دانلود کتاب استاد اژدها 1: اژدهای زمین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استاد اژدها 1: اژدهای زمین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استاد اژدها 1: اژدهای زمین

کتاب استاد اژدها 1: اژدهای زمین نوشته‌ی تریسی وست، ماجراجویی‌های مهیج پسری به نام دریک را به تصویر می‌کشد که همراه با جادوگر قصر و سه نفر دیگر قصد تربیت اژدهایی را دارند. آیا دریک در این راه سخت موفق می‌شود تا به یک استاد واقعی اژدها تبدیل شود؟ برای پاسخ این سوال باید ماجراهای جالب و غیرقابل پیش‌بینی کتاب را دنبال کنید.

درباره‌ی مجموعه‌ی استاد اژدها:

این مجموعه که از پرفروش‌ترین کتاب‌های کودک نیویورک تایمز به شمار می‌آید، داستان‌های جذاب و پرهیجان چهار کودک است که به دلیل اتفاقی که قرار است در آینده رخ دهد، برای تربیت چهار اژدها با قدرت‌های خاص و منحصر به فرد، انتخاب شده‌اند. هر جلد از این مجموعه داستان‌هایی پرتلاطم و سرشار از انرژی دارند؛ به نحوی که کودکان با شور و اشتیاقی وصف‌نشدنی ادامه‌ی داستان‌ها را دنبال می‌کنند و از آن لذت می‌برند. به ویژه کودکانی که شیفته‌ی داستان‌های تخیلی، افسانه‌ها و نبردهای اژدهایی هستند.

این داستان‌های مصور علاوه بر اینکه هیجان‌انگیز و سرگرم کننده هستند، مفاهیم مهمی مانند استقلال، اعتماد به نفس، اتحاد، دوستی، شجاعت، همدلی و... را به کودکان می‌آموزد. مجموعه‌ی استاد اژدها به قدری هیجان دارد که تمام سنین را مشتاق به پیگیری اتفاقات داستان می‌کند. هر فصل از این کتاب متنی ساده، جذاب به همراه مکالمه‌هایی کوتاه دارند که به سرعت داستان را پیش می‌برند.

کتاب استاد اژدها 1: اژدهای زمین (Dragon Masters 1: Rise of the Earth Dragon) مناسب چه کسانی است؟

قصهی پرشور و هیجان این کتاب برای کودکان دبستانی جذاب و آموزنده بوده و آن‌ها با اشتیاق شخصیت‌ها و رخدادهای داستان را دنبال خواهند کرد.

تریسی وست (Tracey West) را بیشتر بشناسیم:

او که حرفه‌ی خود را در سال 2000 آغاز کرد، نویسنده‌ی بیش از 300 کتاب برای کودکان و بزرگسالان است که از جمله آن‌ها می‌توان به مجموعه کتاب‌های استاد اژدها و اقتباس‌های کتاب فصل پوکمون که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شوند و همچنین سری ترفندهای پیکسی و مجموعه جستجوی هیرو اشاره کرد. وست هم اکنون به همراه خانواده‌اش در غرب کاتسکیلز ایالت نیویورک زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب استاد اژدها 1: اژدهای زمین می‌خوانیم:

سرباز به دریک کمک کرد از اسب پایین بیاید. در قلعه را باز کرد و در یک را هل داد تو. از مقابل نقاشی‌ها و مجسمه‌ها و آدم‌هایی با لباس‌های پرزرق و برق رد شدند. از راهروها گذشتند. سرباز، با قدم‌های محکم، پشت سر دریک می‌آمد. دریک دلش می‌خواست به همه چیز نگاه کند، ولی تا سرعتش کم می‌شد، سرباز هلش می‌داد. بعد به پله‌ها رسیدند. پایین و پایین و پایین‌تر رفتند. سرباز جلوی دری ایستاد. دریک بالاخره پرسید: «داریم کجا می‌ریم؟» سرباز جواب داد: «ما جایی نمی‌ریم. به سلامت!» و بدوبدو از پله‌ها بالا رفت. دریک داد زد: «هی! منظورت چیه؟» ولی حالا دیگر تنها بود.

 ۱۰۵ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-167-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: پیش به سوی قلعه!
فصل 2: سنگ اژدها
فصل 3: باز هم اژدها!
فصل 4: کرم
فصل 5: یک کاری بکن!
فصل 6: یک دوست جدید
فصل 7: یک خواب عجیب
فصل 8: تمرین پرواز
فصل 9: زمزمه‌ها
فصل 10: داستان کرم
فصل 11:. صدایی در شب
فصل 12: یک نقشه‌ی محرمانه
فصل 13: مشکل در تونل
فصل 14: گیر افتادن!
فصل 15: غافلگیری کرم
فصل 16: این تازه شروع کار است

راهنمای دانلود کتاب استاد اژدها 1: اژدهای زمین

برای دانلود کتاب استاد اژدها 1: اژدهای زمین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استاد اژدها 1: اژدهای زمین
Erahim Salehi
۱۳۹۹/۱۲/۳
کتاب بسیار خوبی است و داستان هیجان انگیزی دارد و پسر من را خیلی جذب کرده. تمام مجموعه‌ی این کتاب را برایش خریدم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)
داستان آموزنده، داستان و رمان علمی و تخیلی، مجموعه استاد اژدها، داستان تخیلی کودکان، داستان تخیلی، دانلود داستان تخیلی، داستان تخیلی کودکانه، داستان تخیلی کودک، کتاب تخیلی کودکان، داستان های کوتاه در مورد اژدها، داستان کوتاه کودکانه اژدها، اژدها کودکانه، تخیلات کودکان، تخیل کودک، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، داستان آموزشی، داستان کودک، کتاب داستان کودک، کتاب تصویری کودکان، داستان مصور، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، داستان کوتاه کودکان، داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان مصور کودکان، کتاب کودکانه، کتاب داستان بچه ها، قصه های کودکان، گروه سنی ب، داستان های کودکانه، قصه های بچه ها، گروه سنی ج، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، پرفروش ترین نیویورک تایمز، داستان پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز، دانلود کتاب پرفروش، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، Tracey West، Dragon Masters، Rise of the Earth Dragon، کتاب استاد اژدها جلد اول، کتاب استاد اژدها 1، دانلود pdf کتاب استاد اژدها 1 اژدهای زمین، کتاب استاد اژدها 1 اژدهای زمین pdf