دانلود کتاب انرژی درمانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انرژی درمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انرژی درمانی

پیام واقعی کتاب "انرژی درمانی" این است که (واقعیاتی پیرامون زندگی کنونی ما وجود دارد که جرئی از وجود ماست. شناخت این واقعیت ها کمک می کند بهتر زندگی کنیم.)
تجربه ی عملی ارتباط با انرژی ها و درک آنها توسط عموم از اهداف والای  کتاب "انرژی درمانی" است.

بعد معنوی و روحانی آدمی، در تمامی عمر وی بصورت جذاب و اسرار آمیز بوده است. این جذابیت در تمامی افراد با گرایش ها و جهان بینی های متفاوت وجود دارد و هیچ گاه تازگی خود را از دست نداده است. با تبلور تکنولوژی در زندگی و افزایش مشغله ها ، فاصله آدمی تا این بعد بیشتر گردید. اما هیچ گاه کاملا فراموش نگردید؛ به طوری که انسان کنجکاو حتی از این ابزار نیز برای کشف و تجربه بیشتر در درون خود کمک گرفت. نمونه بارز آن ساخته شدن فیلم های تخیلی است. این فیلمها زمینه ای شد برای بسط و گسترش کامل آرزوهای دست نیافتنی بشر.

توصیفی‌ که‌ یکی‌ از همکاران‌ پزشک‌ من‌ پس‌ از آشنایی‌ بیش‌تر با فلسفه‌ شفای‌ پرانیک‌ از آن‌ داشت‌ این‌ بود «گویی‌ در مدرسه‌ پزشکی‌ فراموش‌ کرده‌اند این‌ ترکیب‌ دارویی‌ را به‌ ما یادبدهند» و او درست‌ می‌گوید. آنچه‌ با شفای‌ پرانیک‌ انجام‌ می‌دهیم‌، کمک‌ کردن‌ به‌ سیستم‌انرژی‌ بدن‌، برای‌ طبیعی‌ کردن‌ خود به‌ گونه‌ای‌ است‌ که‌ بتواند بدن‌ را شفا دهد. اگر در حوزه‌ انرژی‌ انسدادی‌ وجود داشته‌ باشد، آن‌ را برطرف‌ می‌کنیم‌ و اگر انرژی‌ کاسته‌ شده‌ باشدجایگزین‌ می‌کنیم‌، برای‌ تسهیل‌ بهبودی‌ و شفا یافتن‌ بیمار، به‌طور مداوم‌ باکلّیت‌ فرد کار می‌کنیم‌ نه‌ با یک‌ دستگاه‌ یا عضو منفرد. این‌ها مفاهیمی‌ هستند که‌ در مدارس‌ طب‌ غرب‌ آموزش‌ داده‌ نمی‌شود و خوشبختانه‌ استاد چو کوک‌ سوی‌ آن‌ها را به‌طور یکسان‌ و به‌گونه‌ای‌ که‌ فهم‌ آن‌ آسان‌ است‌ در اختیار همگان‌ از پزشک‌ تا فرد عادی‌ قرار داده‌ است‌.

اگر شما ایمان‌ اولیه‌ کافی‌ برای‌ آزمون‌ آنچه‌ در اینجا پیشنهاد شده‌ را داشته‌ باشید، نتایج‌جالبی‌ به‌ دست‌ خواهید آورد. همچنانکه‌ موفقیت‌های‌ شما بیش‌تر می‌شود، اعتماد به‌نفستان‌ بالا می‌رود و سرانجام‌ به‌ نقطه‌ای‌ می‌رسید که‌ می‌فهمید توانایی‌ آن‌ را دارید که‌ تقریباً هرکسی‌ را در بهبود یافتن‌ یاری‌ کنید. در تئوری‌ انرژی‌، باورها، عملکرد اعضاء را تحت‌ تأثیر قرار می‌دهند. این‌ به‌ آن‌ معناست‌ که‌ همچنان که‌ نظام‌ باورهای‌ شما با توفیق‌هایی‌ که‌ پیدا می‌کنید توسعه‌ می‌یابد؛ می‌توانید انرژی‌ شفابخش‌ بیش‌تری‌ را جاری‌ کنید.

 ۲۴۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-93819-1-0 

چاپ ۱۳۸۶: ۱۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۴۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه‌ مولف
توصیه‌ای‌ به‌ شاگردان‌ شفای‌ پرانیک‌
فصل‌ اول‌: ماهیت‌ شفای‌ پرانیکی‌
فصل‌ دوم‌: ماهیت‌ کالبد انرژی‌ هاله‌ انسانی‌
فصل‌ سوم‌: شفای‌ پرانایی‌ ابتدایی‌
فصل‌ چهارم‌: درمان‌ پرانیکی‌ متوسطه‌
فصل‌ پنجم‌: خود شفادهی‌ - خود درمانی‌
فصل‌ ششم‌: درمان‌ پرانیکی‌ از راه‌ دور
تأثیرات‌ وضو از دیدگاه‌ انرژی‌ درمانی‌

راهنمای دانلود کتاب انرژی درمانی

برای دانلود کتاب انرژی درمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انرژی درمانی
مصطفی موسوی
۱۳۹۷/۱۰/۴
این کتاب محشره حتما بخونید
علیرضا جیرانی
۱۳۹۷/۸/۱۲
این کتاب با زحمت فراوان تالیف و مشتاقان این علم را واقعا عاشق خود کرده است.
حسن حسینیان
۱۳۹۶/۷/۱۴
کتاب فوق العاده خوبیه، خیلی به درد من خورد، واقعا خدا انسان رو خیلی پیچیده آفریده، تبارک الله احسن الخالقین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۶)