دانلود کتاب انحنای رابطه

  • از: حمزه برمر
  • ناشر: انتشارات نقطه مکث
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب انحنای رابطه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انحنای رابطه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انحنای رابطه

کتاب انحنای رابطه نوشته‌ی حمزه برمر، متشکل از داستان‌های کوتاه جذاب و خواندنی است که با نثری روان و ساده موضوعاتی پیچیده و مهم را به تصویر می‌کشد.

تصویرسازی‌های داخل کتاب کاملاً مطابق با محتوای این اثر طراحی شده‌اند که با وجود سادگی‌شان پیچیدگی‌های محتوای کتاب را نشان می‌دهند. همچنین حمزه برمر در مسابقه ادبی صادق هدایت در سال 1390 به واسطه‌ی داستان «انحنای رابطه» موفق به دریافت این جایزه‌ی ادبی معتبر شد.

در بخشی از کتاب انحنای رابطه می‌خوانیم:

نگاهی به ساعتم می‌اندازم. کم‌کم آخرین گونه‌های حیاتی شرکت هم که برای شندرغاز بیش‌تر، تا دیر وقت در شرکت می‌مانند، در حال رفتن هستند. کُتم را برمی‌دارم و میز را همان‌طور درهم و شلخته به حال خودش رها می‌کنم و بیرون می‌زنم. در مسیر خانه، جلوی همان کیوسک روزنامه‌فروشی همیشگی نگه می‌دارم و روزنامه‌ی عصر دلخواهم را می‌خرم.

کلید را که به در می‌اندازم، همان مسخره بازی همیشگی‌اش را درمی‌آورد تا مجبور شوم لگد بزنم که باز شود. پری مثل هر بار که مشغول کار بی‌اهمیتی است، این‌بار روی مبل بادی جگری رنگش نشسته و به ناخن‌هایش ور می‌رود. به گمانم سوهانشان می‌کشد. بیش‌تر وقت‌ها که تنها به ‌عنوان حجمی متحرک، متوجه ورودم به خانه می‌شود، بدون آن‌که به چشمانم نگاه کند، لحظه‌ای سرش را بلند می‌کند و همان لبخند گشادی را تحویلم می‌دهد که نمی‌دانم یکهو از کجایش بیرون کشیده و روی صورتش چسبانده.

اگر کمی شعور داشت، به جای اینکه هر روز در را با لگد باز کند، می‌رفت و یک الاغی را پیدا می‌کرد که در را درست کند. قبل از آنکه خودش وارد اتاق بشود، بوی جوراب‌هایش همه‌ی خانه را پر می‌کند.

 ۹۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96262-5-0 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

انحنای رابطه
پشت درماندگی
با بهترین آرزوها
روز سه چهار شوریده
آمنه بود
چی رو بیشتر از همه می‌خوای؟
مانی
در خیابانی که پا نمی‌گیرد
اصرار
چشم‌های اسب‌های آبی

راهنمای دانلود کتاب انحنای رابطه

برای دانلود کتاب انحنای رابطه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انحنای رابطه

نظرات کتاب انحنای رابطه

زهرا عبدی
۱۳۹۹/۳/۷
اگر داستانهای کوتاه با پایانهای غیرقابل پیش بینی را میپسندید، این کتاب یکی از اون خوبهاشه. من واقعا لذت بردم. موضوعات ظاهرا روزمره و شاید حتی تکراری رو به شکلی زیبا و بدیع بازگو میکنه.
مشاهد همه نظرات (۱)