دانلود کتاب اطلس عضلات اسکلتی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اطلس عضلات اسکلتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اطلس عضلات اسکلتی

کتاب اطلس عضلات اسکلتی نوشته‌ی رابرت جی. استون و جودیت ای. استون، به کمک تصاویر واضح و گویا، دستگاه‌های مختلف بدن را با جزئیات و نشانه‌گذاری معرفی و شما را بیشتر و بهتر با اندام‌های گوناگون آشنا می‌کند.

درباره‌ی کتاب اطلس عضلات اسکلتی:

امروزه رشته‌ی تربیت بدنی و علوم ورزشی همسو با رشته‌های علمی دیگر در راستای اعتلای دانش ورزشی کشور گام برمی‌دارد. آناتومی یکی از واحدهای مهمی است که اغلب گذراندن آن برای همه‌ی گرایش‌های تربیت بدنی در دانشگاه ضروری است. آموزش این واحد عموماً با مشکلاتی نظیر کمبود وسایل کمک آموزشی، شکل و تصاویر گویا مواجه بوده است.

رابرت جی. استون (Robert J Stone) و جودیت ای. استون (Judith A Stone) در کتاب حاضر در 9 بخش با ارائه‌ی تصاویر گویا و مشخص به معرفی حرکات و شکل‌های استخوانی و عضلانی پرداخته‌اند. در این کتاب شکل‌های استخوان و عضلات در غالب تصاویر دوبعدی نمای جالبی را در اختیار شما قرار می‌دهند. به علاوه عملکرد و عصب‌گیری این عضلات در کتاب حاضر مشخص است.

فصل اول اَشکال ترسیمی از تمام ساختارهای مورد استفاده در توصیف سر ثابت و متحرکِ معرفی شده در فصل‌های بعدی را شامل می‌شود. در کتاب اطلس عضلات اسکلتی (Atlas Skeletal Muscles) به علت اینکه هر قسمت با شماره‌ی مشابه در تمام اَشکال دسته‌بندی شده؛ بنابراین گستره وسیعی از اعداد، مورد استفاده قرار گرفته است.

فصل دوم این کتاب به توصیف حرکات بدن پرداخته است. فصل‌های سوم تا نهم نیز به معرفی سر ثابت (مبدأ)، سر متحرک (مقصد)، عمل و عصب‌گیری می‌پردازد که در هر صفحه به طور جداگانه ارائه می‌شوند.

کتاب اطلس عضلات اسکلتی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای دانشجویان رشته‌های آناتومی، تربیت بدنی، علوم ورزشی و دیگر رشته‌های مرتبط سودمند و کاربردی است.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

 ۲۱۹ صفحه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5751-07-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۹۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰۰ ت - 17.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: استخوان‌شناسی
فصل دوم: حرکات نواحی بدن
فصل سوم: عضلات ناحیه سر و صورت
فصل چهارم: عضلات ناحیه گردن
فصل پنجم: عضلات ناحیه تنه
فصل ششم: عضلات ناحیه شانه و بازو
فصل هفتم: عضله ناحیه ساعد و دست
فصل هشتم: عضلات ناحیه لگن و ران
فصل نهم: عضلات ناحیه ساق و پا

راهنمای دانلود کتاب اطلس عضلات اسکلتی

برای دانلود کتاب اطلس عضلات اسکلتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اطلس عضلات اسکلتی

نظرات کتاب اطلس عضلات اسکلتی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.