دانلود کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم

کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم نوشته‌ی فرهاد عبادی، نگارش زبان اسپانیایی را برای دانشجویان و علاقمندان این زبان آسان می‌کند. این کتاب شامل نکات جالبی است که شیوه‌ی نگارش شما را در زبان اسپانیایی بهبود می‌بخشد و یادگیری زبان را برایتان تجربه‌ای لذت‌بخش می‌سازد.

زبان اسپانیایی که از خانواده‌ی زبان‌های رومی است، در زمره‌ی پرگویش‌ترین زبان‌های دنیا قرار دارد. اسپانیایی، زبانِ اول 425 میلیون نفر در جهان است و یکی از زبان‌های رسمی ایالات متحده‌ی آمریکا محسوب می‌شود. نزدیک به 42 میلیون اسپانیایی زبان در کشور آمریکا زندگی می‌کند؛ بنابراین زبان اسپانیایی در این کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. مسائلی که مطرح شد تنها گوشه‌ای از ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد این زبان جذاب به شمار می‌آید و تمام این‌ها دلایلی هستند که بسیاری را تشویق به یادگیری زبان اسپانیایی می‌کند.

در مسیر یادگیری زبان، مهارت نگارش یکی از چالش‌های بزرگ زبان‌آموزان است و کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم (Ortografia de la Lengua Espanola) نیز بر همین مسئله تمرکز دارد و شما را در مسیر یادگیری زبان اسپانیایی راهنمایی می‌کند. فرهاد عبادی در این کتاب به ساده‌ترین شکل ممکن، پیچیده‌ترین مسائل زبان اسپانیایی را توضیح می‌دهد.

کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه‌ی این کتاب برای تمام کسانی که تمایل دارند در زبان اسپانیایی به مهارت بالایی دست پیدا کنند ضروری است. مطمئن باشید کتاب حاضر، بسیاری از مشکلات شما را در زمینه‌ی نگارش زبان اسپانیایی رفع خواهد کرد.

 ۱۱۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-813658-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم

برای دانلود کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اسپانیایی را درست بنویسیم

نظرات کتاب اسپانیایی را درست بنویسیم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.