دانلود کتاب انواع بتن ویژه و کاربرد آن

  • از: وحید عبدالوهاب
  • ۶۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب انواع بتن ویژه و کاربرد آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب انواع بتن ویژه و کاربرد آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انواع بتن ویژه و کاربرد آن

بدون تردید امروزه بتن جایگاه ویژه ای در صنعت ساختمان دارد و پرمصرف ترین مصالح ساختمانی در دنیا است که کاربرد آن روزبه روز فراگیرتر می شود. دلیل احراز جایگاه ویژه، پاسخگو بودن بتن به ضرورت های فنی، اقتصادی و زیست محیطی جوامع انسانی است. اجرای سازه های بتن آرمه به عنوان ارزانترین و بادوام ترین سازه ها، پژوهشگران  را به یافتن روش هایی برای تولید بتن ویژه یا خاص واداشته است. که در این راه، موفقیت های زیادی نیز حاصل شده است. شاید وجود بانک اطلاعاتی انواع بتن ویژه، بتواند گامی مفید برای طراح  بردارد. در این مجموعه سعی شده است در هفتاد نوع بتن ویژه و کاربرد آن- ها به ساده ترین زبان، مختصر و مفید بیان گردد و مشخصات مکانیکی و کاربرد آن در سایر پروژه ها به اختصار بیان شده است. 

امید است که این مجموعه، بتواند به عنوان راهنما برای دانشجویان، معماران، مهندسین ساختمان و عمران  به ویژه راهنمایی مناسب برای طرح های تحقیقاتی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در راستای ایجاد خلاقیت، کاهش هزینه پروژه ها، افزایش کیفیت کارهای تمام شده و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های ملی  باشد.

 ۱۸۴ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب انواع بتن ویژه و کاربرد آن

برای دانلود کتاب انواع بتن ویژه و کاربرد آن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انواع بتن ویژه و کاربرد آن

نظرات کتاب انواع بتن ویژه و کاربرد آن

علی بوذری
۱۳۹۵/۱۱/۱۶
کتاب جالبیه خسته نباشید بابت زحماتتون فقط ممکنه در مورد بتن شفاف کمی باهم صحبت کنیم دارم در موردش یه مقاله مینویسم
نجمه شریفی
۱۳۹۵/۱۰/۱۵
بسیار عالی. به امید نشر چنین اثرات علمی ارزشمندی در آینده
آراد هویدا
۱۳۹۵/۷/۲
کتاب‌های ازین دست برای تامین نیازهای علمی مهندسین بسیار مورد نیاز است
مشاهد همه نظرات (۲۲)