دانلود کتاب اعتماد به نفس


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اعتماد به نفس

کتاب اعتماد به نفس نوشتۀ فیلیپا دیویس، به شما کمک می‌کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و از این طریق استعدادها و توانایی‌هایتان را شکوفا کنید و به موفقیت‌های شخصی و شغلی دست یابید.

اعتماد به ‏‎نفس دارایی بسیار ارزشمندی است و کسانی که مالک آن هستند، در یادگیری مهارت‎های جدید، برقراری روابط دوستانه، لذت ‏‎بردن از روابط خوب، سازگاری با تغییرات و دستیابی به خواسته‎های خود در زندگی راحت‎تر هستند. پر واضح است که زندگی توأم با اعتماد به نفس دلپذیرتر می‌شود. کتاب اعتماد به نفس (Increasing confidence) حاوی رهنمودهای عملی جهت پذیرش مسئولیت زندگی و ایجاد تغییرات مثبت است.

فیلیپا دیویس (Philippa Davies) در این کتاب به شما کمک می‌کند تا سطح فعلی اعتماد به نفس خود را محک بزنید و ضمن شناسایی زمینه‌های پیشرفت، برای ایجاد و افزایش اعتماد به نفس در خود برنامه‌ریزی کنید. با دست‌یابی به اعتماد به نفسی ژرف و ماندگار و فراگیری اینکه چگونه تصویری آکنده از اعتماد به نفس از خود نشان دهید، می‌توانید استعدادهای بالقوه خود را شکوفا کنید. این کتاب با نکات مهم، تمرین‌ها، نقل قول‌های الهام‌بخش و کلام مثبت روحیه‌بخش به شما کمک خواهد کرد تا قابلیت به مبارزه طلبیدن دنیا را در خود احساس کنید. حالا این موقعیت هر چه ‌که می‌خواهد باشد!

اعتماد به نفس نیرویی است که هر فردی برای انجام فعالیت‌های خود از آن سود می‌برد و در همۀ انسان‌ها به درجات مختلف وجود دارد. این ویژگی به ما ظرفیت لذت بردن از موفقیت‌ها، قدرت کنار آمدن با شکست‌ها و توان به چالش طلبیدن زندگی را می‌دهد. هر چند عواملی مانند موفقیت، ثروت، مقام و پیشرفت می‌توانند موجب تقویت اعتماد به نفس شوند، اما این شرایط موقت، عامل اصلی رشد و پرورش اعتماد به نفس نیستند.

اعتماد به نفس واقعی یعنی باور داشتن قابلیت‌ها و توانمندی‌های فردی. این ویژگی از درون ما شکل می‌گیرد و وابسته به رویدادهای بیرونی نیست. امروزه بسیای از افراد به خوبی با اعتماد به نفس و اثرات شگفت‌انگیز آن در زندگی فردی و اجتماعی آشنا هستند ولی متأسفانه راه‌های تقویت آن را به درستی طی نمی‌کنند و رشد آن را در عوامل بیرونی جست‌وجو می‌کنند. زندگی کردن در پرتوی اعتماد به نفس نیازمند شناخت درست، تلاش مناسب، بهره‌گیری از توانمندی‌های فردی و کسب مهارت‌های لازم است.

در بخشی از کتاب اعتماد به نفس می‌خوانیم:

نداشتن اعتماد به نفس در حل مشکلات موجب اجتناب از هر گونه ریسک یا رویارویی با چالش‌ها (از ایراد سخنرانی در یک مراسم دوستانه گرفته تا درخواست اضافه حقوق از رئیس و رفتن به کلاس آموزشی برای یادگیری یک مهارت جدید) می‌شود. ممکن است دیگران شما را به چشم فردی بزدل و خجالتی نگاه کنند و مایل نباشند به شما فرصت بدهند. وقتی نسبت به توانایی خود در مقابله با مشکلات اطمینان ندارید، از دیگران چه انتظاری دارید که به شما اعتماد کنند؟ وقتی دیگران به این چشم به شما نگاه کنند رفتار حمایتی پیدا می‌کنند و به تدریج شما نیز به توجه و ملاحظه‌کاری‌های آن‌ها عادت می‌کنید و مثل یک بچه به آن‌ها متوسل می‌شوید. بروز این رفتارها موجب می‌شود که دیگران شما را به عنوان فردی بالغ و مسئولیت‌پذیر قبول نداشته باشند.

 ۷۲ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5890-56-6 

چاپ ۱۳۸۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درک اعتماد به نفس
آمادگی برای ایجاد اعتماد به نفس
نشان دادن اعتماد به نفس
پرورش اعتماد به نفس درونی

راهنمای دانلود کتاب اعتماد به نفس

برای دانلود کتاب اعتماد به نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اعتماد به نفس

نظرات کتاب اعتماد به نفس

ماریا متین
۱۳۹۹/۸/۶
صریح، روان، با مثال و قابل درک، خوب بود ممنون از شما برای نشر و گسترش چنین کتابهایی
سین ب
۱۳۹۹/۸/۷
دوستان دقت بفرمائید کتاب به صورت پی دی اف هست
akram salarnezhad
۱۳۹۹/۸/۸
خیلی خوب هست ولی خوب‌ای کاش به صورت پیدی اف نبود
مشاهد همه نظرات (۳)