معرفی و دانلود PDF کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی

برای دانلود قانونی کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی

کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی، نخست شما را با مفهوم آموزش و شیوه‌های مختلف آن آشنا می‌کند، سپس مزایا و معایب یادگیری از راه دور را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

درباره کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی:

در اکثر موارد دانش‌آموزان دوره آموزش عمومی را در کلاس‌های حضوری و بر اساس برنامه درسی از پیش تعیین شده می‌گذرانند، اما همه اعضای جامعه در شرایط معمولی به سر نمی‌برند. زندگی در مناطق کم سکنه و دورافتاده، کار و فعالیت در طول روز، بزرگسال بودن برای تحصیلات رسمی و سایر شرایط ویژه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به همه افراد فرصت قرار گرفتن در قالب آموزش‌های حضوری و مدرسه‌ای را نمی‌دهد.

بدین جهت ایجاد امکانات و تامین فرصت‌های برابر آموزشی در مناطق جغرافیایی و فرهنگی مختلف هر کشور به خصوص مناطق روستایی، همواره یکی از مسائل اساسی مدیران و برنامه‌ریزان آموزشی بوده و منجر به ابداع و طراحی روش‌های تازه‌ای برای امکان تحصیل و سوادآموزی شده است.

آموزش مکاتبه‌ای، آموزش نیمه حضوری، مطالعه مستقل، یادگیری خودآموز و به عبارتی کلی "آموزش از راه دور" برای واجدین شرایط تعلیم و تربیت و متقاضیانی که در پی دسترسی غیرحضوری به مطالب درسی، محدودیت‌های زمانی و مکانی و مشکلات حضور اجباری و به موقع در کلاس‌های درسی هستند، راهکار ویژه‌ای خواهد بود.

در همین راستا کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی (Establishment of distance educational system in rural areas‬‏‫) سعی دارد تا کلیاتی از این سیستم آموزشی را در اختیار شما قرار دهد.

کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی مناسب چه کسانی است:

این کتاب برای تمامی افراد به‌ خصوص والدین، مربیان و معلمان و دانش‌آموزان بسیار سودمند و مفید است.

در بخشی از کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی می‌خوانیم:

یادگیری باز و از راه دور به عنوان نیرویی حمایت کننده از توسعه اجتماعی و اقتصادی، امروز یکی از عرصه‌های آموزش و تربیت است که هر چه سریع تر در حال رشد می‌باشد. یادگیری باز و از راه دور خیلی زود به یک بخش پذیرفته و نه حیاتی از جریان اصلی نظام‌های آموزشی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه تبدیل می‌شود در حالی که اهمیت ویژه‌ای برای مورد دوم قائل است. این رشد تا اندازه‌ای به واسطه علاقه مربیان و آموزگاران در بکارگیری فناوری‌های اطلاعاتی شبکه اینترنت برانگیخته شده است. مزایای آموزش از راه دور برای یادگیرنده‌ها و کارفرمایان نیز ویژگی‌هایی مهم از چشم انداز دولت‌ها به شمار می‌آیند (فراحانی، 2012).

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: کلیات آموزش از راه دور
فصل دوم: یافته‌های مطالعه
فصل سوم: بحث و نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات آریا دانش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۸۰
زبانفارسی
شابک978-622-7492-61-3
موضوع کتابکتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی

برای دریافت کتاب ایجاد نظام آموزش از راه دور در مناطق روستایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.