دانلود کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر

  • از: سید فرنام قدیمی
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۵۴۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر

کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر نوشته‌ی سید فرنام قدیمی، راوی حوادث و اتفاقاتی است که راز و رمز آن از چشم همگان به دور می‌ماند و تنها دست خداوند در آن نفوذ پیدا می‌کند.

همه‌ی انسان‌ها شاید در مقطعی افسردگی را تجربه کرده باشند، یا شاید حتی اختلال دوقطبی و یا چند بیماری دیگر مربوط به اعصاب و روان را؛ اما با توجه به مطالب زیادی که درباره‌ی افسردگی نوشته شده، سید فرنام قدیمی شرح مجددی از نسخه‌های علمی را در کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر زائد می‌بیند!

در بخشی از کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر می‌خوانیم:

بدون اینکه علاقه‌ای به زندگیم داشته باشم دو دستی بهش چسبیده بودم.
هیچ مدل کاری رو دوست نداشتم و هیچ‌چیزی دلخوشم نمی‌کرد ولی باز با کمال پُررویی نفس می‌کشیدم و توی دلم دردهای جسمانی و روانی‌ام را مسخره می‌کردم.
وقتی مرگ و درد، بدون رودربایستی برایم به مانند یک شوخی بود و وقار و ابهتش را کاملاً از دست داده بود، پس این بیماری مسخره که دکترها بعد از کلی آزمایش و ام‌آرآی و پاس‌ کاری کردن من بین خودشون اسمش رو «ام‌اس» گذاشته بودند کلافه‌ام نمی‌کرد!

 ۷۶ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-75-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر
خواب طولانی
پریشانی
اگر کسی نخواهد سخن عشق را بشنود
اوکیناواته

راهنمای دانلود کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر

برای دانلود کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر
Mahdi 3M
۱۳۹۸/۲/۱۵
آقای نویسنده یا بهتره بگم هادس خدای مرگ من 25 صفحه از درد و دل خسته ات رو تا الان خوندم و به جرعت میتونم بگم که منو از خود کشی حتمی نجات دادی و نمیدونم چی شد مه بعد از دو سال به کتابراه سر زدم و کتاب شما به چشمم خورد ولی لابه لای اشک هایم این شیرین‌ترین اشک زندگی‌ام بود مچکرم از این که تنها نیستم
رحیم ابراهیم نژادی
۱۳۹۷/۱/۱۰
کتاب هم مثل غذا می‌ماند باید مزاجتان را بشناسید و کتابهای متناسب با مزاجتان بخوانید
مجید آبشاری
۱۳۹۶/۱۲/۲۱
فوقعلاده است این کتاب. . . قشنگ حالات و احساسات خودم و دوستان نزدیکم رو توش میدیدم با روایتی زیبا و کمی سوریال. . . لذت بردم. . .
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۶۵)