دانلود کتاب الگا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب الگا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب الگا

کتاب الگا نوشته‌ی الناز رحیمی منجزی، ماجرای دختر ثروتمندی را به تصویر می‌کشد که با قبولی در دانشگاه وارد شهری بسیار دورتر از محل زندگی‌اش می‌شود و پس از پشت سر گذاشتن روزهای تنهایی‌، عشق همچون پروانه‌ای روی خانه‌ی قلبش می‌نشیند.

رمان الگا دومین اثر نویسنده پس از کتاب "تبسم عشق" است. این رمان که برگرفته از یک داستان واقعیست، نشان می‌دهد که زندگی هر انسانی پر از رازهای نهفته و معماهایی است که بسیاری از آن‌ها نه شنیده و نه فاش می‌شوند! اما عشق، احساسی غیرقابل انکار است که در زندگی هر کسی اتفاق می‌افتد و مسیر زندگی را به طور ناخواسته تغییر می‌دهد.

در بخشی از کتاب الگا می‌خوانیم:

اوایل زمستون بود و به امتحانات ترم نزدیک شده بودم. بخاطر همین تهران نرفتم و تصمیم گرفتم بیشتر به درسام برسم. با صدای در از خواب بیدار شدم. هرچی ساتین رو صدا میزدم که درو باز کنه و ببینه کیه اما جواب نمیداد. از جا بلند شدم نگاهی به خونه انداختم همه چیز مرتب شده بود. جزوه‌ها و کتاب‌ها همه جمع شده بودن. فنجونای چای و نسکافه شسته شده توی آشپزخونه بودن. دنبال ساتین گشتم اما خونه نبود. خب پس حتما صبح جمعه‌ای رفته پیاده روی و الانم پشت دره. با قیافه‌ای خواب آلود و موهایی ژولیده و بلوز شلوار راحتی در رو باز کردم. برق از سرم پرید. خدای من. مامان روشنک و بابا به همراه ساتین بودن. از دیدنشون جیغ کشیدم. باورم نمیشد چی دارم میبینم. حس کردم هنوز خوابم.

بهت زده نگاهشون میکردم. یهو پریدم توی بغل مامان. از شور و شعف من، هرسه میخندیدن. بابا در حالیکه جعبه کیک توی دستش بود گفت: «خانوم دکترم نمیخواد مارو به داخل دعوت کنه؟»

انقدر ذوق زده بودم که هنوز باورم نشده بود. با خنده بابارو در آغوش گرفتم: «دارم خواب میبینم یا واقعیه!»

 ۲۱۶ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-459801-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب الگا

برای دانلود کتاب الگا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  الگا

نظرات کتاب الگا

Kimia Kaviany
۱۳۹۹/۱۱/۲
واقعا نویسنده با خودش چی فکر کرده، هر کسی از هر جایی میاد فکر می‌کنه نویسنده است، یعنی صفر هم کفایتشون رو نمی‌کنه، تاسف داره، بیشتر شبیه فیلمنامه‌های کلیشه‌ای و درجه پایین بود تا کتاب، امیدوارم نویسنده کتاب‌های بیشتری مطالعه کنه
آرزو برون وند
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
به معنای واقعی افتضاح
سهیلاااا افشار
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
عالی بود قدرت تجسم بالایی داشت
مشاهد همه نظرات (۳)