دانلود کتاب بررسی تاثیر استفاده از کارپوشه الکترونیکی بر سرسختی روانشناختی

  • از: علیرضا مرآتی
  • ناشر: انتشارات پشتیبان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بررسی تاثیر استفاده از کارپوشه الکترونیکی بر سرسختی روانشناختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بررسی تاثیر استفاده از کارپوشه الکترونیکی بر سرسختی روانشناختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بررسی تاثیر استفاده از کارپوشه الکترونیکی بر سرسختی روانشناختی

یادگیری و شیوه‌های منتسب به آن همواره مورد اقبال صاحب‌نظران و دانشمندان حیطه آموزش بوده و هست، در این میان شیوه‌ها و ابزارهای نوین یاد دهی و یادگیری به عنوان ابزارهای چند رسانه‌ای ابعاد مختلفی از شخصیت را، تحت تأثیر خود دارند. بر همین مبنا پژوهش حاضر با هدف بررسی تاثیر استفاده از کارپوشه الکترونیکی بر سرسختی روانشناختی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال تحصیلی 94-1393 با جامعه ای 1350 نفری به اجرا درآمد. تعداد 30 نفر با روش نمونه گیری در دسترس انتخاب و در دو گروه 15 نفری آزمایش و کنترل با طرح پیش آزمون، پس آزمون مورد آزمون قرار گرفتند. ابتدا آزمون سرسختی روانشناختی با استفاده از پرسشنامه پولتی و همکاران در هر دو گروه اجرا شد. سپس گروه آزمایش در معرض متغیر مستقل قرار گرفت و مجدداً هر دو گروه مورد آزمون قرار گرفتند، نمرات حاصل از آزمون با روش آماری t مستقل، مورد تحلیل قرار گرفت. نتایج نشان داد که استفاده از کارپوشه الکترونیکی می‌تواند سرسختی روانشناختی را در دانش آموزان تقویت کرده و تحت تأثیر بگذارد. این ابزار می‌تواند در سایر زمینه‌های یاد دهی و یادگیری نیز مورد استفاده قرار گیرد. و پیشنهاد می‌شود تا از این روش به صورت موثرتری در محیط‌های آموزشی استفاده گردد.

اگر مخاطبان یک رسانه از مهارت تفکر انتقادی برخوردار باشند می‌توانند اطلاعات رسانه‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل کنند. بر همین اساس، رسانه های جمعی امروز به سمتی پیش می‌روند که به مخاطبان خود اطلاعاتی را ارائه دهند که از لحاظ علمی و محتوایی اطلاعات درست و قابل استناد باشند. بنابراین می‌توان گفت مخاطبان می‌توانند  رسانه های جمعی را به یک سمت و سو حرکت دهند و رسانه‌های جمعی نیز می‌توانند تغییراتی را در باور، نگرش، افکار و در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

 ۴۳ صفحه، ۷۸۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-24-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بررسی تاثیر استفاده از کارپوشه الکترونیکی بر سرسختی روانشناختی

برای دانلود کتاب بررسی تاثیر استفاده از کارپوشه الکترونیکی بر سرسختی روانشناختی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بررسی تاثیر استفاده از کارپوشه الکترونیکی بر سرسختی روانشناختی