دانلود کتاب بارداری هفته به هفته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بارداری هفته به هفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بارداری هفته به هفته

شکل‌دهی پیوند عاطفی با کودک، نقش مهمی در کیفیت عملکرد مادر و کودک در این رابطه ایفا می‌کند، زیرا این پیوند از سویی سبب رشد و تکامل بهتر مغز کودک می‌شود و از سوی دیگر، بارداری تحولی بزرگ در زندگی مادر به شمار می‌رود. بنابراین از زاویۀ اخلاقی و انسانی بر مادر فرض است که هرچه دقیق‌تر این پیوندِ ویژه را شکل دهد.

صرف نظر از اهمیت پیوند عاطفی مادر و کودک. از آنجا که بارداری با تحولات و فراز و نشیب های جسمی و روحی گسترده ای همراه اوست و از آنجا که بهداشت روحی و جسمی، ارتباطی دو سویه با یکدیگر دارندو بنابراین ماندگارسازی تجربۀ ی شیرین بارداری طلب می کند که فرد هوشیارانه تغییرات جسمی و روحی خود را رصد کند.

این کتاب دگردیسی مادر را در این 40 یا 42 هفته بررسی می کند تا او شادمانه تر و آگاهانه تر به سوی تجربۀ ماندر وضع حمل گام بردارد.

کتاب "بارداری هفته به هفته" چگونگی رشد جنین را از نظر فیزیکی و با جزئیات کامل به مادر ارائه می‌کند، مهم‌ترین ویژگی آن در این است که اولاً فرد اقدامات لازم سلامت جسمانی‌اش را اتخاذ کند و ثانیاً مادر از طریق اندیشیدن و یادداشت‌برداری، حتی‌الامکان این فرایند مهم را برای خود و اطرافیانش به تجربه‌ای شیرین و آرامش‌بخش تبدیل می‌کند؛ چون به واسطۀ این تجارب خاطره‌انگیز است که سرانجام، پیوند عاطفی هستی‌بخش مادر و فرزند شکل می‌گیرد.

 ۱۲۳ صفحه، ۳۲۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5874-67-2 

چاپ ۱۳۹۲: ۶۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
سه ماهۀ اول بارداری
سه ماهۀ دوم بارداری
سه ماهۀ سوم بارداری

راهنمای دانلود کتاب بارداری هفته به هفته

برای دانلود کتاب بارداری هفته به هفته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بارداری هفته به هفته
مجید محبتی
۱۳۹۵/۸/۱۴
کتاب بسیارخوبیه برای کسانی که میخواهندبچه دارشوند.
رشید خان
۱۳۹۵/۳/۱۰
سپاس بهترین معلومات هست..........
فرزانه سلطانی
۱۳۹۹/۳/۱۸
این کتاب بیشتر برای آگاهی بر رشد هفته به هفته کودک مناسبه و اطلاعات جالبی داره برای من که هفته به هفته میخونم جذابیت داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)