دانلود کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خودآموز ساز یوکللی

  • از: اهورا کرباسی
  • ناشر: انتشارات ارشدان
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خودآموز ساز یوکللی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خودآموز ساز یوکللی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خودآموز ساز یوکللی

کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خودآموز ساز یوکللی تالیف اهورا کرباسی چگونگی نواختن درست و اصولی این ساز را از پایه به شما آموزش می‌دهد و با زبانی ساده به شما کمک تا بتوانید نت‌های آن را یاد بگیرید.

درباره‌ی کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید:

خاستگاه یوکللی هاوایی است و از سازهای هم خانواده گیتار به شمار می‌رود. این ساز به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد از جمله سازهای محبوب در کشورهای مختلف است. از مهم‌ترین خصوصیات این ساز می‌توان به وزن سبک، اندازه کوچک، حمل راحت و یادگیری آسان آن اشاره کرد.

یوکللی، هنگ درام و کاخن سازهایی هستند که در ده سال اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند و برای یادگیری و آموزش این سازها هنوز کتاب‌ها و منابع آموزشی کاربردی در دسترس نیست.

لازم به ذکر است امروزه به خاطر وجود اینترنت هر کس می‌تواند نحوه انجام کارهای مورد علاقه‌اش و یادگیری آن‌ها را جست و جو کند اما در مورد یادگیری نواختن ساز فردی که هیچ اطلاعاتی در مورد موسیقی ندارد به درستی نمی‌تواند مسیر یادگیری را پیدا کند. ساز یوکللی یکی از ساز‌هایی است که جدیداً در کشور ما مورد استقبال قرار گرفته و این استقبال هر روز بیشتر از قبل می‌شود. علت اینکه یوکللی مشتاقان و علاقه‌مندان زیادی دارد این است که سازی خوش صدا، با لطافت، جمع و جور و قابل حمل است که کارایی بسیار بالایی دارد.

منظور از کارایی یک ساز قدرت توان آن ساز است و اینکه چه کارهایی می‌توان با آن ساز انجام داد. بعضی از سازها تنها برای نواختن ملودی مناسب هستند و بعضی برای همراهی کردن. بعضی از سازها همچون گیتار پیانو این قابلیت را دارند که هم با سازهای دیگر همراه شوند و هم به عنوان ساز اصلی برای نواختن ریتم و ملودی به کار روند. ساز یوکللی هم با وجود اندازه کوچکش مانند ساز گیتار قابلیت‌های بسیاری دارد.

کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خود آموز ساز یوکللی مناسب چه کسانی است؟

اگر فردی که قصد یادگیری این ساز را دارد در گذشته آشنایی با ساز گیتار داشته باشد بسیار راحت می‌تواند با استفاده از این کتاب نواختن این ساز را بیاموزد. نکته بسیار مهم‌تر این است که اگر فردی هیچ اطلاعاتی از موسیقی نداشته باشد هم به شکل خود آموز می‌تواند با تمرین و حرکت منظم به شکلی که کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید (Enjoy playing the Ukulele) برای او مشخص می‌کند، به هدف برسد.

 ۷۷ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-251-540-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خودآموز ساز یوکللی

برای دانلود کتاب از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خودآموز ساز یوکللی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از نواختن ساز یوکللی لذت ببرید: خودآموز ساز یوکللی