دانلود کتاب اندی بارنت و فراموشی

  • از: ابولفضل حاجی محمدی
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اندی بارنت و فراموشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اندی بارنت و فراموشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اندی بارنت و فراموشی

کتاب اندی بارنت و فراموشی (جلد اول) نوشته‌ی ابوالفضل حاجی محمدی، مجموعه‌ای دو جلدی است که داستان پسری به نام اندی بارنت را روایت می‌کند که توانایی سخن گفتن با مردگان را دارد و این قدرت شگرف دردسرهای فراوانی را برای او ایجاد می‌کند.

داستان از شبی بارانی و یک قبرستان جنگلی آغاز می شود؛ جایی که یک کوتوله‌ی پیر پا به قبرستان می گذارد. کوتوله در همان ابتدای ورود، به اطرافش تردید دارد و در جستجویی کوتاه، متوجه حضور جادوگران پلیدی می‌شود که برای کاری شوم در اطراف قبرستان گرد هم آمده‌اند.

آن‌ها در مورد خانه‌ی انتهای قبرستان و پسری با نام اندی صحبت می‌کردند که می‌توانست با مردگان سخن بگوید. کوتوله دست به کار می‌شود و برای نجات اندی، طلسمی به کار می‌برد که همه‌ی قدرت و خاطرات او را به فراموشی می‌سپارد و این‌گونه اندی را از مرکز توجه نیروهای اهریمنی خارج می‌سازد. اندی که فقط شش سال دارد، در فراموشی عمیقی فرو می‌رود و قدرت شگرفش را از دست می‌دهد تا آنکه در سن دوازده سالگی، رفته‌ رفته چیزهایی در خواب و بیداری می‌بیند که هیچ شناختی از آن‌ها ندارد. او نجواهای بی‌صاحب می‌شنود و کابوس‌های وحشتناک، هر شب به سراغش می‌آیند.

اندی به خاطر رفتارها و گفته‌هایی که از نگاه دیگران عجیب است، از مدرسه اخراج می‌شود و در خانه نیز به دروغگویی متهم می‌شود و حق صحبت در مورد موجودات نامرئی را ندارد.

اندی در بازار، با مردی جادوگر آشنا می‌شود. مرد که تمام حرف‌های اندی را باور دارد، به او پیشنهاد می‌دهد که در دوره‌ی تردستی که دوره‌ای برای مبتدیان جادوگری‌ست، بخت خود را برای جادوگر شدن امتحان کند و با کمک جادو، از فریادهای عجیب و غریب و ناشناخته رها شود.

از زمان ورود به دوره ی تردستی، اندی اتفاقاتی را تجربه می‌کند که حتی برای جادوگران واقعی هم عجیب است و قدرت شگرف اندی، او را در مسیری سراسر از هیجان قرار می دهد.

در بخشی از کتاب اندی بارنت و فراموشی می‌خوانیم:

اندی همانگونه که با بی‌حوصلگی، ماهی و سیب زمینی سرخ کرده را می‌خورد، با شنیدن صدای در، سرش را بلند کرد و گفت:
منتظر کسی هستید؟ یکی داره در می‌زنه.
دیانا پوزخند زد و گفت:
بله، منتظر آدم‌های نامرئی هستیم!
اندی با درماندگی به فلورا نگاه کرد. آیا او هم صدای در را نشنیده بود؟ فلورا با دلسوزی گفت:
کسی نیست پسرم. بهتره غذاتو بخوری.
تق.تق.تق. صدای زنی خوشحال از پشت در شنیده می‌شد....کسی خونه نیست. یوهووو.
اندی با حیرت گفت:
یکی داره در می‌زنه.
این‌بار به دنیس نگاه کرد. دنیس هم صدایی نشنیده بود. اندی وحشت زده به سمت در خیز برداشت. هیچ‌کس پشت در نبود ولی اندی صدایش را می‌شنید.
... ممنون که درو باز کردی پسر جون. خب ببینم اینجا چه خبره.

اندی مطمئن بود کسی وارد خانه شده است. دیانا با دوربین کوچکش در حال فیلمبرداری بود تا سرگرمی دوستانش را فراهم کند. فلورا بر اساس دستورات روانشناس، کاری به کار اندی نداشت اما در همان حال که دست به سینه ایستاده بود، آه غمناکی کشید و تلاش کرد اشکی که در چشمانش حلقه زده بود را پنهان کند. در این میان هیچ‌کس به اندازه‌ی دنیس حرف اندی را باور نداشت و زمانی که اندی با وحشت به نقاط مختلف خانه اشاره می‌کرد و با آدم نامرئی حرف می‌زد، این صحنه به قدری برای دنیس وحشتناک بود که شروع به لرزیدن کرد.

اوه اینجارو، چه آباژور قشنگی... صدای مردی که او هم نامرئی بود گفت؛ آره خیلی قدیمیه. از خونه‌های کلاسیک خوشم میاد. بهتره بریم عزیزم، این پسره خیلی داد و فریاد راه انداخته... آره بریم، اصلا چرا باید صدای مارو بشنوه. آدم عجیبیه...

 ۳۱۳ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-00-1229-0 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت
ویژه امروز: ۵۷۰۰ ت (۴۰%) - 2.09€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
باران جادویی
جنازه‌ی آشنا
جام‌های شعله ور
خانه‌ی فرعی
دیاس، کتابی برای شروع
گوی مستبد
کوتوله‌ی نامرئی
موزه‌ی اختراعات
قلعه‌ی پنهان
خانه‌ی هیفتون
درب سخنگو
اتاق پستی
کتاب پرنده
فیلیپ اخمو
اعتراض پوکون ها
ایستگاه غُر زدن
خواب مشترک
راهروی دهم
پارامیس
دو خون
بازگشت به خویشتن
کاشف معما
دنیای موازی

راهنمای دانلود کتاب اندی بارنت و فراموشی

برای دانلود کتاب اندی بارنت و فراموشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اندی بارنت و فراموشی
_M Shadi
۱۳۹۸/۵/۱
این سبک نوشتن میتونه تو ایران مخاطبان زیادی داشته باشه مخصوصا بین قشر نوجوان که عاشق داستانای فانتزی تخیلین. متاسفانه ازین جنس داستانا کم داریم تو مملکت خودمون... تبریک میگم به جناب نویسنده بخاطر سبک متفاوتی که انتخاب کردن برای نوشتن، منتظر کارای بعدی شما هستیم.
موفق باشید.
محمد فاطمی
۱۳۹۸/۵/۱
عالی عالی، عالی بود از همون اول داستان، آدمو می‌کشه به دنیا خودشبه راحتی میشه داستان لمس کنی و خودت رو جای شخصیت‌ها بزاری خانه هیفتون و مخصوصا یک سوم پایانی کتاب شاهکار نویسنده بود، من که نمیتونستم چشم ازش بردارم به شدت برای دنیای مجازی و اتفاقاتی که قراره اونجا رخ بده کنجکاوم
fatemeh molaiey
۱۳۹۸/۴/۳۰
کتاب جالب با موضوع زیباییه اما بعضی جاها آدم رو یاد هری پاتر یا میدگارد میندازه تقریبا از وسطاش استقلال خودشو پیدا می‌کنه
کسی میتونه بگه اسم جلد دومش چیه؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)