دانلود کتاب بارداری هفته به هفته

عکس جلد کتاب بارداری هفته به هفته
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بارداری هفته به هفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بارداری هفته به هفته

شکل‌دهی پیوند عاطفی با کودک، نقش مهمی در کیفیت عملکرد مادر و کودک در این رابطه ایفا می‌کند، زیرا این پیوند از سویی سبب رشد و تکامل بهتر مغز کودک می‌شود و از سوی دیگر، بارداری تحولی بزرگ در زندگی مادر به شمار می‌رود. بنابراین از زاویۀ اخلاقی و انسانی بر مادر فرض است که هرچه دقیق‌تر این پیوندِ ویژه را شکل دهد.

صرف نظر از اهمیت پیوند عاطفی مادر و کودک. از آنجا که بارداری با تحولات و فراز و نشیب های جسمی و روحی گسترده ای همراه اوست و از آنجا که بهداشت روحی و جسمی، ارتباطی دو سویه با یکدیگر دارندو بنابراین ماندگارسازی تجربۀ ی شیرین بارداری طلب می کند که فرد هوشیارانه تغییرات جسمی و روحی خود را رصد کند.

این کتاب دگردیسی مادر را در این 40 یا 42 هفته بررسی می کند تا او شادمانه تر و آگاهانه تر به سوی تجربۀ ماندر وضع حمل گام بردارد.

کتاب "بارداری هفته به هفته" چگونگی رشد جنین را از نظر فیزیکی و با جزئیات کامل به مادر ارائه می‌کند، مهم‌ترین ویژگی آن در این است که اولاً فرد اقدامات لازم سلامت جسمانی‌اش را اتخاذ کند و ثانیاً مادر از طریق اندیشیدن و یادداشت‌برداری، حتی‌الامکان این فرایند مهم را برای خود و اطرافیانش به تجربه‌ای شیرین و آرامش‌بخش تبدیل می‌کند؛ چون به واسطۀ این تجارب خاطره‌انگیز است که سرانجام، پیوند عاطفی هستی‌بخش مادر و فرزند شکل می‌گیرد.

فهرست مطالب

مقدمه
سه ماهۀ اول بارداری
سه ماهۀ دوم بارداری
سه ماهۀ سوم بارداری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بارداری هفته به هفته
نویسنده
مترجمبهزاد رحمتی
ناشر چاپیانتشارات فرهنگ و دانش
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۳
زبانفارسی
شابک978-964-5874-67-2
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های مادر و بارداری

نظرات کتاب بارداری هفته به هفته

Arzu ghafori
۱۴۰۰/۱/۲۹
خیلی عالی بود. هفته به هفته باداری رو توضیح میداد برا من که مفید و کاربردی بود، به بقیه هم پیشنهادش رو میدم که حتما بخونن، جذابیت خاصی داره
فرزانه سلطانی
۱۳۹۹/۳/۱۸
این کتاب بیشتر برای آگاهی بر رشد هفته به هفته کودک مناسبه و اطلاعات جالبی داره برای من که هفته به هفته میخونم جذابیت داره
سپیده آقاخان
۱۳۹۸/۳/۱۴
کتاب خوبیه و تغییرات هفته به هفته جنین و مادرو کامل توضیح میده برای من مفید بود
فائزه رستمی
۱۳۹۷/۱۰/۵
خیلی کتاب ضعیف و بی‌قائده ایه و هیچ نوع خوراک و یا راهکاری رو ارائه نمیده
مجید محبتی
۱۳۹۵/۸/۱۴
کتاب بسیارخوبیه برای کسانی که میخواهندبچه دارشوند.
مشاهده همه نظرات ۱۰