دانلود کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر

  • از: سید فرنام قدیمی
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۲۴۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر

کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر نوشته‌ی سید فرنام قدیمی، راوی حوادث و اتفاقاتی است که راز و رمز آن از چشم همگان به دور می‌ماند و تنها دست خداوند در آن نفوذ پیدا می‌کند.

همه‌ی انسان‌ها شاید در مقطعی افسردگی را تجربه کرده باشند، یا شاید حتی اختلال دوقطبی و یا چند بیماری دیگر مربوط به اعصاب و روان را؛ اما با توجه به مطالب زیادی که درباره‌ی افسردگی نوشته شده، سید فرنام قدیمی شرح مجددی از نسخه‌های علمی را در کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر زائد می‌بیند!

در بخشی از کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر می‌خوانیم:

بدون اینکه علاقه‌ای به زندگیم داشته باشم دو دستی بهش چسبیده بودم.
هیچ مدل کاری رو دوست نداشتم و هیچ‌چیزی دلخوشم نمی‌کرد ولی باز با کمال پُررویی نفس می‌کشیدم و توی دلم دردهای جسمانی و روانی‌ام را مسخره می‌کردم.
وقتی مرگ و درد، بدون رودربایستی برایم به مانند یک شوخی بود و وقار و ابهتش را کاملاً از دست داده بود، پس این بیماری مسخره که دکترها بعد از کلی آزمایش و ام‌آرآی و پاس‌ کاری کردن من بین خودشون اسمش رو «ام‌اس» گذاشته بودند کلافه‌ام نمی‌کرد!

فهرست مطالب

افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر
خواب طولانی
پریشانی
اگر کسی نخواهد سخن عشق را بشنود
اوکیناواته

 ۷۶ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-75-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر

برای دانلود کتاب افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  افسردگی، اختلال دوقطبی و چند بیماری دیگر
مجید آبشاری
۱۳۹۶/۱۲/۲۱
فوقعلاده است این کتاب . . .قشنگ حالات و احساسات خودم و دوستان نزدیکم رو توش میدیدم با روایتی زیبا و کمی سوریال . . .لذت بردم . . .
رحیم ابراهیم نژادی
۱۳۹۷/۱/۱۰
کتاب هم مثل غذا می ماند باید مزاجتان را بشناسید و کتابهای متناسب با مزاجتان بخوانید
E.p E.p
۱۳۹۷/۲/۳
من روان شناسی خوندم ولی تا حالا این قدر واضح به درون ذهن این جور بیماران پی نبرده بودم دیدن دنیای درونی این بیماران برای من خیییلی جالب بود ادم میفهمه چی تو ذهنشون میگذره بهتر میشه درکشون کرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵۲)