دانلود کتاب الف: ابن ... ه: هبن چه زود دیر شد بهشتی که هرگز نرسید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب الف: ابن ... ه: هبن چه زود دیر شد بهشتی که هرگز نرسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب الف: ابن ... ه: هبن چه زود دیر شد بهشتی که هرگز نرسید

کتاب الف ابن...ه هبن «چه زود دیر می شود» کتابیست که قبل از دوران جدید آموزش و پرورش مطالب آن آغاز می گردد. در شروع این کتاب آمده که بدین ترتیب نونهالان الفبا... را یاد می داده اند.

کودکی که پیش از این، در مکتب با خواندن و نوشتن آشنا شده، به مدرسه سپرده می‌شود تا تحصیلات خویش را ادامه دهد. او از مدرسه خاطرات خوشی ندارد، چرا که در آن دوران خشونت حرف اول را در مدارس می‌زد و هیچ‌ کودکی اجازه و جرئت اعتراض نداشت. با این وجود، کودکان لحظه‌های شیرین و دل‌نشین بسیاری در کنار یک‌دیگر تجربه می‌کردند.

کودک به آهستگی سال‌های تحصیل را یکی پس از دیگری پشت‌سر گذاشته و خود معلمی در یک روستا می‌شود. او که در دوران تحصیل، سختی‌های بسیاری را تحمل کرده، تمام تلاش خویش را به کار می‌گیرد که برای دانش‌آموزانش معلمی مهربان و دلسوز باشد. خاطرات وی، چه تلخ و چه شیرین، از این دوران کم نیست و او که اکنون به دوران پیری رسیده با یادآوری این خاطرات، زمان می‌گذراند.

 ۲۲۱ صفحه، ۱,۰۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-7992-34-3 

چاپ ۱۳۸۷، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب الف: ابن ... ه: هبن چه زود دیر شد بهشتی که هرگز نرسید

برای دانلود کتاب الف: ابن ... ه: هبن چه زود دیر شد بهشتی که هرگز نرسید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  الف: ابن ... ه: هبن چه زود دیر شد بهشتی که هرگز نرسید