دانلود کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال: ویژه سطح 3 دوره مربیگری بسکتبال نوجوانان و جوانان

  • از: مهران آتشی، سیده فریده هادوی
  • ناشر: انتشارات حتمی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال: ویژه سطح 3 دوره مربیگری بسکتبال نوجوانان و جوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال: ویژه سطح 3 دوره مربیگری بسکتبال نوجوانان و جوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال: ویژه سطح 3 دوره مربیگری بسکتبال نوجوانان و جوانان

کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال: ویژه سطح 3 دوره مربیگری بسکتبال نوجوانان و جوانان نوشتۀ مهران آتشی و سیده فریده هادوی، به نحوۀ پرورش و آموزش مربیان و بازیکنان این رشتۀ ورزشی می‌پردازد و اصولی که برای تبدیل شدن به مربیگری در این حوزه لازم است را یادآور می‌شود.

درباره‌ی کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال:

پیشرفت روزافزون علوم ورزشی در جهان و گسترش ورزش قهرمانی و حرفه‌ای باعث شده ورزش به عنوان پدیده‌ای اقتصادی، فرهنگی و صنعتی در جوامع مطرح شود. ورزش به عنوان یکی از پایه‌های اصلی سلامت جامعه محدوده فعالیت خود را از حوزه سلامت به سایر حوزه‌های کلیدی و زیربنایی جوامع باز کرده و بر این اساس به یکی از شاخصه‌های توسعه‌یافتگی تبدیل شده است.

در این میان آموزش به عنوان اصلی‌ترین رکن پیشرفت ورزش در جوامع، مهم‌ترین نقش را در توسعه سایر ابعاد نیز ایفا می‌کند و مجموعه تلاش‌های صورت گرفته در مسیر توسعه بسکتبال نیز بخش عمده‌ای از این راه است.

امروزه رشد و تکامل فزاینده امر ورزش به طور اعم و بازی زیبای بسکتبال بالاخص در ابعاد قهرمانی و حرفه‌ای و لزوم همگانی شدن آن در سراسر جهان، استفاده علمی در کتب آموزشی را الزام‌آور کرده است.

ورزش دانشگاهی بسکتبال، از رشته‌های ورزشی‌ای به شمار می‌رود که موفقیت در آن نه فقط تحت تأثیر نحوۀ اجرای فنون فردی و گروهی است، بلکه به عوامل مختلف علمی بستگی دارد.

کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کسانی که به این ورزش می‌پردازند و افرادی که قصد دارند دوره مربیگری بسکتبال و به‌ویژه سطح 3 دوره مربیگری نوجوانان و جوانان را طی کنند، بسیار سودمند و مفید است.

در بخشی از کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال می‌خوانیم:

نقش شما به عنوان مربی بسکتبال فرصتی در اختیارتان قرار می‌دهد تا شخصیت ورزشکاران جوان را بسازید و آن‌ها را پرورش دهید. شاید شما این ورزشکاران جوان را تنها یک بار یا دوبار در هفته ملاقات کنید؛ ولی این فرصت را در اختیار دارید تا نه تنها تأثیر مثبتی بر بسکتبال بازیکنان جوان داشته باشید؛ بلکه تأثیری مهم بر رشد ذهنی، اجتماعی و فیزیکی آن‌ها بگذارید.

علاوه بر این، شما به عنوان مربی مسئولیت دارید تا فرصت‌ها و منابع موجود را در اختیار بازیکنان جوان قرار دهید تا آن‌ها خود نیز قادر به پرورش ذهنی و فیزیکی خود از طریق بسکتبال باشند. این امر با در اختیار گذاردن مبانی و مهارت‌های صحیح زندگی به عنوان ابزار لازم برای دستیابی به استعدادهای جوان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

 ۷۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-355-343-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: مربیگری پایه در بسکتبال: فلسفه و مأموریت
فصل 2: مدل پرورش بلندمدت مربیان (LTCD)
فصل 3: پرورش بازیکن تمام‌عیار بسکتبال
فصل 4: آموزش و توسعه بسکتبال
فصل 5: کلیدهای آموزش مؤثر در بسکتبال
فصل 6: بازی جوانمردانه Fair Play
فصل 7: آموزش مهارت‌های زندگی با بسکتبال
منابع

راهنمای دانلود کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال: ویژه سطح 3 دوره مربیگری بسکتبال نوجوانان و جوانان

برای دانلود کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال: ویژه سطح 3 دوره مربیگری بسکتبال نوجوانان و جوانان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول و مبانی تربیت بدنی با تاکید بر بسکتبال: ویژه سطح 3 دوره مربیگری بسکتبال نوجوانان و جوانان