دانلود کتاب بائو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بائو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بائو

کتاب بائو به قلم وحید معینی فر، داستان دختری را به تصویر می‌کشد که در ابتدای ورود به دانشگاه، دچار سانحه‌ی تصادف اتوبوس شده و به کما می‌رود. بعد از آن حادثه، روح دختر وارد دنیای جدیدی می‌شود و تمام ماجرای داستان به تلاش دختر برای خروج از آن دنیا اختصاص می‌یابد.

در بخشی از کتاب بائو می‌خوانیم:

همه جای کویر برایش ناشناخته بود. به یاد نمی‌آورد که از کجا شروع کرده بود. به هر حال باید به همان سویی می‌رفت که پیرزن اشاره کرده بود. دویدن در این صحرای عظیم برایش رنج‌آور بود. مثل کویر سابق نبود که با اشتیاق به آن پا گذاشت. توده‌های ماسه پایش را می‌ربودند و اجازه‌ی حرکت را به او نمی‌دادند. ماسه‌ها باز از او دعوت می‌کردند که از گرمی‌شان لذت ببرد؛ اما تا کی؟ لذتی نداشت دیگر. هر چه دختر جلو می‌رفت به غلظت ماسه‌های کویر و ترس دختر افزوده می‌شد. با خود احساس می‌کرد که مستقیماً به قلب کویر می‌رود! اما ترس از برگشت به آن خانه‌ی عجیب او را مجبور کرده بود که فقط پیش برود؛ تپه‌ی عظیمی از ماسه‌ها را روبه‌رویش دید. آفتاب به‌سختی می‌توانست از بالای آن شعله بکشد. امیدوار شدن به دنیای پشت تپه احساس خوبی بود! شاید می‌توانست از کویر رهایی یابد.

حرف‌های پیرزن آزارش می‌داد. چگونه امکان داشت که او مرده باشد! به همین راحتی! اگر اینگونه باشد باید او در آسمان‌ها باشد، نه در این کویر مرده.

دوست داشت که تمام خاطرات کویر را بعدها مکتوب کند. آن پیرزن و آن آینه‌ی عجیبش را! شاید این حرف‌هایش جذاب‌تر و شنیدنی‌تر از حرف‌های گذشته‌اش باشد. هرچند که دوستانش هم آن را باور نکنند.

داشت کم‌کم به نوک قله‌ی شنی می‌رسید. دیگر آفتاب کویر داغ نبود و باد ملایمی می‌وزید. لحظه‌ی هیجان‌انگیزی بود. بالاخره به اوج رسید و توانست دوردست‌ها را ببیند؛ اما فقط همان را دید؛ دوردست! چیز دیگری نبود. نه جاده‌ای، نه اتوبوسی و نه حتی تفاوتی. همه‌جا مثل هم بود.

 ۲۴۶ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6849-00-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: در آرزوی کویر
فصل دوم: در کویر
فصل سوم: زندگی در کویر
فصل چهارم: برکه‌ی رازآلود
فصل پنجم: نشانه‌های آشکار در کویر
فصل ششم: پیرمرد نویسنده
فصل هفتم: لیلیت
فصل هشتم: خیانت
فصل نهم: دالان‌های تو در تو
فصل دهم: ملاقات دوباره با پیرمرد نویسنده
فصل یازدهم: رازهای جدید
فصل دوازدهم: کوه‌های الهام‌بخش

راهنمای دانلود کتاب بائو

برای دانلود کتاب بائو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بائو
سمیرر گلستانیان
۱۳۹۸/۸/۱۲
کتاب متفاوتی هست... کتاب فلسفی منطقی بیشتر سبک غربی ب کار برده شده پر محتوا ک انسان رو ب فکر فرو می‌بره... کتابی ک محرک افکار باشه از نظر من کتاب مقبولی هست
mahdi manzoori
۱۳۹۸/۱۱/۴
کتاب با قلمی قوی، پر محتوا و هدف داری هست تا جایی که بعضی از جمله هاش رو بارها خوندم و بهشون فکر کردم، این کتاب ارزش چندبار خوندن و تفکر کردن رو داره چون زندگی ماهم مثل همین کویر شده که باید ازش رها بشیم
بهرام کاظمی
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
کتاب خوبی بود با یاداوری "امید تا ابدیت "برای زندگی کردن و اینکه این ماهستیم که دنیای خود را میسازیم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)