دانلود کتاب بازاریابی هوشمند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بازاریابی هوشمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازاریابی هوشمند

کتاب بازاریابی هوشمند تالیف سمیه کریمی، راهنمای مناسبی است که شما را با مفاهیم فروش، بازاریابی، مذاکره، قیمت‌گذاری، مشتری‌مداری، مارکتینگ و تبلیغات آشنا می‌کند و نکات کارآمد و ارزشمندی در این باره در اختیارتان قرار می‌دهد.

از جمله مسائلی که نباید از آن غافل شد این است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی، تنوع کالاها و خدمات موجود در بازار، نیاز و سلیقه مشتریان هم طیف گسترده و متنوعی پیدا کرده و در نتیجه رقابت در میان فروشندگان هم افزایش یافته است. در صورتی که سازمانی خود را ارتقا ندهد و به تناسب این دنیای رقابتی به‌روز نشود، به سمت نابودی خواهد رفت. هوشمندسازی در هر زمینه‌ای می‌تواند سبب رسیدن به یک مزیت رقابتی و پیشی گرفتن از سایر رقبا باشد.

در فرایند بازاریبابی هوشمند چگونه می‌توان به فروش بیشتر رسید؟

بهترین راهکار جهت افزایش میزان فروش، هنگامی که مشتری از خرید کردن می‌ترسد این است که سعی کنید رضایتش را جلب کنید. برای مثال خدمات و اطلاعات رایگان در اختیارش قرار دهید. مدت زمان ارتباط خود با او را کمی افزایش دهید و ببینید به دنبال چه محصولی است. چند مدل کالا با درجات مختلف و نرخ‌های متفاوت داشته باشید. کمی مهلت و اجازه فکر کردن به مشتری بدهید تا ریسک خرید را برای او کم کنید.

مطالعه کتاب بازاریابی هوشمند به چه کسانی پیشنهاد ‌می‌شود؟

مطالعه این کتاب به مدیران، صاحبان کسب و کار، فروشندگان، دانشجویان رشته‌های مدیریت و کسانی که از طریق ارائه خدمات یا محصولات خاصی کسب درآمد می‌کنند، پیشنهاد می‌شود.

جملات برگزیده کتاب بازاریابی هوشمند:

- انسان‌ها عمدتاً از تفکر گریزانند و عادت به انجام کارهای یکنواخت که به صورت عادت درآمده‌اند، دارند و به همین علت تفکر برایمان تنش‌زاست.

- وقتی برای صرفه‌جویی در پول، تبلیغات را متوقف کنید مانند این می‌ماند که برای صرفه‌جویی در وقت و زمان، ساعت‌تان را از کار بیاندازید.

- برنامه‌ریزی راهبردی شما را به سوی هدف هدایت می‌کند و به شما در پیش بینی صحیح مسائل پیش رو کمک می‌کند.

- ریسک خریدن، مانعی ذهنی یا فیزیکی، واقعی یا خیالی است که باعث می‌شود فرد در مورد تصاحب چیزی تجدید نظر کند یا دچار تردید شود. وظیفه ما، به‌عنوان فروشنده، این است که ریسک را شناسایی و حذف کنیم.

- بسیاری از افراد موفق به صورت دقیق از خواسته‌های خود آگاه هستند و برای رسیدن به خواسته‌هایشان اهداف واقع‌بینانه تعریف می‌کنند و در مسیر دست‌یابی به آن اهداف گام برمی‌دارند.

در بخشی از کتاب بازاریابی هوشمند ‌می‌خوانیم:

شما به عنوان فروشنده، آن هم در موارد فروش چکی و اقساطی، حق دارید در خصوص اعتبارسنجی مشتری خود تحقیق لازم را انجام دهید، اما در زمان مکالمه با مشتری، از قضاوت در مورد شخصیت و نگرش او بپرهیزید.

این کار نه تنها باعث می‌شود که از فضای گوش دادن فعالانه، که یکی از ضروریات فروشنده حرفه‌ای است خارج شوید بلکه سبب ایجاد اختلال در تبادل احساسی میان شما و مشتری خواهد شد.

مشتری شما از طرز نگاه و زبان بدنتان به راحتی به احساس بدی که منتقل می‌کنید پی خواهد برد. فراموش نکنیم که ما اجازه قضاوت کردن دیگران و بر چسب زدن به آنها را نداریم. بنابراین در زمان ارتباط با مشتری باید تمام حواسمان به او و صحبتهایش باشد.

 ۹۲ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-693037-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

استراتژی تبلیغات چیست
فروش موفق
شناخت مشتریان
تقسیم‌بندی مشتریان و حالات آنان
بین مشتریانتان فرق بگذارید
خلق عناوین محصولات
استانداردهای کارفور
تعامل با مشتریان
اصول ساخت برندهای پر سود
قیمت‌گذاری
رضایت شغلی
تغییر
بهبود فروش
تبلیغات
متمایز بفروشید
ایده‌های کسب‌وکار
فروش موفق
نکات لازم برای موفقیت مدیر بازاریابی
مذاکره
راهکارهای بازاریابی از نظر فیلیپ کاتلر
"اما" و "اگر" نکنید
اعتبارسنجی مشتریان
ریسک در فروش
بازاریابی برندهای لوکس
فروشنده حرفه‌ای
فرآیند فروش
اشتباهات فروشنده و یا کارشناس فروش
تبدیل رهگذر به مشتری
تحقق اهداف مالی
بازاریابی
عادت های قدیمی فروشندگان
نمای فروشگاه
ترفندهایی برای فروش بیشتر
فهرست منابع

راهنمای دانلود کتاب بازاریابی هوشمند

برای دانلود کتاب بازاریابی هوشمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازاریابی هوشمند

نظرات کتاب بازاریابی هوشمند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
آموزش بازاریابی، روش های بازاریابی، اصول بازاریابی، راه های بازاریابی، روش های جدید بازاریابی، مدیریت فروش و بازاریابی، مفاهیم بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی، استراتژی بازاریابی، بازاریابی، روش های فروش، مدیریت فروش، انواع استراتژی های فروش، موفقیت در فروش، ترفندهای فروشندگی، تکنیک های فروشندگی، فروشندگی حرفه ای، افزایش فروش، مشتری مداری، شیوه های جدید جذب مشتری، روش های مشتری مداری، مدیریت ارتباط با مشتری، جذب مشتری، ارتباط با مشتری، راه های مشتری مداری، شناخت مشتریان هدف، کسب درآمد، درآمدزایی، روش های کسب درآمد، موفقیت شغلی، موفقیت در کار، بازاریابی هوشمند، کتاب بازاریابی هوشمند، دانلود کتاب بازاریابی هوشمند، تبلیغات، روش های تبلیغات، انواع تبلیغات، تبلیغات حرفه ای، آموزش تبلیغات، پیام تبلیغاتی، آگهی های تبلیغاتی، آموزش بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ، روش های دیجیتال مارکتینگ، انواع دیجیتال مارکتینگ، کمپین تبلیغاتی، آشنایی با کمپین تبلیغاتی، طراحی کمپین تبلیغاتی