دانلود کتاب انرژی کی می‌گوید...


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انرژی کی می‌گوید... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انرژی کی می‌گوید...

کوئیچی توهه در کتاب انرژی کی می‌گوید...، با ارائه‌ی پندها و سخن‌هایی مرتبط با تمرین‌های معنوی هنر رزمی آیکیدو، موجب بهبود روند زندگی شما می‌شود.

زندگی ما از انرژی "کی" جهان هستی سرچشمه می گیرد. باید از اینکه گیاه یا حیوان متولد نشده‌ایم بلکه انسانی هستیم با یک ذهن جهانی از کائنات تشکر کنیم و با کمک به هدایت رشد و خلق جهان هستی باید مأموریت خود را به انجام رسانیم.

کتاب انرژی کی می‌گوید... (Ki Sayig)، شرحی بر انرژی "کی" است که در فرهنگ ژاپنی از انرژی‌های مرتبط با هستی و کائنات محسوب می‌شود. با نکات ارزشمند این اثر می‌توانیم روحی گسترده داشته باشیم تا به تمام مخلوقات عشق بورزد و از آن‌ها محافظت کند و اجازه رشد و پیشرفت به همه را بدهد. اتحاد ذهن و بدن و یکی شدن با جهان، آخرین هدف این پژوهش است.

کوئیچی توهه (Koichi Tohei)، از اساتید برجسته‌ی هنر رزمی آیکیدو به شمار می‌رود و مجموعه تجربیاتش در کنفرانس‌ها، مراسمات، کتب و... را در این اثر گردآوری کرده است. هماهنگ کردن ذهن و بدن وقتی نشسته یا ایستاده‌ایم در مقایسه با زمانی که در حال حرکت هستیم، راحت‌تر است. اما وحدت و یکپارچه‌سازی حقیقی به معنی حفظ هماهنگی ذهن و بدن حتی زمانی که در حال حرکت هستیم می‌باشد. تمرینات مربوط به گسترش "کی" باعث حفظ همیشگی اتحاد ذهن و بدن در زندگی روزمره‌مان می‌شود. با استفاده از این تمرینات در زندگی واقعی، می‌توانیم در تمام موقعیت‌ها بهترین توانایی خود را به ظهور برسانیم.

در بخشی از کتاب انرژی کی می‌گوید، می‌خوانیم:

افرادی که سریع یاد می‌گیرند برای اینکه فرصت یادگیری چیزی را از دست ندهند سریع به همه‌چیز دسترسی پیدا می‌کنند. اگر با ذهن خودآگاه خود چیزی را بیاموزید، بعد از اینکه دست از تمرین برداشتید سریع آن را فراموش می‌کنید. ولی اگر مطلبی را با ذهن ناخودآگاه خود بیاموزید به راحتی فراموش نمی‌شود. بنابراین برای یادگیری مطلبی با ذهن ناخودآگاه، به ماه‌ها و سال‌ها آموزش نیاز داریم. اگر قبلاً قادر به انجام کاری بودید، فکر نکنید که در عرض چند ثانیه می‌توانید آن را انجام دهید. هر بار که آن را انجام می‌دهید، باید به ذهن مبتدی خود برگردید و بهترین کار خود را انجام دهید.

نباید فکر کنید که آن چه می‌آموزید تنها متعلق به خودتان است. تنها به علت حضور افرادی که به شما آموزش دادند، امکان یادگیری برای شما وجود داشت. اگر این را فراموش کنید، فکر می‌کنید تنها کسی هستید که قادر به انجام آن کار هستید یا تنها کسی هستید که این مطلب را می‌دانید. این یعنی در خودتان غرق شده‌اید. این تفکر که من قوی هستم اشتباه است زیرا این قدرت چیزی نیست بلکه ضعف درون آن آشکار می‌شود. باید فکر کنید که چگونه می‌توانید طبق اصول جهان هستی فعالیت نمایید.

 ۶۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8899-95-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

در مورد نویسنده
1. پند و اندرز
2. ارزش وجودی ما
3. راهی برای اتحاد با کی
4. وحدت ذهن و بدن
5. یک نقطه در پایین شکم
6. آرامش
7. آرامش زندگی
8. زندگی مثبت
9. ناخودآگاه
10. اصل عدم اختلاف
11. تعریف کی
12. تمرین توسعه‌ی کی
13. وحدت آرامش و عمل
14. فودوشین
15. تمرین تنفس کی
16. کیاتسو – شفا با کی
17. ری‌سی‌شین – ذهن جهانی
18. ذهنی حقیقت جو
19. نیروی اراده
20. اینتوکو – کار خوب در نهان
21. ستسودو- آموزش راه جهان
22. گنجینه‌ی آزمون کی
23. کی آیکیدو
24. مو
25. یادآوری اصول
26. پیچیدگی امور
27. تعلیم
28. در زندگی
29. تشکر و قدردانی
30. سرشار از انرژی
31. تقویت کی
32. محدودیت
33. تکرار
44. کی انرژی بدون توقف
35. اصول یکسان
36. آرامش در همه جا
37. تلاش بیهوده
38. قدرت کی یک قدرت واقعی
39. ریتم زندگی
40. یادگیری ناخودآگاه
41. غرور
42. قیاس صحیح و غلط
43. توانایی
44. سخت نگیرید
45. شفای دیگران
46. آرامش با زمان
47. پشتکار
48. فرصت به خود
49. خشونت دلیلی بر عدم بلوغ
50. آرامش قبل از عمل
51. انگیزه
52. انجام امور
53. تفکر آسان

راهنمای دانلود کتاب انرژی کی می‌گوید...

برای دانلود کتاب انرژی کی می‌گوید... و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انرژی کی می‌گوید...

نظرات کتاب انرژی کی می‌گوید...

saman rostami
۱۳۹۷/۱۰/۹
متاسفانه فقط از نقل قول‌های تشکیل شده که... ‌ام بهشون بگم تزیینی شاید... خلاصه پشیمونم از خریدن. انتظار داشتم درباره کی یا حداقل آیکیدو اطلاعات بیشتری کسب کنم... به هر حال... این اشتباه تمرین کتابی بود که تا به حال از کاربران گرفتم.
saman rostami
۱۳۹۷/۱۰/۹
این آقایون شیرازی (مترجمان کتاب فوق الذکر) میان خودشون کامنت میگذارن تبلیغ می‌کنند کسی هم اعتراضی کنه با آیکیدو با بی‌تربیتی جوابش رو میدن. در پیداست که خودشون چقددددررر از انرژی و کی فهمیدن که اینطور رفتار میکنند. متاسفم.
عارف شیرازی
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
علاقه مندان به انرژی کی. کتاب "تنفس با انرژی کی" ترجمه شده از استاد بزرگ کوئیچی توهه هم اکنون قابل دسترسی و استفاده شما دوستان عزیز است. به پروفایل دکتر عادل شیرازی مراجعه بفرمایید.
مشاهد همه نظرات (۱۴)