دانلود کتاب بازاریابی در خرطوم فیل

  • از: حسین مجدفر
  • ۱۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی در خرطوم فیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی در خرطوم فیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازاریابی در خرطوم فیل

با گسترش دنیای ارتباطات و به‌ویژه ایجاد شبکه جهانی اینترنت، اکنون مشتریان با عضویت در شبکه‌های اجتماعی، تجربیاتشان را با یکدیگر در میان می‌گذارند و از این رو، بازاریابان نسبت به گذشته با مشتریانِ آگاه‌تری روبه‌رو هستند و هر مشتری، فردی مدعی و مطلع است و تنها استفاده از روشهای سنتی و منسوخ در بازاریابی برای پیروزی در فرایند ارزش‌آفرینی و کسب ثروت از علم، در مورد کالاها و خدمات دانش‌بنیان کفایت نمی‌کند. این کتاب بر آن است تا توجه خواننده علاقه‌مند را به تغییر در نظام فکری بازاریابی‌اش وادارد.

 ۳۶ صفحه، ۲۵۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

پیشگفتار

تغییر در چشم انداز بازاریابی

تغییر در نوع تفکر بازاریابی

تفاوت بازاریابی خوب و بد

واکنش در برخورد با بحران

راه کارهای مدیران فروش در شرایط بحران

راهنمای دانلود کتاب بازاریابی در خرطوم فیل

برای دانلود کتاب بازاریابی در خرطوم فیل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازاریابی در خرطوم فیل

نظرات کتاب بازاریابی در خرطوم فیل

سید حسین ایزدی
۱۳۹۶/۴/۱۹
درود بر حسین مجدفر عزیز و سپاس از کتابراه بابت انتشار رایگان این کتاب 🙏
کتاب بسیار خوبیه 🌹
دیدگاهی نو در رابطه با بازاریابی اینترنتی هست و با توجه به رشد سوشیال نتورک‌ها شرکت‌ها باید روی سوشیال مارکتینگ سرمایه گذاری کنن چرا که در شبکه‌های اجتماعی به دلیل بروز رفتارهای ساده تر نسبت به رفتارهای و و
پیچیده خرید فروش حضوری راحت تر می‌شه هم مخاطب هوادار جذب کرد و هم اونا رو به مشتری تبدیل کرد🎯
در کل نگاهی نو به بازاریابی باید داشت و لازم نیست چرخ جدیدی رو ما اختراع کنیم بلکه باید کاری کنیم همون چرخ همیشگی سریع تر و بدون مشکل حرکت کنه.
با تشکر از توجه شما
شاد باشید🙏
سید حامد رضازاده
۱۳۹۶/۶/۹
سلام دوستان
این کتاب دارای ادبیات سنگینی است که فهم ان را سخت میکند وبسیار نکته‌های کم و غیر جذابی در ان برای بازاریابان است و بیشتر به درد مدیران شرکت‌ها، موسسات و... میخورد. این دو ستاره هم فقط به خاطر زحمتی که نویسنده کتاب کشیده دادم
احسان بازوند
۱۳۹۶/۴/۲۳
سلام وقتی هیچ پولی نیست هیچ خریدی هم در کار نیست هیچ بازاریابی هم نیست و هیچ و هیچ وهیچ‌های دیگر. همه راه حل‌های شما برای فصل بهاره اقتصاده نه برای زمستان اقتصاد که حتی سنگ هم در خوابه.
مشاهد همه نظرات (۵۷)