای جامع چگونگی داد و ستد با بیت کوین‌ها و آلت کوین‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارز دیجیتال: راهنمای جامع چگونگی داد و ستد با بیت کوین‌ها و آلت کوین‌ها

کتاب ارز دیجیتال: راهنمای جامع چگونگی داد و ستد با بیت کوین‌ها و آلت کوین‌ها به قلم ماروین نیوفیند و مارچین کاسپرچیک، به عنوان اولین اثر تخصصی در این حوزه سعی بر این دارد تا شما را با زبانی ساده، با مفاهیمی مثل ارزهای دیجیتال، بیت کوین، رمز ارزی و... آشنا کند.

امروزه رمز ارزها روز به روز محبوبیت بیشتری در بین مردم پیدا کرده و سر و صدای بسیاری در اطراف آن‌ها ایجاد شده است که دامنه‌ی آن از کلاهبرداری تا میلیونرهایی که به طور قانونی به وجود می‌آیند، است. کتاب ارز دیجیتال (Cryptocurrency - A Trader's Handbook) شالوده‌ی پهناوری است برای کسانی که می‌خواهند به این انقلاب اقتصادی پیوسته و به دنبال این هستند تا بدانند که چطور در این جریان پر نوسان قرار گیرند.

هدف نیوفیند و کاسپرچیک، به عنوان سرمایه‌گذارانی تمام وقت در رمزهای ارزی، در کتاب ارز دیجیتال گردآوری مفهومی آسان برای این مبحث سخت و پر تناقض است. امروزه با توجه به این که روز به روز توجه رسانه‌ها و عموم مردم به این موضوع جلب می‌شود، لازم است تا مردم آموزش ببینند که چطور باید با این انقلاب برخورد کرد.

ماروین نیوفیند (Marvin Neuefeind) و مارچین کاسپرچیک (Marcin Kacperczyk) نخست با ارائه تئوریی کلی رمز ارزها را به بیانی ساده و با ذکر چند نمونه شرح داده و سپس، هر آن چیزی که لازم است تا شما درباره‌ی سرمایه‌گذاری در جهت کم‌تر شدن ریسک و بیش‌تر شدن سود بدانید را توضیح می‌دهند.

آثار بسیاری در رابطه با موضوع ارز‌های مجازی به رشته تحریر درآمده‌اند اما هیچکدام دیدگاه‌های عملی و روش‌های سرمایه‌گذاری درستی را ارائه نداده‌اند؛ کتاب ارز دیجیتال می‌خواهد راه ورود ساده‌ و درستی به بخش فنی و اقتصادی این مبحث فراهم کند. ساختار این اثر ترتیب خاصی دارد که رعایت ترتیب آن به هنگام مطالعه توصیه می‌شود. در بخش اول، نویسنده نه تنها شما را وارد مفاهیم اصلی مانند بلاک‌چین یا استخراج می‌کند، بلکه به معیارهای امنیتی آن نیز می‌پردازد. با این حال، اگر از قبل این فناوری را می‌شناسید و فقط می‌خواهید بدانید چطور در حوزه‌ی رمزارزها سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید مستقیماً به بخش دوم کتاب وارد شوید.

کتاب حاضر راهنمایی برای یک شبه میلیونر شدن نیست؛ این اثر پایه و اساس مستدلی در خصوص فناوری پشت این موضوع و همچنین تحلیل سرمایه‌گذاری را فراهم می‌کند، تا به افراد کمک کند نسبت به چیزی که در حال خرید آن هستند، درک پایه‌ای داشته باشند و از یک بیت‌ کانکت دیگر اجتناب کنند.

در بخشی از کتاب ارز دیجیتال: راهنمای جامع چگونگی داد و ستد با بیت کوین‌ها و آلت کوین‌ها می خوانیم:

پلتفرم‌ها یکی از تطبیق‌پذیرترین حوزه‌ها هستند. رمز ارزهایی که از این قبیل پلتفرم‌ها در اختیار دارند، مولتی تلنت و به شدت پیچیده هستند. معروف‌ترین نماینده در این حوزه بدون شک اتریوم، دومین ارز بزرگ موجود است (مارس 2018). علاوه بر اتریوم، جایگزین‌های معروف دیگری مانند نئو (اتریوم آسیایی)، کاردانو (ADA) و... وجود دارند.

پلتفرم‌ها احتمالات تطبیق‌پذیری متفاوتی دارند. هدف اصلی، فراهم کردن یک مبنای غیرمتمرکز برای کاربردهایی است که بالای بلاک‌چین قابل ساختن باشند. اگر تمایز بین یک سکه و توکن را به خاطر داشته باشید، درباره‌ی سکه‌هایی که بلاک‌چین خود را دارند و توکن‌هایی که از پلتفرم‌های موجود استفاده می‌کنند تا روی آن ساخته شوند، صحبت کردیم. برای انجام یک تراکنش با یک توکن مانند EOS (در حال حاضر بزرگ‌ترین توکن اتریوم است)، مخابره‌کننده باید در ارز مبنا هزینه‌ای پرداخت کند.

(همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، رمزارز نئو، یک سکه‌ی اثبات سهم است. پرداخت‌های سود با گس انجام می‌شوند که لازم است تا توکن‌ها روی نئو ساخته شده باشند تا تراکنش‌ها را تأیید اعتبار کند).

سازگاری این نوع از تکنولوژی، احتمالاً طیف گسترده‌ای را دربرخواهد گرفت. به عنوان مثال این نوع تکنولوژی به شکل عالی برای تقاضای اقتصاد در قالب قراردادهای هوشمند، اکوسیستم‌های تجاری و بسیاری دیگر از موارد مناسب است.

 ۳۳۵ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6840-23-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
رمزارزها چه هستند؟
بلاک‌چین
تنگل
هشگراف
کیف پول‌های رمزارزها و امنیت.
استخراج‌کردن
عرضه‌ی اولیه‌ی سکه (آی‌سی‌اوها)
چه سکه‌هایی وجود دارند؟
چرا بهتر است از رمزارزها استفاده کنیم؟
تحلیل بنیادی
یافتن سکه‌
انجام تحقیق
تحلیل تکنیکال
ابزارهای تحلیل تکنیکال
نکات اصلی تحلیل تکنیکال (TA Tips)
استراتژی‌های سرمایه‌گذاری.
تراتژی معامله
انجام معامله
مدیریت پورتفولیو
مدیریت ریسک
آربیتراژ
معاملات مارجین
نکاتی در مورد معامله
کریپتوسفر
پایان

راهنمای دانلود کتاب ارز دیجیتال: راهنمای جامع چگونگی داد و ستد با بیت کوین‌ها و آلت کوین‌ها

برای دانلود کتاب ارز دیجیتال: راهنمای جامع چگونگی داد و ستد با بیت کوین‌ها و آلت کوین‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارز دیجیتال: راهنمای جامع چگونگی داد و ستد با بیت کوین‌ها و آلت کوین‌ها
Saeed Fathi
۱۳۹۹/۱/۲۴
با گوگل ترنسلیت ترجمه شده!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)