دانلود کتاب ازدواج ساختنی است نه شانسی! خطراتی که بر سر راه دوام ازدواج قرار دارد

  • از: مارکمن هوارد، مژگان بویراحمدی
  • ناشر: نشر پلک
  • ۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ازدواج ساختنی است نه شانسی! خطراتی که بر سر راه دوام ازدواج قرار دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ازدواج ساختنی است نه شانسی! خطراتی که بر سر راه دوام ازدواج قرار دارد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ازدواج ساختنی است نه شانسی! خطراتی که بر سر راه دوام ازدواج قرار دارد

این مجموعه کتاب شامل 3 جلد می‌باشد. در جلد اول خطراتی که بر سر راه دوام ازدواج وجود دارد، مورد بررسی قرار گرفته و راه‌کارهایی برای مقابله با این خطرات ارائه شده است.

بسیاری افراد تصور می‌کنند که خوشبخت بودن در زندگی، صرفا وابسته به شانس است و افرادی که از زندگی‌شان راضی هستند، افراد خوش‌شانسی بوده‌اند. اما این ایده کاملا اشتباه است. بدانید که زوج‌های خوشبخت با آموختن یک سری مهارت‌ها، خودشان ازواجشان را ساخته‌اند. شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که وقتی مدام با هم مشاجره می‌کنید، و هیچ تلاشی برای حل مشکلات موجود در رابطه‌تان انجام نمی‌دهید، با همسرتان خوشبخت باشید.

آنچه در این مجموعه کتاب ارائه شده است، راه‌کاری ساده اما مؤثر برای ساختن و حفاظت از عشق و شادی است که همواره در جست‌وجوی آن بوده‌اید. این راهکارها در عین سادگی، بسیار قدرتمند هستند. اما ساده بودن هرگز به معنای سهل‌الوصول بودن نیست. ما از شما می‌خواهیم که برای بهبود رابطه‌تان وقت گذاشته و سرمایه‌گذاری زمانی کنید و برای رسیدن به تغییرات اساسی در زندگی‌تان تلاش کنید. بدانید که مهارت‌ها و اصول برنامه‌های ارائه شده در این مجموعه کتاب، بر اساس تحقیقات علمی دقیق بوده و برای زوج‌هایی که به‌راستی تصمیم به استفاده از آنها بگیرند، بسیار کارا و مؤثر خواهد بود. باشد که از این فرصت استثنائی بهره برده و فصل جدیدی را در ارتباط با همسرتان آغاز کنید. 

این کتاب بسان راهنمای سفر است؛ سفر شما زوج عاشق در مسیر زندگی. ما به شما نشان می‌دهیم که چه خطراتی بر سر راه زندگی‌تان وجود دارد. شما می‌توانید همه‌ی این کتاب را صفحه به صفحه مطالعه کنید و یا صرفاً بخش‌هایی را مطالعه کنید که بیشتر با زندگی و مسائل شما مطابقت دارند. در هر دو حالت، به شما توصیه می‌کنیم که این فصل از کتاب را به دقت بخوانید، چرا که برنامه‌ها و راهکارهای ارائه شده در کل کتاب‌ها را به روشنی شرح می‌‌دهد. این برنامه‌ها تحت عنوان کلی «راه‌کارهای بهبود رابطه با همسر» ارائه شده است.

 ۱۲۱ صفحه، ۳۸۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-235-157-2 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن اول
مقدمه
فصل اول: پنج کلید طلایی برای داشتن رابطه‌ی فوق‌العاده با همسر
فصل دوم: الگوهای رفتاری مخرب زندگی مشترک زنگ خطر
فصل سوم: تفاوت‌های زن و مرد، و تفاوت طرز فکر آنها زن و شوهر در کشمکش
فصل چهارم: دخالت‌های والدین

راهنمای دانلود کتاب ازدواج ساختنی است نه شانسی! خطراتی که بر سر راه دوام ازدواج قرار دارد

برای دانلود کتاب ازدواج ساختنی است نه شانسی! خطراتی که بر سر راه دوام ازدواج قرار دارد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ازدواج ساختنی است نه شانسی! خطراتی که بر سر راه دوام ازدواج قرار دارد
ایمان امینی
۱۳۹۶/۵/۱۴
یکم مسائل مذهبی که مربوط به قشر خاصی میشه رو در کتاب دخالت داده بود که خب از نظر من کار حالبی نبود. ولی در کل کتاب خوب و مفیدی بود.
ali karimi
۱۳۹۵/۱/۲۸
کتاب بسیار خوبیه، از زاویه‌های مختلف به مسایل بعد از ازدواج نگاه کرده و راهکارهاش با سبک زندگی زوجهای ایرانی مطابقت داره.
علی ساطعی
۱۳۹۵/۱/۶
از حرکت زیبای شما بسیار بسیار لذت بردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)