دانلود کتاب انتخابات بزرگ: از خودمان شروع کنیم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انتخابات بزرگ: از خودمان شروع کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انتخابات بزرگ: از خودمان شروع کنیم

کتاب انتخابات بزرگ: از خودمان شروع کنیم به قلم استن برنشتاین و جان برنشتاین، مهارت‌های اجتماعی و مقابله با هیجانات زندگی را به صورت مصور و با زبانی شیرین به کودکان گروه سنی «ب» آموزش می‌دهد.

استن برنشتاین (Stan Berenstain) و جان برنشتاین (Jan Berenstain) با نگارش کتاب انتخابات بزرگ: از خودمان شروع کنیم (The Berenstain Bears and the Big Election) که درباره‌ی خانواده‌ی خرس‌هاست در تلاشند تا مهارت‌های فردی و اجتماعی کودکان را افزایش دهند.

این بار پدر خانواده به دلیل مشکلات موجود و وضعیت نابسامان شهر خرس‌ها تصمیم می‌گیرد شخصاً در انتخابات شرکت کند و در این مسیر از خانواده‌ی خود کمک می‌گیرد.

مجموعه خرس‌های برنشتاین با زبانی ساده و شیرین مهم‌ترین نکات تربیتی را با تصاویر زیبا از زبان خرس‌های محبوب کودکان بیان می‌کند. این مجموعه سالیان سال به زبان‌های گوناگون ترجمه شده است و یکی از پرمخاطب‌ترین کتاب‌های آموزش غیر مستقیم مهارت‌های زندگی می‌باشد.

 ۳۱ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-243-005-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب انتخابات بزرگ: از خودمان شروع کنیم

برای دانلود کتاب انتخابات بزرگ: از خودمان شروع کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انتخابات بزرگ: از خودمان شروع کنیم
لیلا اشفته
۱۳۹۸/۱۰/۹
عالی بود. بسیار پسندیدم
علی تاتاری
۱۳۹۸/۱۰/۵
داستان خوب و قابل تاملی بود در خصوص وعدهای بدون برنامه ریزی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)