دانلود کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

  • از: بابک یاری
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی نوشته‌ی بابک یاری سعی بر این دارد تا ضمن ارائه درکی درست از حل مسائل به صورت الگوریتمی، نوشتن برنامه به یکی از زبان‌های برنامه نویسی را نیز به صورت پایه‌ای به شما بیاموزد.

این کتاب با متد و روش‌هایی کاملا تخصصی و جهت یافته سعی دارد تا مبانی کامپیوتر را به طور کامل و با تصاویر مناسب رنگی آموزش داده و درک مناسبی از تعاریف و سخت افزار پایه کامپیوترهای عمدتا شخصی امروزی به شما ارائه دهد. همچنین آموزش الگوریتم و فلوچارت در سطوح مختلف از دیگر اهداف بابک یاری در این کتاب است.

از دیگر مباحث این کتاب تعلیم اصول برنامه‌نویسی مقدماتی به زبان‌های سطح متوسط C و C++ و حل مسائل متوسط به انضمام فلوچارت آن‌ها است. در پایان نیز مجموعه‌ای از مسائل و پروژه‌های نسبتا سخت اما کاربردی با برنامه حل آن‌ها به عنوان مرجع ارائه می‌شود.

کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه‌نویسی برای چه کسانی مناسب است؟

به عبارتی دیگر این کتاب مباحث مبانی کامپیوتر، الگوریتم و فلوچارت، برنامه‌نویسی سطح مقدماتی و متوسط خانواده زبان‌های سی و سی پلاس پلاس و 137 مساله با حل کامل را به شما عرضه می‌کند. بدون شک کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه‌نویسی برای استادان و دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر و نیز تمام دانشجویان کلیه مقاطع کاردانی و کارشناسی که درس مبانی کامپیوتر و برنامه‌سازی را اخذ کرده‌اند، مفید خواهد بود.

کاربران رایانه فنی و حرفه‌ای هم می‌توانند از این کتاب برای فعالیت‌های تئوری، آزمایشگاهی و یا پروژه‌ای بهره گیرند. به طور کلی این کتاب برای هر هنرجو و دانشور آزادی که مایل به یادگیری اصولی مباحث فوق است، اکیدا توصیه می‌گردد.

در بخشی از کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی می‌خوانیم:

از آغاز انسان همواره به دنبال هدایت و کنترل اشیای مادی جهان برای بهره برداری بهتر از آن‌ها بوده است. در این راستا به جایی رسیدیم که بشر سعی در خودکار سازی اعمال دستگاه‌ها و ابزار‌های خود بر آمد. از اولین دستگاه‌های نیمه خودکار می‌توان موارد زیر را نام برد:

آسیاب آبی - آسیاب بادی - دستگاه‌های نساجی برای بافت پارچه و فرش - دستگاه‌های نوازنده موسیقی کوکی - دستگاه‌های محاسب مکانیکی و...

استفاده از روشی که نحوه انجام عمل را به ماشین‌های فوق دستور می‌داد برنامه نام گرفت. که می‌توانست مکتوب باشد یا به صورت یک "روش" خود را نمایان سازد. این روند ادامه داشت تا ابداع فناوری برق و الکترونیک.

 ۱۹۹ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-04-6168-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول - مبانی کامپیوتر
فصل دوم – الگوریتم و فلوچارت
فصل سوم – آشنایی با برنامه نویسی سی
فصل چهارم – مجموعه مسائل حل شده با فلوچارت و برنامه
فصل پنجم – مجموعه برنامه‌های حل شده مرجع از ساده تا سخت

راهنمای دانلود کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

برای دانلود کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

نظرات کتاب اصول پایه الگوریتم و برنامه نویسی

ابوالفضل خوشرو
۱۳۹۹/۶/۲۴
خوب بود. برای اصول و پایه به کار می‌اد.
مشاهد همه نظرات (۱)