دانلود کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی

  • از: رویا موثق
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی

کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی نوشتۀ رویا موثق، به شما کمک می‌کند راه‌های رسیدن به شادمانی حقیقی را کسب کرده و شادی را جزو عادات خود نمایید.

آیا می‌دانید چگونه قدرت ذهن، اندیشه و باورتان را در دست بگیرید و آن‌ها را به مسیر مورد علاقه‌تان هدایت کنید؟ آیا معنای زندگی خود و علت حضورتان در جهان هستی را می‌دانید؟ آیا جایگاه عشق و معنویت را در زندگی خود یافته‌اید؟

در کتاب اقیانوس شادی، می‌آموزیم که چگونه شادی را با تمام وجود خود احساس کنیم. متفاوت عمل کردن را تجربه کنیم.

ذهن ما انسان‌ها بیشتر به سوی افکار منفی گرایش دارد و پژوهش‌ها نشان می‌دهند که هشتاد درصد افکار ما را افکار منفی تشکیل می‌دهند. شادی کار آسانی نیست. همه ما در زندگی خود خواستار شادی و نشاط هستیم. همه ما می‌خواهیم نه تنها در دنیای بیرون بلکه در دنیای درونمان نیز شادی را تجربه کنیم. بسیاری از ما برای یافتن شادی و رضایت درونی متوسل به عوامل زیادی می‌شویم اما روزبه روز از شادی دورتر می‌شویم. 

در کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی درک خواهیم کرد که افراد شاد و با نشاط گوشه‌ای نمی‌نشینند و منتظر بهتر شدن زندگی‌شان نمی‌مانند. آن‌ها کاری انجام می‌دهند. 

شادی جزئی جدا نشدنی از آگاهی و احساس ماست. بسیاری از ما شاد نیستیم چون معنایی برای زندگی نداریم. تحقیقات زیادی ثابت کرده‌اند که شاد بودن پیش‌نیاز موفقیت است. شادی و خوشبختی از فردای شما نشأت نمی‌گیرد بلکه متعلق به امروز شماست. کتاب اقیانوس شادی، راه‌های کاربردی رسیدن به شادی حقیقی را به شما نشان می‌دهد، شادی حق طبیعی همه ماست و بر ماست که از این نعمت به خوبی بهره‌مند شویم.

 در بخشی از کتاب اقیانوس شادی می‌خوانیم:

شادی چیست؟

آیا دقت کرده‌اید افراد شاد همیشه در میان جمع می‌درخشند و پر از انرژی به نظر می‌رسند. آن‌ها شادی‌شان را به افراد دور و برشان نیز منتقل می‌کنند. چرا عده‌ای همیشه شاد و خوشحال‌اند و عده‌ای همیشه غمگین هستند و بندرت شاد می‌شوند؟ آیا افراد شاد لزوماً دارای همه مواهب زندگی هستند و زندگی بی‌‌عیب و نقصی دارند؟

بیشتر مردم علت غم و عدم شادی خود را به اوضاع زندگی از جمله فقر و نداری و بیماری نسبت می‌دهند. آن‌ها برای اینکه شاد باشند دنبال علتی هستند و همواره شادی را در شرایط بیرونی جستجو می‌کنند. 

شادی امری درونی است و به تعبیر و تفسیر ما از رویدادها مربوط می‌شود. در صورتی که افراد به شادی درونی دست یابند، حتی اگر روزگار به کامشان نباشد باز هم شادمان خواهند بود. اگر از قلب و درون شاد باشیم هیچ‌کس و هیچ‌چیز نمی‌تواند شادی را از ما بگیرد. 

افرادی که از درون شادند حتی در بدترین شرایط نیز روحیه خود را حفظ می‌کنند. یادم می‌آید که چند سال پیش برای ورزش به باشگاهی می‌رفتم، افراد زیادی به آن جا می‌آمدند در میان آن‌ها زن نازنینی بود که همواره شاد و سرحال بود. همیشه لبخند به لب داشت و انگار هیچ‌چیز و هیچ‌کس نمی‌توانست شادی را از او بگیرد. روزی متوجه شدم که او فرزند معلولی در خانه دارد. معلولیت فرزند او طوری بود که برای انجام هر کاری نیاز به کمک اطرافیان داشت. خیلی متعجب شدم و همین امر موجب شد که درباره شادی و شادمانی به تحقیق بپردازم. 

شادی و شادمانی موجب احساس خوب بودن، ارزشمندی و لذت در افراد می‌شود. افراد شاد از اعتماد به‌ نفس بسیاری برخوردارند.

 ۱۱۹ صفحه، ۶۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-613-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۲۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: راز رسیدن به شادمانی چیست؟
فصل دوم: نیروهای درونمان را بشناسیم
فصل سوم: زندگی هدفمندی داشته باشید
فصل چهارم: معنویت
فصل پنجم: چاشنی‌های شادی بخش

راهنمای دانلود کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی

برای دانلود کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی

نظرات کتاب اقیانوس شادی: راه‌های کسب احساس شادی

Saman Esmi
۱۳۹۷/۶/۲۱
بسیار کتاب خوبی بود. نوع جدیدی از زندگی و اثراتش رو معرفی میکنه که بتونیم توسط تغییر طرز فکر تجربه‌های بهتر و به همین شکل کارهای بزرگتری رو انجام بدیم.
شکوفه دشتبانی
۱۳۹۷/۶/۲۱
سلام
کتاب بسیار عالی بود من نسخه‌ی چاپی ان را دارم و مطالعه کردم.
برای کسانی که به دنبال مطالعه کتاب آموزنده و مفید هستند توصیه میکنم.
پیام اسمی
۱۳۹۷/۲/۲۷
کتاب بسیار عالی هستش نسخه فیزیکیش رو دارم.
متشکرم
مشاهد همه نظرات (۵)