دانلود کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید

کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید نوشته‌ی تریسی وست، ادامه‌ی داستان‌های هیجان‌انگیز دریک همراه دوستانش را به تصویر می‌کشد. حالا دریک به همراه آنا، بو و روری استاد تربیت اژدها شده‌اند و برای پادشاه اژدها ترییت می‌کنند. «کپری» اژدهای آنا بیمار می‌شود و همه برای نجات دادن او ماجراجویی‌های تازه‌ای را آغاز می‌کنند.

درباره‌ی مجموعه‌ی استاد اژدها:

این مجموعه که از پرفروش‌ترین کتاب‌های کودک نیویورک تایمز به شمار می‌آید، داستان‌های جذاب و پرهیجان چهار کودک است که به دلیل اتفاقی که قرار است در آینده رخ دهد، برای تربیت چهار اژدها با قدرت‌های خاص و منحصر به فرد، انتخاب شده‌اند. هر جلد از این مجموعه داستان‌هایی پرتلاطم و سرشار از انرژی دارند؛ به نحوی که کودکان با شور و اشتیاقی وصف‌نشدنی ادامه‌ی داستان‌ها را دنبال می‌کنند و از آن لذت می‌برند. به ویژه کودکانی که شیفته‌ی داستان‌های تخیلی، افسانه‌ها و نبردهای اژدهایی هستند.

این داستان‌های مصور علاوه بر اینکه هیجان‌انگیز و سرگرم کننده هستند، مفاهیم مهمی مانند استقلال، اعتماد به نفس، اتحاد، دوستی، شجاعت، همدلی و... را به کودکان می‌آموزد. مجموعه‌ی استاد اژدها به قدری هیجان دارد که تمام سنین را مشتاق به پیگیری اتفاقات داستان می‌کند. هر فصل از این کتاب متنی ساده، جذاب به همراه مکالمه‌هایی کوتاه دارند که به سرعت داستان را پیش می‌برند.

کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید (Dragon Masters 2: Saving the Sun Dragon) مناسب چه کسانی است؟

قصه‌ی پرشور و هیجان این کتاب برای کودکان دبستانی جذاب و آموزنده بوده و آن‌ها با اشتیاق شخصیت‌ها و رخدادهای داستان را دنبال خواهند کرد.

تریسی وست (Tracey West) را بیشتر بشناسیم:

او که حرفه‌ی خود را در سال 2000 آغاز کرد، نویسنده‌ی بیش از 300 کتاب برای کودکان و بزرگسالان است که از جمله آن‌ها می‌توان به مجموعه کتاب‌های استاد اژدها و اقتباس‌های کتاب فصل پوکمون که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شوند و همچنین سری ترفندهای پیکسی و مجموعه جستجوی هیرو اشاره کرد. وست هم اکنون به همراه خانواده‌اش در غرب کاتسکیلز ایالت نیویورک زندگی می‌کند.

در بخشی از کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید می‌خوانیم:

اژدهایی که بهتر از همه پرواز می‌کرد کپری بود، اژدهای خورشید زرد و سفید. او هم داشت توی هوا می‌چرخید و پرواز می‌کرد. بعد رنگین کمانی از دهانش خارج شد. رنگین کمان توی آسمان کمانه کرد. مربی پری، آنا، داشت روی چمن‌ها زیر پای اژدهایش شادی می‌کرد و موهای بلند و سیاهش پشت سرش تاب می‌خورد.

 ۱۰۵ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-168-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: اژدهاها
فصل 2: اژدهای بیمار
فصل 3: تهدید شاه رونالد
فصل 4: معجون جادوگر
فصل 5: داستان آنا
فصل 6: صدای کرم
فصل 7: سرزمین‌های دور
فصل 8: یک پسر عجیب
فصل 9: کپری و واتی
فصل 10: راهزن‌ها!
فصل 11: پرواز
فصل 12: تصمیم آنا
فصل 13: آخرین خداحافظی
فصل 14: خانه

راهنمای دانلود کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید

برای دانلود کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استاد اژدها 2: اژدهای خورشید

نظرات کتاب استاد اژدها 2: اژدهای خورشید

فرانک رحیمی
۱۳۹۹/۹/۱۱
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب بود
مشاهد همه نظرات (۱)
داستان آموزنده، داستان و رمان علمی و تخیلی، مجموعه استاد اژدها، داستان تخیلی کودکان، داستان تخیلی، دانلود داستان تخیلی، داستان تخیلی کودکانه، داستان تخیلی کودک، کتاب تخیلی کودکان، داستان های کوتاه در مورد اژدها، داستان کوتاه کودکانه اژدها، اژدها کودکانه، تخیلات کودکان، تخیل کودک، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، داستان آموزشی، داستان کودک، کتاب داستان کودک، کتاب تصویری کودکان، داستان مصور، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، داستان کوتاه کودکان، داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان مصور کودکان، کتاب کودکانه، کتاب داستان بچه ها، قصه های کودکان، گروه سنی ب، داستان های کودکانه، قصه های بچه ها، گروه سنی ج، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، پرفروش ترین نیویورک تایمز، داستان پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز، دانلود کتاب پرفروش، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، Saving the sun dragon، Tracey West، Dragon Masters، کتاب استاد اژدها جلد دوم، دانلود کتاب استاد اژدها 2 اژدهای خورشید pdf، کتاب استاد اژدها 2 اژدهای خورشید pdf