دانلود کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود

  • از: کاظم سلطانی
  • ناشر: انتشارات ویکتور هوگو
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود

کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود به قلم کاظم سلطانی تلاش می‌کند تا حقایق مربوط به اسکندر مقدونی را آشکار کند. به باور نویسنده افسانه‌ای که امروزه درباره‌ی اسکندر وجود دارد، تحریفی تاریخی به شمار می‌آید که توسط غربی‌ها برای سلطه بر ایرانیان و تحقیر آن‌ها صورت گرفته است.

پسری در یونان به دنیا آمد و ایام جوانی تمام یونان را متحد ساخت و توانست امپراتوری هخامنشی را شکست دهد و تخت جمشید را با آتش از میان ببرد. بدون شک بسیاری این داستان را شنیده‌اید و بدون این‌که نام این فرد آورده شود می‌دانید از چه کسی صحبت به میان آمده است، این فرد کسی نیست جز اسکندر مقدونی.

به عقیده‌ی کاظم سلطانی این داستان صرفاً دروغی است که طی قرن‌ها به وجود آمده است و در دهه‌های اخیر افراد وطن‌پرستی تلاش نمودند تا این حقیقت را آشکار سازند. سلطانی نیز در کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود سعی دارد به این تحریف بزرگ تاریخی بپردازد. این کتاب کوچک است اما حجم اطلاعات و حقایقی که مطرح می‌کند به قدری زیاد است که می‌تواند تمام تاریخ را زیر و رو کند. کتاب حاضر برای رسوایی دروغ‌گویان نوشته شده تا پرده از اسرار تاریخ بردارد.

این کتاب شامل دو بخش عمده می‌شود: «بازگشایی افسانه اسکندر مقدونی» و «اسکندر هخامنشی». نویسنده در پایان این کتاب مصاحبه‌ای با عباس سرمدی (نویسنده و پژوهشگر) دارد و در خصوص اسکندر مقدونی و حقایق مربوط به آن صحبت می‌کنند.

مطالعه‌ی کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود را به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر به تاریخ و دانستن حقیقت علاقه‌مند هستید، حتماً این کتاب را بخوانید.

در بخشی از کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود می‌خوانیم:

الکساندر یک مهاجم مقدونی است که به یونان حمله ور می‌شود و آن جا را تسخیر می‌کند اما به یکباره بدل به حامی یونانیانی می‌شود که از او بیزارند.

جالب است که الکساندر به یونانی‌ها می‌گوید: «من انتقام شما را از ایرانی‌ها خواهم گرفت، همانطور که آن‌ها معابد شما را ویران کرده و آتش زده اند، من هم تخت جمشید را ویران کرده و به آتش خواهم کشید.» 10

حالا چطور این مقدونی بد سگال به فکر یونانی‌ها افتاده و سنگ آن‌ها را به سینه می‌زند، از آن جعلیاتی است که نه آفرینندگان آن و نه خوانندگان در آن اندیشه نکرده‌اند که چرا و چطور؟

قصه اینطور ادامه می‌یابد که الکساندر با 35 هزار نیرو (فقط 35 هزار نیرو) به پهناورترین امپراطوری جهان حمله می‌کند! (برای تحقیر ایرانیان، مخصوصاً چنین نیروی اندکی را ذکر می‌کنند تا پیروزی او را اعجاب آور قلمداد کنند.)

این نیروی اندک با بیشمار نیروهای ایرانی در 3 نبرد به پیروزی می‌رسد. شوش را غارت می‌کنند و تخت جمشید را هم به انتقام یونانی‌ها به آتش می‌کشند. گزارش حضور الکساندر در تخت جمشید به روایت مورخان چنان دقیق و مو به مو است که گویی خبرنگارانی با ضبط صوت در کنار الکساندر حضور داشته‌اند و تمام کلمات را ثبت کرده اند!!

 ۹۵ صفحه، ۸۰۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-96412-6-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن نخست
پیش آهنگ
دفتر اول: بازگشایی افسانه الکساندر مقدونی
اسکندر و الکساندر
مقطع تاریخ سرنوشت ساز
طغیان ایرانی‌ها در برابر افسانه الکساندر
دفتر دوم: اسکندر هخامنشی
گفتگو با عباس سرمدی
یادآوری
درباره کاظم سلطانی

راهنمای دانلود کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود

برای دانلود کتاب افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  افسانه اسکندر مقدونی از تاریخ ایران باید پاک شود
سهیل شاهزاده صفوى
۱۳۹۹/۵/۱۳
تا این لحظه در اطراف تخت جمشید نه یک تیر، سپر و نیزه به سبک رومیان یافت نشده، بند به همراه پروفسور دیوید مایا که آلمانى هستند، تحقیقات گسترده اى انجام دادیم، در موزه ایران باستان دو مجسمه الهه رومیان بیشتر...
سینا خدابخشیان
۱۳۹۹/۵/۱۱
۱۰۰درصدماباورداریم اسکندرمقدونی پاش به ایران نرسیده ویک دروغ بزرگ تاریخیه آقای سلطانی دوستارشمامسعودخدابخشیان
سعید حسین انهاری
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
به نظرم این دست کتاب‌هایی که صددرصد در جهت خلاف روایات موثق حرکت میکنن فقط و فقط جهت خودنمایی هستش. در مورد نویسنده این کتاب هیچ نامی در هیچ جایی وجود نداره و هرجایی که هست فقط به اسم کتاب هاشون کردن بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)