دانلود کتاب بارداری هفته به هفته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بارداری هفته به هفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بارداری هفته به هفته

شکل‌دهی پیوند عاطفی با کودک، نقش مهمی در کیفیت عملکرد مادر و کودک در این رابطه ایفا می‌کند، زیرا این پیوند از سویی سبب رشد و تکامل بهتر مغز کودک می‌شود و از سوی دیگر، بارداری تحولی بزرگ در زندگی مادر به شمار می‌رود. بنابراین از زاویۀ اخلاقی و انسانی بر مادر فرض است که هرچه دقیق‌تر این پیوندِ ویژه را شکل دهد.

صرف نظر از اهمیت پیوند عاطفی مادر و کودک. از آنجا که بارداری با تحولات و فراز و نشیب های جسمی و روحی گسترده ای همراه اوست و از آنجا که بهداشت روحی و جسمی، ارتباطی دو سویه با یکدیگر دارندو بنابراین ماندگارسازی تجربۀ ی شیرین بارداری طلب می کند که فرد هوشیارانه تغییرات جسمی و روحی خود را رصد کند.

این کتاب دگردیسی مادر را در این 40 یا 42 هفته بررسی می کند تا او شادمانه تر و آگاهانه تر به سوی تجربۀ ماندر وضع حمل گام بردارد.

کتاب "بارداری هفته به هفته" چگونگی رشد جنین را از نظر فیزیکی و با جزئیات کامل به مادر ارائه می‌کند، مهم‌ترین ویژگی آن در این است که اولاً فرد اقدامات لازم سلامت جسمانی‌اش را اتخاذ کند و ثانیاً مادر از طریق اندیشیدن و یادداشت‌برداری، حتی‌الامکان این فرایند مهم را برای خود و اطرافیانش به تجربه‌ای شیرین و آرامش‌بخش تبدیل می‌کند؛ چون به واسطۀ این تجارب خاطره‌انگیز است که سرانجام، پیوند عاطفی هستی‌بخش مادر و فرزند شکل می‌گیرد.

فهرست مطالب

مقدمه
سه ماهۀ اول بارداری
سه ماهۀ دوم بارداری
سه ماهۀ سوم بارداری

 ۱۲۳ صفحه، ۳۲۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5874-67-2 

چاپ ۱۳۹۲: ۶۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بارداری هفته به هفته

برای دانلود کتاب بارداری هفته به هفته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بارداری هفته به هفته
مجید محبتی
۱۳۹۵/۸/۱۴
کتاب بسیارخوبیه برای کسانی که میخواهندبچه دارشوند.
رشید خان
۱۳۹۵/۳/۱۰
سپاس بهترین معلومات هست ..........
باران فاتحی
۱۳۹۸/۴/۱۷
ممنون بابت این کتابها
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)